Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolcia18

U lekarza

Polecane posty

Gość no to jak miał stwierdzić
ze maswz je???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna21
przez stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak miał stwierdzić
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa podobno oczy to ...
zwierciadło duszy! Ale czy dupy też?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy chorowalam na nerki notorycznie lekarze- mezczyzni kazali sie rozbierac. Wiedzialam ze nie jest to konieczne gdyz czasem dane badanie robila lekarka i wtedy rozbieranie sie nie bylo konieczne. W zwiazku z tym do przeswietlenia sciagalam tylko sweterek i podwijalam koszulke i lekko obsuwalam spodnie a nie jak kazal ten ktory mial mi robic przeswietlenie czyli sciagnac wszystko laczie ze stanikiem (!). Podobnie bylo w czasie zabiegow. Lekarz kazal mi sie rozbierac do stanika a nawet zasugerowal zeby sciagnac majtki(!). Oczywiscie tego nie zrbilam zostajac w koszulce i majtkach. W czasie zabiegu bylo mi czasem zimno w wiazku z czym lekarz nakrywal mnie wlasnym swetrem co tez wydawalo mi sie dosc intymne ale poniewaz bylo ogolnie dosc mile a ja bylam bardzo stanowcza w tym nierozbieraniu sie bylo to do przyjecia. Wie natomiast jedno:lekarze czesto przesadzaja z tym rozbieraniem i wykorzystuja sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi kiedys taki przystojny, boski blondyn robił usg jamy brzusznej:D😍 Ale nie był chamowaty i zoboczony, tylko ze mną rozmawiał i żartowł, a także zdradził mi, że on osobiście, mimo że jest lekarzem na gastroskopię by się nie wybrał. WIęc od razu go polubiłam, bo ja tez nie mam i nie miałam takiego zamiaru:p Ogólnie polotkowaliśmy i nie było strasznie. Chociaż nie znosze chodzić do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć deska! Miło znów Cię spotkać. :) Rozmawiają 2 staruszki - Czytałam, że medycyna w ostatnich 50 latach poczyniła olbrzymie postepy - Tak, jak byłam młoda zawsze u lekarza musiałam sie rozbierać a teraz wystarczy jak pokażę gardło! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie bardzo kreci
student medycyny-idz do sklepu z narzedziami,odszukaj dzialu z mlotkami,poszperaj na polkach by namierzyc takie gumowe,-wybierz najwiekszy,jezeli nie masz zamiaru pisac podobnych rzeczy jak ta ostatnia-nie musisz go kupowac,jednak w sklepie opusc go jak najnizej po czym uzywajac najwiekszej energii na jaka cie stac pierdolnij sie nim w czolo.Celuj w sam srodek-podobno daje to najlepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plissssssssssssss
napiszcie coś jeszcze taki to fajny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do kobiety , ale raz mi sie zdazylo isc do mezczyzny no z bolem serca ale on naszczescie kazał mi rozpiąc tylko troche sweter i poradził sobie bez sciagania swetra a co dopiero stanika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el dottore
przecież do lekarza to sie idzie w tym kraju zeby wypisał podane przez pacjenta leki albo zwolnienie - i po co palto zdejmować? Potem się ktoś dziwi ... byłam u lekarza i nie zbadał mi piersi a teraz umieram na raka , nie zauważył żylaków i teraz mam zapalenie żył i miałam zator w płucach itp. A jakaś "lekarka" napisała że można dokładnie serce osłuchać bez zdejmowania stanika - chmmm.... ciekaw jestem w której klinice kardiologii pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viana
E tam takie pieprzenie. U mnie na wsi lekarz się pyta mnie czy aby nie mam nic przeciwko zmierzeniu ciśnienia, albo czy mogłabym rozpiąć spodnie, bo chciałby mi brzuch obejrzeć (nie obmacać!). Uprzejmie o to prosi: czy ja nie mam nic przeciwko temu. Inne badania - zależy której połowy, należy się przebrać w jednorazową koszulkę i przez To osłuchuje klatę. Diagnostyka - zawsze się pytają czy wszystko w porządku + jeśli jest coś nie tak, to od razu daj znać. Jak kiedyś nie miałam czasu na ceregiele a technik miał mi zrobić ekg to się rozebrałam do stanika i koniec, a on się mnie pyta czy nie chcę się okryć. Może się poczuł molestowany seksualnie? Sorry, jakby w życiu cycków nie widział. I to nie gołych. A jakoś medycyna w mojej wsi na wysokim poziomie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viana
Sprawy takie jak cytologia na ten przykład, to nawet nie lekarz pobiera tylko pielęgniara. Wziernik za duży? Leci 3 razy po coraz mniejszy. I jakoś nie ma problemu. A w życiu nie wsadzi metalowego wziernika bez zagrzania pod ciepłą wodą. W życiu. No ale ja w takiej już wsi żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i po co dziewczynie
uuuuuuuuuuuuuuu dlaczego ja nie miewam takich przygód???:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viana
Poproś doktora o włożenie wziernika w odbyt, może ci to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi się zdarzyło
poszłam kiedyś do mojego ginka i mówię, że mam kłopoty z podniecaniem się podczas zabaw z mężem (rozmowa w trakcie badania) on na to , że nie wierzy, że wygladam na namiętną i w tym czasie zaczął gładzić moją góreczkę, zrobiłam się mokra , a jak włączył swój języczek to zachlapałam mu fartuch( na szczęście miał drugi na wieszaczku) później jeszcze częst,,musiałam" chodzić się leczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononono
:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z dobrobytu tak się nam czka. Zjadłyśmy łapczywie za dużo kaszanki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znamy przyjemniejsze sposoby na powiększanie brzuszków niż jedzenie kaszanki. :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdf.................oooo
a mnie krępuje, gdy bada mnie ginekolog to dwie pielęgniarki patrza na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miały być opisy a nie dogadusz
ki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×