Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość Happy_27

Dnia 1go sierpnia zrobilam test. Dwie kreski, jedna slabo widoczna. Nadal nie mam @, piersi wrazliwe. Czuje sie szczesliwa. Jeszcze nie bylam u lekarza, ostatnia @ byla 28 czerwca. (Moja przyjaciolka obliczyla mi date porodu na 5 kwiecien) Jestem baaaaardzo ciekawa, jak sie czujecie, co myslicie... Ja bardzo sie ciesze, cieszymy sie wszyscy troje :) to moja pierwsza ciaza... czuje sie przedziwnie i cudnie jednoczesnie... i nic nie wiem :) Piszcie Kwietniowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi_27
Hello, no to gratulacje. Ja jeszcze nic nie wiem, mogę jedynie przypuszczać, ale na razie muszę jeszcze poczekać :) Jeśli się potwierdzi też będę kwietniówką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jak dobrze pojdzie bede kwietnowka,a termin wyliczylam tez na 19.04.2006 wic idziemy w tym samym tempie:) Vanilia kiedy mialas ostatnia @ Ja 16.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam środkowe dni cyklu:D czy bede kwietniówką okaże sie za dwa tygodnie:D wtedy z radoscią do was dołączę//jestem z Poznania//pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ostatnia@ 22 lipca-w dzien mojego,ups naszego slubu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petra ja tez jestem z poznania:) test zrobie moze w pitatek, zobacze jeszcze.Najgorsze jest to,|e piersi mnie nie bol:(chociaz w srodku cos tam czuje,ale jak mocno nadusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj 13 dzien cyklu ?? martwi mnie to ze temperatura jeszcze nie podskoczyła i moze byc cykl bezowulacyjny;-( buuuuuu//no to jak okazemy sie kwetniówkami to sie spotkamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia ostatnia @ mialam 13.07 Ja chcialam zrobic dzisiaj test, ale moj misiek powiedzial zebym lepiej zaczekala, bo moze test nie wykryje tak wczesnej ciazy i po co mam sie smucic :D Mnie dzisiaj obudzil bol podbrzusza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 26
Hello! Ja chyba 2 kwietnia i tez sie bardzo ciesze i gratuluje wam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanillo droga a jaką masz temperature pod jezykiem? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia a tym ze Cie piersi nie bola to sie wcale nie przejmuj,bo mnie w pierwszej ciazy (mam juz córeczke) nie bolały wcale!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja termin mam na poczatek kwietnia. @ mialam 26 czerwca. tak ze to poczatek. pozdrawiam wszystkie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka78
witam a mnie wyszlo na 12 kwietnia dzis ma przyjsc malpa - mam nadzieje ze nie!!!! dzis 28 d.c. BOZE PLEASE DAJ MI TEN CUD moje szanse sa marne bo maz nie chce drugiego dziecka poki co bo mamy 2 letnia coreczke ale ja pragne 2 dziecka i mam mdlosci dzis 3 dzien wiec sie ludze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z testem jeszcze poczekam,bo licze sie z tym,ze prawdziwy wynik moze byc dopiero ok.13 sierpnia a to są moje tempki i dzis mi nie dobrze na zoładku. Póxniej je wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzyłam dzisiaj rano tem. termometrem elektronicznym: raz - 36,8 drugi - 37,00. Odszukałam więc dla potwierdzenia tradycyjny, już był w moich łapkach i bach... stłukłam go. No i nici z wiarygodnego pomiaru :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz nie zawsze wszystko po naszych myslach,ale ta tempka to sciema,bo ja jak rano zmierze to mam 36,8 36,9,ale po 20 min juz 37,0 37,2 37,3 itp. i zawsze powyzej 37,ale dodam,ze przez te 20 min ide siusiu i leze jeszcze w lozku :/ a mojej znajomej, która jest w 13tc wzrosla dopiero po 3 tygodniach od owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRR
Jestem z wami, co prawda termin mam na 30.03 , ale to niewielka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka78
Elunia trzymam kciuki za Ciebie!!! ja dzis 29 d.c. tempka 37,0 o 7:00 i potem jeszcze raz mierzylam za pare minut i dalej 37,0 wiec moze mam szanse ? moje 3 dniowe mdlosci sie dzis troszke uspokoily po za tym zadnych objawow - tak mialam przy 3 ciazy (2 pierwsze poronilam w 8 i 7 tygodniu). wiec jak jutro rano tempka bedzoe znow 37.0 to zaczne sie chyba ludzic na powaznie! mam cykle najdluzsze 30 dniowe wiec jak malpa ma przyjsc jutro to tempka pojdzie w dol o! testow nie kupuje poki co czekam do jutra BOZE pozwol mi napisac jutro ze mam 30 d.c. i tempke przynajmniej 37.00 pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
a jaki m termometrem trezba mierzyc temperature? takim zwyklym pod pache czy pod jezyk, a moze dopochwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happy_27
Witam! Ciesze sie, ze tak duzo nas! :) Ja caly czas nie dowierzam. Elizabetaa widze, ze idziemy w podobnym tempie z roznica 2 dni:) Dzis chcialam kupic jakas fachowa prase na temat ciazy, ale troche sie rozczarowalam... czytujecie cos? Pozdrawiam i do milego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja też prawdopodobnie będę miała termin na początku kwietnia , ale jest jeszcze wcześnie i lekarz kazał mi przyjśc za 3 tyg.Miałam juz robione piersze USG i wszystko wskazuje na to że to ciąza , ale dopiero uwierzę jak usłyszę bicie serduszka.W poprzedniej ciązy nawet tego nie doczekałam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happy_27
Witaj Kika w gronie kwietniowych mam! Trzymam kciuki, zeby wszystko bylo w porzadku! Do milego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka78
o ale nas duzo!!! a ja dzis pisze ze mam 30 d.c. i tempke uwaga 37,1 wiec wieksza niz wczoraj!!!! najdluzsze moje cykle to 30 dniowe wiec tempka powinna dzis spac zebym dostala okres no nie??? ale coz przyznam sie ze zrobilam test i ani cienia 2 kresecczki!!!!! mam mdlosci i zadnych pryszczy a zawsze jakies ze 2 3 mi wyskakuja przed okresem i wczoraj poszlam spac o 20.00 !!!!!!! sama nie wiem !!! wydaje mi sie ze nie jestem juz mi sie nie hcce ludzic ze moze owulacja byla pozniej ????? jednak test prawde ci powie - NIESTETY!!! chyba ze to moj 31 cykl ktory sie zdaza srednio raz na 2 lata o !!!! trzymam kciuki za starajace sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka78
Elunia K piekny wykres oby tak dalej!!!! trzymam kciuki!!! a co sadzis o moim przypadku ???? moge jeszcze powiedziec ze kiedys tez nagminie wpisywalam tempke na fertility i w dniu okresu zawsze tempka leciala przynajmniej o ,04 a nawet o 0,6 stopnia w dol !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygunia
niesamowite !!! ja tez mialam ostatnia miesiaczke 28 czerwca , i dokladnie jak ty mam termin na 5 kwietnia 2006. witam w klubie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dziś rano robiłam test i wyszły dwie krechy. Tzn. że też będe kwietniówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×