Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Eli:) a torciki cudne :) Serek oj to niewsoło z tą opsą :( nei dajcie sie paskudzie Wercia owocnych poszukiwań :) A my jutro jedziemy do mojej eks bratówki i jej rodzinki na weekend (ok.150km.) młego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak cicho?/ mam angine, czyje sie jak dziecko przez to:( dzis juz mi lepiej, myslalam ze mnie lapie przeziebienie, a ponad tydzien przechodzilam z anginka, dopiero moj chop zawiozl mnie na pogotowie w weekend i sie okazalo co mi jest. lekarz kazal lezec w lozku wiec leze. zaczyna mi sie nudzic powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U bratówki było fajnie , Tyle że Tynia teraz ma katar bo u nas to temparaturka w mieszkaniu to max 20- 21 a tam po między 25-30 Dziś była wywiadówka , narazie Mati sprawuje sie dobrze :) Dziś też chłopaki zajeli 1 ,miejsce w Koszmani (rozgrywki między szkolne ) na 6 drużyn :) Eli - ZDROWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a mąż wydrukował mi Zmierzch oczami Edwarda juz prawie kończe przed świtem :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, kolejny dzien zamkniecia w klatce. Iga pokaszluje toche ale bryka tu i tam. Rozgladam sie juz powoli z prezentami pod choinke, myslalam dla igi o wozku wielofunkcyjnym, bo miala takei zwykle 3 juz i wszystkie wykonczyla, zamiast lalek wozila sie w nich sama. albo sklep lub kuchnie. Uwielbia sie bawic sama z lalkami, rzadzi nimi itp, to takie slodkie. Z julka zaczyna byc problem bo ona to chcialaby ybc jeszcze taka malenka wioec mysle o zwierzatkach albo o domku dla nich littlest pet shop, a innej koncepcji narazie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, kolejny dzien zamkniecia w klatce. Iga pokaszluje toche ale bryka tu i tam. Rozgladam sie juz powoli z prezentami pod choinke, myslalam dla igi o wozku wielofunkcyjnym, bo miala takei zwykle 3 juz i wszystkie wykonczyla, zamiast lalek wozila sie w nich sama. albo sklep lub kuchnie. Uwielbia sie bawic sama z lalkami, rzadzi nimi itp, to takie slodkie. Z julka zaczyna byc problem bo ona to chcialaby ybc jeszcze taka malenka wioec mysle o zwierzatkach albo o domku dla nich littlest pet shop, a innej koncepcji narazie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, kolejny dzien zamkniecia w klatce. Iga pokaszluje toche ale bryka tu i tam. Rozgladam sie juz powoli z prezentami pod choinke, myslalam dla igi o wozku wielofunkcyjnym, bo miala takei zwykle 3 juz i wszystkie wykonczyla, zamiast lalek wozila sie w nich sama. albo sklep lub kuchnie. Uwielbia sie bawic sama z lalkami, rzadzi nimi itp, to takie slodkie. Z julka zaczyna byc problem bo ona to chcialaby ybc jeszcze taka malenka wioec mysle o zwierzatkach albo o domku dla nich littlest pet shop, a innej koncepcji narazie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze tak w zyciu nie ma:)) bylam na kontroli u lekarza, bo mam wrazenie ze calkowitej poprawy nie ma, czuje jakby mi cos uciskalo na piers i przez to nie moge w pelni nabrac powietrza, lekarka oslucha ale mowi ze czysto, jak skoncze antybiotyk to mam ponownie przyjsc. eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eli ten zmierzch oczami Edwarda to tak się kończy - wcale się nie koncząc czyli na momencie gdy następnego dnia mieli jechac na polane ???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko tak, autorka zdazyla napisac tylko 13 rodzialow, ktore wyciekly do internetu wiec nie chce dokonczyc ksiazki. na jej teraz tez sa te rozdzialy udostepnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Co tu takie pustki?????????????????????? U nas jest ok, to znaczy odpukać Oskar jak na razie zdrowy my też.Ostatnio zaszczepiliśmy się z Ernestem od grypy. A co u Was kobitki ? Pozdrawiam i odezwijcie się PA papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wercia:)) ciagle pada, ja juz zakupilam prezent dla igi pod choinke kuchnie, a dla julki dopiero w grudniu chcialaby taki domek dla swoich littels pet shop, takie male zwierzatka z kiwajaca glowa. zobaczymy moze babcie sie dorzuca. iga zakatarzona chodzi, ale chodzi do przedszkola, jak dobrze ze dzis wolne, z julka napisalam dzis list do dziecatka do austrii, bo tam jest taka miejscowosc co sie tak nazywa, zawsze wysylam z dzieciakami z kursu listy i co roku dostaja odpowiedz zwrotna z naklejkami i kartkai pocztowymi, a julka jest juz na yle duza ze napisalysmy go po niemiecku, w zasadzie ja go napisalam a ona przepisala:)) Iga za to ostatnio malowalaby tylko, zamoalowuje cale kartki w jednym kolorze i mowi ze to np morze albo niebo:)) bardzo lubi malowac, rysowac mniej bo zjada kredki. codziennie wieczorem zakradam sie do ich pokoju i obserwuje ige jak bawi sie w lozku rozsadza wszystkie swoje lale i misie i bawi sie w oprzedszkole, ona jest apnia a misie i lale to dzieci i uczy je piosenek, daje polecenia itp, uwielbiam to, czasami to mnie przylapie ale nie moge sie powtrzymac , ma niesamowita wyobraznie:) chcialam isc z nimi na spacer ale w taka pogode to nie wiem czy sie uda. buzka milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawe nastroku w paskudny pochmurny dzionek Na świecie istnieje tylko jedna zasada - musisz uszczęśliwiać kobiety! - Zrób coś, co ona lubi, a nabijesz za to punkty - Zrób coś, czego ona nie lubi, a stracisz punkty - Zrób coś, co ona lubi i oczekuje tego od Ciebie - a nie dostaniesz za to żadnych punktów Zacznijmy od podziałki systemu punktowego - wygląda to następująco: 1) Proste obowiązki Ścielisz łóżko: +1 Ścielisz łóżko, ale zapominasz ułożyć na nim ozdobnych poduszeczek: 0 Po prostu rzucasz kołdrę na pogniecione prześcieradło: -1 Idziesz jej kupić extra cienkie podpaski ze skrzydełkami: +5 Robisz to samo w burzę śnieżną: +8 Wracasz z tych zakupów, ale z piwem: -5 Wracasz z wyprawy po podpaski z piwem, ale bez podpasek: -25 Nocami sprawdzasz szelesty, które wydają się jej podejrzane: 0 nie znajdując niczego: 0 Jeżeli coś znajdziesz: +5 Zabijasz to kijem do golfa: +10 Gdy to był jej kot: -40 2) Zobowiązania socjalne Przez całe party zostajesz u jej boku: 0 Zostajesz chwilę u jej boku, a potem idziesz do - kolegi: -1 - kolega ma na imię Agnieszka: -4 - Agnieszka jest tancerką: -6 - z powiększanym biustem: -18 Na jej urodziny zabierasz ją na niezłe jedzenie: 0 Nie jest to bar szybkiej obsługi: +1 Jest to bar szybkiej obsługi: -2 Jest to knajpa z ekranem do transmisji sportowych: -3 Ta sama knajpa z transmisjami "live": -10 A Ty pomalowałeś twarz w barwy klubowe: -50 Wychodzisz z kumplem: -5 Twój kumpel jest szczęśliwie żonaty: -4 Jest kawalerem: -7 Jeździ sportowym samochodem: -10 I to włoskim ...: -25 Idziesz z nią do kina: 0 Na film, który jej się podoba: +1 Na film, którego Ty nienawidzisz: +5 Na film, który Tobie się podoba: -2 Na film, w którym cyborgi pożerają ludzi: -9 Wcześniej ją okłamujesz i mówisz, że będzie to film o miłości: -15 3) Twój wygląd Rośnie Ci widoczny brzuch: -10 To samo, ale trenujesz, by się go pozbyć: +8 To samo, ale Ty przerzucasz się tylko na szelki: -25 I nosisz koszule typu Hawaje -35 Mówisz "nic nie szkodzi", bo ona ma podobny: -800 4) Pytania kłopotliwe Ona: Czy jestem za gruba? Zwlekasz z odpowiedzią: -10 Pytasz: Gdzie?: -35 Każda inna odpowiedź?: -20 5) Komunikacja Słuchasz jej: 0 I próbujesz wyglądać na skoncentrowanego: -10 Ponad 30 minut: +5 Ponad 30 minut podczas transmisji meczu w telewizji: +12 Robisz to samo nie spoglądając ani razu na ekran: +100 Robisz to samo, ale ona odkrywa ze zasnąłeś: -200 (Uwaga: punkty dodatnie przepadają po 2 dniach, punkty ujemne w ogóle nie tracą ważności) - Ciekawe dlaczego plusy przepadają ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tą anegdotke przysłą kolega Adama dltego tam jest pytanie dlaczego plusy przpepadają :P Wercia supppper że u WAsz drówko dopisuje:) Eli mam ten sam pomysł dla Tyni na gwiazdkę :) a ten domek litel itd ma chrześniaczka Adama Julka (jest w wieku Twojej Julki )i jest zadowolona :) nie mam za to pomysłu dla Mateusza ale jest jeszcze troszkę czasu więc pomysle :) Dzis dostał 6 najlepszą ocene z całej klasy z matmy ze sprawdzianu :D a tak wogóel to maja naprawde dużo nauki i to przez duże D, straszny jest ten przskok z 3 do 4 :( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, wysylam dwa zdjecia igi z przedszkola, ktore robili, ale kolezanka mi zesacanowala i niestety cos jej sie poprzestawialo i robi jej w wrodzie a nie w jpg, wiec sie nie zdziwcie ze wysylam wam dokumenty tekstowy:)) iga marynarz:)) zeby nie powiedziec marynarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mati zaczyna dzis 10 lat :) ale ten czas leci 10 lat temu o tej porze byłam na izbie przyjęć a o 9 pojechalam na porodówkę ;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:)) mam nawrot anginki, ach jeszcze trzeba bedzie migdalki wyciac, albo cos:) ale antybiotyk dziala, czuje to. w koncu. a w sobote ide z moimi dziewczynami z zajec na new moon:)) mam nawet koszulke z napisem team edward::) jestem jak dziecko, ide spac. a iga dzis byla ze mna u lekarza, bo nie mialam co z nia zrobic i lekarz delikatnie sie mnie spytal czy ona ma ADHD, bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellizabetaa.....Iga-3100.....17kg.....108....3 lata. ... ......23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....3la ta…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........12 kg......96......3lata....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???......3la ta…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69....3lata. ..……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??......3lata …..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67..........3la ta.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??......3la ta…......05.04.06 Venezuelka....Jas-2515.....11200.....91.....3lata4mies.. ....05.04.2006 dowa.........Dianka-4060..........10200 .....84.....3lata........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??.......3 lata.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??.......3 lata…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900.........7400......68....... 3lata.....…09.04.06 wera66.......Oskar-3650.......14500kg.....101......3lata ... ....09.04.06 Ostrowiec Św Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67......3 lata……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100......10 kg.....56........3lata.......10.04.06 ivon*...........Lisa-2800.......8000........72 .......3lata..........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 ........7200......78.....3lata...……..11.04.06 Joasia79......Juleczka-3200......13 kg.....99...3lata......12.04.06... Łódź Jenefer25......Julcia-3250........9800......75......3la ta....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450..........9,3 kg......80......3lata..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ………3lata ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800...11 kg ....??.. ....3lata.......……14.04.06 rybka25..Marcel-3340...12kg...89 cm..3lata.....14.04.06..Rakoniewice (wielkop.) Roza.......Maja-2650......8200....75.....3lata…..1 7.04.06 Dobre Miasto Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 10kg......74....3lata. .....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??....3lata..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....3lat a........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..3lata........19.04.06 Kingap........Oliwia-3400.......119000....76........3la ta.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060..........9100.....80?......3lat a.. ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990..........9830.....77......3lat a….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........15kg.... 98.....3lata .......21.04.06 Silvia27....Kacpi....3950....16 kg .....97....3lata..22.04.06.....Wrocław Sineqanone.....Ola-4150.....10400kg…3lata.......22 .04. 06 Kasika1...Kacperek-3590...16,5kg ...99cm....3lata....24.04.06....Rzeszów Patichris1......Maximilian..........................3lat a......24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650.....8500.......72.....3lata .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...15kg.....98.....3 latka . . ..28.04.06 .....Gdańsk asmana........Izabela-3500 ......11,800.....87......3lata.........29.04.06 serek...Joasia-3450......14 .......98......3lata...30.04.06...Łódź VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68......3la ta...……...01.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki Nareszcie mam laptopa i internet w domu, teraz będę zaglądała codziennie:) U nas dobrze, Karola chodzi i zaczyna mówić, na razie po swojemu. Kacpi żyje tylko Mikołajem i codziennie wymyśla nowe pomysły na prezenty:) Też zaszczepiliśmy się wszyscy na grypę, na pewno nie zaszkodzi. Czytałam, że piszecie o Zmierzchu i "reszcie". Przeczytałam pierwszy tom i Intruza inna książkę tej autorki i super, bardzo mi się podoba, ale póki co to czytam lektury na egzaminy 'Szewców", "Noce i dnie" itd..:) Karol zmienia pracę i dojazd mu się nie opłaca, więc od poniedziałku do piątku zostanę sama z dziećmi😭, niby to tylko na pół roku, ale jakoś tego nie widzę. Co tam u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U nas po staremu czyli jak na razie jest ok. My też zaszczepiliśmy się od grypy. Witaj Kasika 🌼 nareszcie jesteś . Elizabet 🌼 zdrowiej zdrowiej, napisz na jakiej podstawie lekarz tak powiedział że Iga ma ADHD? Słoneczko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×