Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Wera bo on tak mruży zalotnie oczy od lampy i może dlatego wygląda troche jak dziewczynka :) Zapomniałam o ćwiczeniach więc zaraz ide zrobić a potem prysznic, jak mąż nie wróci to jeszcze tu wpadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana się nie odzywa, miejmy nadzieje że z jej dziewczynkami nic nie jest. Idę ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy taką nadzieje bo teraz takie chorubska są że ja boje sie gdziekolwiek wyjść z małym czy na miasto czy do Tesko bo kto wie z jakimi chorobami chodzi. Co tylko koło domu i do parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam. Wera ja też staram się z małym nie wychodzić nawet do sklepu (mieszkam w małej miejscowości i nie ma u nas hipermarketów), a jak jest ładny dziń to moja mam zabiera go na spacer też blisko domu. Jak na razie tylko miał katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie zostałam sama :( Mąż jeszcze nie wrócił , wejde na allegro może coś fajnego wypatrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka a co fajnego znalazlas na allegro??? ja przepiekny kostium,ale narazie sobie go obserwuje tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, dzis nocna nie przespana, iga wiercila sie niemilosiernie, buczala, wypluwala smoczzek, wedrowki po lozeczku urzadzala, raz mi sie udalo zanac to snil mi sie statek, a na tym statko 3 marynarzy (fajni) i nurkowali w oceanie albo w morzu i wylawiali cukierki tony cukierkow nie wiem teraz czy to glod, brak snu czy jescze co innego wyparawie starsza core do przedszkole i moze mi sie uda polozyc na godzine bo kreci mi sie w glowe,blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) u nas Elizabetko noc nawet przespana ale pobudka o 6.10.... :( Igunia pięknie już stoi :) i wogóle jak laleczki te Twoje córeczki :) Wercia to lada moment zacznie chodzić :) Rybka Marcelek to ma jakiegoś zalotnisia w oczach :) Silvia Kacperek super facet :) fajny leżaczek ...i kuchnia też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, Asmanka wywołuję Was moze to coś da.... :( małpy jedne nie odzywają się Kasika jak dzisiejsza nocka ? Asmana a Ty to nas normalnie maltretujesz...daj znać bo naprawdę mamy nerwa co u Was...:( Ania26 a jak tam Milusia? Renolka u Ciebie już lepsiejszy humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A u nas Marcel przebudził się w nocy i nie chciał zasnąć, zabrałam go do łóżka i zaraz zasnął i tak spaliśmy w trójkę do rana. Elizabeta ja oglądałam sweterki i nawet jeden mi się spodobał ale musiałabym mieć mniej w talii, i sandały mi się spodobały ale za drogie 205 zł. Mi dziś też śniły się jakieś pierdoły ale nie pamiętam. Aniutka dobrze że się wyspałaś, to masz pewnie chęci do dziłania dzisiaj. Rano przy śniadaniu słyszałam w radiu że minister zdrowa zaleca aby z dziećmi nigdzie nie wychodzić gdzie są jakiekolwiek skupiska ludzi, to chyba znczy że faktycznie jest jakaś epidemia, iżeby podawać dzieciom witaminy owoce i warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miejmy nadzieje że u Asmany nic poważnego. Aniutka wczoraj powiedziłam mamie żeby włączyła małemu te Teletubisie, i mówiła że raczej nie był zainteresowany :( za to uwielbia vive i mtv ma to po mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Rybka :) no własnie ja tez nie chodzę z Tośkiem do zadnych marketów, nawet się zastanawiam nad pójściem do lekarza bo mieliśmy za miesiąc sie pokazać na zważenie i kontrolnie ale chyba dam sobie spokój. Rybka Tośka też na początku nie była zainteresowana - wogóle...ale codziennie włączałam jej i sidziałam z nią i mówiłam zobacz jakie słoneczko i sie emocjonowałam razem z nia a teraz mam 25 minut spokoju bo to jak narkotyk dla niej :) ja niedawno tez wzięłam Tośkę do łóżka i nie ma siły zeby z nami zasnęła, wkładała nam palce do oczu, ciagneła za włosy, nos i piszczała, całkiem się rozbudziła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zasnęła :) idę cos porobić :) a już od rana trochę posprzątałam i głowe umyłam, jakaś grzeczna była jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie moge wziąść się do roboty. Silvia dopiero teraz obejrzałam Twoje zdjęcia, Twój Kacper to silny chłopak że się tak podciąga :) JA chyba mojego na prawdziwą siłownie będe musiała wysłać żeby trochę sił nabrał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie przespana nocka:D Ale zamiast mleka na kolacje zjadł deserek:O Zdjęcia macie sliczne, dzieciaczki jak marzenie, te włoski, oczka, ubranka..:)😘 Do Asmany piszałam na GG i tez sie nie odzywa, mam nadzieję, że nie są w szpitalu:( Karlos właśnie piecze kremówkę więc dziś się niestety złamie:D MNIAM Zapraszam wszystkie. Miłego dnia moje kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poproszę ale zostaw mi trochę na wierczór bo teraz jestem w pracy. Jejku dzisiaj chyba nic nie zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, przespalam sie jeszcze z godzinke z iga, ale jakos lepiej sie nie czuje. MOze to ta pogoda, leje, wieje wiatr i jest ochydnie, a ja bede musiala zaraz wyjsc. rybka ja tez sobie upatrzylam sweterek kopertowy bo ogladalam ostatnio na tvn style ze susane i trinity (takie wiedzmy od mody) ze jak ma sie troche brzuszka to dobrze go zatuszowac takim sweterkiem:)) zreszta kazdy pretekst jest dobry zeby sobe cos kupic, a ja postanowilam w tym roku conieco z 13 pensji na siebie przeznaczyc, w tamtym roku kupilam z tego cala wyprawke dla igi i wsparlam mojego chlopa finansowo, wiec w tym roku ja sobie cos kupie:)) a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Z Oskarem do lekarza pojawił sie katar i kaszelek pi pi pi pi pi pi jestem wściekła.W nocy też sie wiercił aż sie obudził i wźiełam go do nas po godzinie zasnął czyli o 4 a o 7 wstał.Teraz śpi jest strasznie marudny.Ja też zakatarzona i jak mamy być zdrowi jak nie jedno to drugie. Aniutka pewnie Kasika na drzewie siedzi :P No ładnie Kasika niedaj sie skusić ja niejadam już słodyczy, a jak tam herbatka pijesz? Asmana puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×