Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość życie po życiu

... dzień bez sexu

Polecane posty

profil kocurka idealnego: zapracowany - bezżenny -nie mówi,że kocha - można go zaholowac do łóżka po tym, jak nieco zainwestuje w znajomość zainwestowanie w znajomosc=pokazanie wspólnego cel, nawet krótkoterminowego, ale celu samo picie kawki i całowanie się mnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaro bury
chyba masz niezaciekawie w zyciu...cos mi sie tak zddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę spędzić z kocurkiem parę miłych chwil na wspólnym nic- nierobieniu, milczeniu, rozmowie, kinie - z góry uprzedzam, żeby kocurek nie czuł się rozczarowany całowanie jest tak naprawdę ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio poznalam kocurka w trakcie rozwodu - chcialam na razie kontynuowac znajomosc drogą mailową, ale on nalegal na spotkania. Raz się widzieliśmy - nie zrozumial moich intencji i na maile nie odpowiada proszac zebym to uszanowala. Dlatego uprzedzam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja...nie jestem w trakcie rozwodu.Dlaczego miałbym nie odpowiadać na maile ? I nie należę do do natarczywych.Ty zdecydujesz,kiedy będziesz sie chciała spotkać.I skąd ta mina -> :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym? naucz mnie a zresztą ... ale ja piszę poważnie - tak było parę miesięcy temu, kiedy padło pytanie o jego zawartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym płonę ? Cały,choc ognisko zapalne rozprzestrzeniło sie od jednego miejsca.Kiedys mi powiesz adres bloga ? Lubisz niedomówienia,może one czasem więcej mówia od slów wprost powiedzianych,ale uczyć sie lepiej razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys wpisal w google pierwsze słowo to napewno bys go nie znalazł a gdybys znał mój wiek to od razu byś go znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwa jest 1częściowa zlozona z 2 słów: pierwsze ma multum rekordów w wyszukiwarce /to słowo dziś już padło/ nie mów nic, proszę cię. no bo co można rzec w takiej chwili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, tylko uważaj na dialery generalnie to juz jestem namawiana na bobaska, tylko nie przez tego kocura i to jest chyba gorsze, niż gdyby mnie nikt nie namawiał :( nie ma się z kim wykocić :( w karczek nikt nie pocałuje :( do luftu takie życie nie musiałby się od razu zakłaczać po kontaktach ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×