Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Fryzjerka do której chodzi mój mąż, a od kiedy się przeprowadziłam do niego to zyskała nową klientke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!Nie mogę sie pozbierać do pracy po feriach.... Kingap witaj!Ja tez wróciłam dopiero kilka dni temu ,po dłuuuuugiej nieobecności, na kafee, tak mi tu dobrze z Kwietnióweczkami,że ani myslę stąd zmykać ;) i Ty też nawet o tym nie mysl!!!:) Gdzie znajdziesz takie fajne kobitki jak tu?! ;) serek my fotelik wymienilismy już ze 2 miesiące temu bo Milence wisiały nóżki i nie chciała jechać na leżąco tylko na siedząco. Kurcze, wszystkie tu o dietach, a co zerknę na fotki to same laski, silvia to o Tobie, tym razem! Kasika ale z Kacpiego duzy chłopczyk i ma tak duzo włosków!!! Moja Misia od listopada raczkuje jak szalona, staje przy czym tylko sie da, musze bardzo na nia uważać bo plądruje wszystkie szafki w zasięgu łapek, ale chodzić jej się nie chce, bo i po co, skoro na kolankach wszędzie dotrze...A jej ubrania???Masakra, wszystkie spodnie sitka na kolanach, rękawy jak kominiarz i pranie co drugi dzien...Marzę żeby jednak wstała już na dwie nóżki...Za to ząbków u nas niet....Czy Wasze pociechy mówia juz mama, tata? Milenka tata wołała od dawna ale wreszcie jakies2, 3 tygodnie temu i ja się doczekałam! wercia!Mam prośbę, mogłabyś dodać do bloga imie mojej córci?Jest Milenka ale Ani26, na a u nas dwie Milusie przecie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sineganone u mnie nie ma nic :( Aniu80 Jedrek nic nie mówi :( jak czytam że wasze dzieciaczki mówią juz mama i tata to zastanawiam się kiedy mój mały terrorysta zacznie coś mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sinequone ja też poprosze zdjęcia :) Sylwia i Ania 80 dzięki ale super laska to jest raczej z Aniutki a nie ze mnie :D Z resztą co by nie pisać kwietniowe mamy to same SUPER LASKI :D Kasika kolor który ja kłade to \"jany brąz\" L\'oreala tyle że ja mam naturalne bardzo ciemne włosy i ten kolor to tak właściwie by wyrazu dodać :P Aniu 80 mój Kacpi gada od dawna mama, tata, baba, dzia, da, itd. chociaż od 2 czy 3 dni zaczął gadać takimi sylabami jak by chciał już \"po naszemu\" gadać ;) Śmiesznie to brzmi ale gaduła z niego straszna :D A i na koniec dodam że u nas już od niedzieli po zimie :( Tak dzieliłam sie z Asmanką sniegiem ze skończyło sie na tym że zabrała nam cały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sinequanone nie martw się, jedna dzieciaczki mówią szybciej inne wolniej, ale za to na pewno jakaś inna sfera rozwija sie u niego lepiej. Milenka dużo mówi po swojemu ale za to jest bardzo chudziutka i drobniutka( za to długa)i nie ma ząbalków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia no mnie sie też tak wydaje,że tu same laski na tym naszym forum i wszystkie o dietach a jedna zgrabniejsza od drugiej ;) Kokieteria a nie kaffeteria ;) A ja jeszcze nie miałam przyjemności poznać koleżanki Aniutki!Aniutka puść jakąś fotkę, bo piszą tu,że Ty straszna laska jesteś!:DJa też chcem widzieć!!!!:)Pozdrowionka!:) Jutro wkleję kilka fotek mojego brzdąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Ola leniwa jak leń, rehabilituję ją caly czas, a tak placze podczas tych ćwiczeń że aż mi słabo sie robi, już jak zobaczy panią od rehabilitacji to usta w dół i mina do placzu, no ale cóż trzeba to trzeba, juz dobrze siedzi i sama próbuje usiąśc z pozycji lezacej, mam nadzieje że bedzie wszystko ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sineganone z czego się śmiać?? Super kobitka z Ciebie :) Ja też chce mieć taką figure ;) Powinnam Wam wysłać zdjęcia z przed 10 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia bez przesady, mam sadła tyle że z 3 kobiety by sie zadowoliły, a cycki to juz w ogóle ehh , próbuje coś tam zrzucic, ale słabo mi to wychodzi, ale dziekuję za miłe słowa, i za zdjecia, na których jest fajna kobieta, czyli Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sineqanone dostałam, dzięki :) Kolejna laseczka na naszym forum :) Ania a tak na marginesie to ja Ciebie nie widziałam prosze sie natychmiast poprawic i jakas fotke wrzucic na mojego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam się wziąść za siebie bo herbatki nie pomagają czyli dodatkowo trzeba zastoswać dietę i ćwiczenia. Podziwiam Elizabetee która ma takie sukcesy w odchudzaniu :) ja kilka dni na diecie a następny tydzień odrabianie zaległośći :P O biuście to już nawet myśleć nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia u mnie to samo, ja codziennie mysle o dietach i tak planuje i nic nie wychodzi, herbatki popijam jak nie zapomne, a biust, o matko to juz porażka totalna, duży, obwisły, blee., e tam szkoda gadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam sobie kupić krem ujędrniający, jak tylko mój mąz znajdzie czas i pojedziemy na zakupy. Tylko z kremami u mnie podobnie jak z odchudzaniem 3 dni używam, a później tydzień przerwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvia obiecuję,że się poprawię:D, jutro zajmę się zdjęciami!!!:) sinequanone>>>my też sie rehabilitujemy i tez są niemiłosierne wrzaski, jakby ją ze skóry obdzierali.Po pierwszym razie miałam tak dość,że sama się poryczałam przez 20 minut tak wyła,że cała zanosiła się od płaczu, gdy wyszłam na korytarz to wszyscy patrzyli na mnie jakbym co najmniej dusiła dziecko :O Milenka przekrzywia główkę na jedną stronę ale na szczęście juz jest lepiej.A co dolega Twojemu Maleństwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sineqanone, moje zdjecia sa na stronce ale mailem tez moge wyslac, nie ma sprawy :) co do biustu to jedne nazekaja na nadmiar a inne na powolny zanik ( podzielcie sie zatem np. ze mną tym nadmiarem oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam, że tylko moje cyce są takie niatrakcyjne po ciąży;), zero jędrności i te rozstępy :O Niestety u mnie kremy nie pomogły, mimo,że regularnie stosowane:( Może polecicie coś? Ja miałam ujędrniający do biustu z Avonu, żel- galaretkę z DAX Cosmetix, Balsam ujędrniający Lirene ale jak było tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy mogę oddać połowe conajmniej biustu tego mojego eh:) Aniu80 moja Ola też przekrzywiała główke, aż nawet w pewnym momencie troszkę jej sie odleżała, ale to juz mamy za sobą, chodzilismy jesienią do szpitala na NDT to taka metoda rehabilitacji, a teraz przychodzi pani do domu, oczywiscie za pieniązki, 50 zł wizyta. A zdecydowałam sie na to ponieważ wydaje mi sie że Ola powina robic duzo wiecej jak na swoj wiek, i tez jest juz lepiej, powoli ale jest lepiej, w sumie kazde dziecko rozwija sie inaczej, ale mialabym do siebie dużo żalu gdybym jej nie pomogła. I tak siedzi sama, nie umie jeszcze usiaść sama ale juz powoli sie stara, zaczyna raczkowac, tzn przybiera pozycje do raczkowania, do przodu sie przesuwa, ale bardziej to jest czołganie, w kazdym badz razie jest dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ania, Kingap Sinequane ja też chcę zdjęcia moje można obejrzeć na mojej stopce. Co do mówienia to Marcel, daj, daj, dzia dzia , ta ta już od dawna mama na razie nie wychodzi i też raczej gaduła po mamie :) Jeśli chodzi o fotelik to kupimy zaraz po wypłacie. Ania Mercel też nadal bez zębów. Silvia ja 5 lat mieszkałam w Poznaniu na studiach i bardzo mi się podobało ale na stałe to bym raczej nie chciała tam mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sinequanone u nas też była odleżana główka i nieciekawie to wyglądało.Jest poprawa ale też nie jest tak jak byc powinno.Mamy kontrolę u lekarza a potem zobaczymy, może kolejna rehabilitacja.Ja jestem dobrej myśli bo juz widać sporą poprawę. U Was też na pewno będzie dobrze!Milenka też długo nie siedziała i też się martwiłam ale jak juz usiadła to dosłownie kilka dni później raczkowała jak szalona.Pozdrowionka dla Olusi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dziekuje i Wam równiez dużo zdrówka, oby było wszystko dobrze, najważaniejsze że nie siedzi sie i nie czeka, tylko pomaga dziecku, to bardzo wazne :) Rybka witaj kochana, podaj maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×