Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maturzysta

Dresiary - ostry seks ?

Polecane posty

Gość taki jeden co ruchał dresiare
dresiary są spoko,bo nie odmawiają,wypną się jak trzeba, nie trzeba się z taką szamocić bo sama w ciebie wchodzi, jest podobna do dmuchanej lali bo robisz co z nią chcesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uwazam ze sa w porzadku
robia swoje, i potrafia robic to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostry Wiechu
Gdy potrzebuje to dresiary jeszcze mnie nigdy nie zawiodly, zwlaszcza ze lubie bez gumy. Dresiary nie grymasza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexiel
Jesteście obleśni. I robicie niesłychaną ilość błędów na pixel kwadratowy. Współczuję też sexu z dresiarą. Lepiej się trochę napracować, by zdobyć porządną, a potem mieć full lux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chce a nie moge
jak dla was wyglada typowa dresiara????????????/ opis jakis konkretny??? ubrana w dresy same firmowe itd czy moze tipsy obcasy solarka itd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaa
ostre panienki ..nie wchódz takiej w drogę ,,zazwyczaj jara sie peją i wie o życiu wiecej niz wy razem wzięci.znam jedną blond dresiarę nie ma kolesia który sie na nia nie obejrzy..nbie ma to jak wyluzowana blondynka w dresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dresiary to szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Dresa
WYPRASZAM SOBIE ! Stye to sposób na życie, Dres nie oznacza kurwienia się, tak samo jak nie każda kobieta chodząca nazakupy do Galerii to Galerianka , żałośni jesteście !!! CYA & Peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DilLady23
niezle z*jeby z was:D ja niosze dres i sie szanuje! chyba zaominacie ze dresiara ti czesto laska z zasadami ktora sie czasem krzywo atrzy na wyfiokowane dziwy na szilkach:) ismieja sie z duodajek! my sie szanujemy, a rzynajmniej ja i moje kumele. to ze słucham n. Hg tylko to oteguje bo tam jest mowa o szacunku i smiech z łatwych aienek to chyba oczywiste ze słucham i sie identyfikuje i niebede robic z siebie lachonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iron Marian
Wszystkie w dresach jestescie szmatami i basta.Suki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×