Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

O patrzcie, patrzcie ktoz tu zawital;-). Fililek rosnie jak na drozdzach. Co u Ciebie, opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabetaa
Asmana:)) spoko. Iga rosnie, jest w drugiej klasie, gra na flecie i pianinie, trochę daja czasami w kosc, szczególnie jak się robi glodna to jest niedoniesienia, ale jak już się naje to jest ok. Lubi rządzić. Julka ma już prawie 15 lat, i to okres chyba najgorszy, huśtawki nastrojow, gra na klarnecie, jest dobra ale w glowie jej tylko od dwóch lat manga i Japonia. Ja wrocilam na studia, robie drugi kierunek, chciałabym pracować z dziećmi autystycznymi. Z wiekiem chce robic coraz więcej rzeczy, uczyc się wszystkiego, a mozg już nie ten. to tyle. Nie mam wogole czasu i czekam na swieta, kedy się w końcu wyspie. tyle buziaki mykam szyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto jak umysl nie ten??toz jestes mloda i chlonna wiedzy jak gabka. Dziewczynki masz bardzo muzykalne, jak Ty to wytrzymujesz w domu?;-). Dobrze masz, ze Iga lubi jesc, moja Iza to niejadek i co ja sie odenerwuje to tylko moje siwe wlosy wiedza:-). Julka-super, ze ma jakies zainteresowania. Moja Nata ma 12 lat i juz jej "odbija"czasami. Wszystko trzeba przetrwac chociaz czasami jest ciezko. Z tego co pamietam uczylas w szkole, nadal tam uczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmana
halo, zagląda tu któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabetaa
Chyba juz nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×