Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka2809

Poradzicie mi??

Polecane posty

Gość oliwka2809

Sluchajcie moi Drodzy, mam taka sytuacje: MOj chlopak jest Tunezyjczykiem, mieszka teraz w Niemczech, ja mieszkam i studiuje w Polsce, strasznie mocno sie kochamy, teraz widzimy sie co 3 tygodnie. Boje sie jednak co bedzie jak zaczna sie studia... nie wiem kiedy znajde czas na wyjazd do niego, do tego moim rodzicom nie bardzo podoba sie nasza znajomosc, wiem ze on chyba wiaze ze mna swoja przyszlosc (zadaje rozne pytania, ja oczywiscie udaje ze nie wiem o co mu chodzi :)), martwie sie strasznie jak to wszystko polaczyc. Wiem ze w chaotyczny sposob opisalam wszystko, ale strasznie sie denerwuje jak o tym mam mowic glosno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2809
jak macie sie nabijac, to nie piszcie w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
A jakiej rady bys chciala? Ci ludzie maja taka mentalnosc, jak szukaja zony to na calego, hi hi. Chcesz meza, ile ty masz lat?? Pewnie jak do slubu Ci nie spieszno to on szybko sie z Toba rozstanie. W ogole z muzulmanami lepiej uwazac. A on ma obywatelstwo niemieckie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2809
Za 2 misiace bedzie mial obywatelstwo i wlasnie wczoraj rozmawialismy o tym i powiedzial mi ze za te 2 miesiace cos mi powie, na to ja w smiech i wyskoczylam ze powie mi ze ze juz nie chce ze mna byc, na co powiedzial zebym nie byla niemadra, ze mnie kocha, POzniej zapytalam co chce mi powiedziec, wymigiwal sie poczatkowo, ja nie naciskalam, az w koncu zaczal cos przebakiwac o wspolnym mieszkaniu - a wiem ze bez slubu nie zamieszkalby z nikim (to tak na marginesie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka...chcesz sobie zmarnować zycie...nie wiesz jacy są muzułmani?Może jest on wyjatkiem..ale skad wiesz...moze tylko sie kryje...szybko ona dzieci..a pozniej nic nie bedizesz mogla robic..tylko dom i dzieci dom idzieci dom i dzieci...a sprobowałabys sie sprzeciwic:>....pomysl nad swoja decyzja dlugoooooo :) Zycze Ci szczescia i powodzenia z całego serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
to dobrze, ze nie o obywatelstwo chodzi. A ile czasu jestescie razem i gdzie on by chcial wspolnie mieszkac??? W Pl czy Niemczech?? Oni mlodo sie zenia, pewnie chce sobie ulozyc juz zycie, dzieci. A ty chcesz, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLITA+
nie napisałaś co tak naprawdę ty do niego czujesz, bez owijania w bawełnę. Bo to, że jest fajny to raczej za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona ---> zgadzam się całkowicie !!!! Sama byłam (na wakacjach) z Tunezyjczykiem.. Autorko!!! Jeżeli z nim sypiasz, to już o nim zapomnij!!!!!!!!!!!!!!! On Cię ma za k****** niestety taka jest prawda:O ... Oni szanują tylko \"czyste\" kobiety.... A mówić, to Ci może wszystko.. Wiem coś o tym:O ... Przemyśl dobrze całą sytuację i pamiętaj tylko INTERCYZA w przypadku ślubu ( a dokładnie chodzi mi nie tyle o podział, co o zabezpieczenie dla Ciebie) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że dla Ciebie jest to niewiarygodne. Wybacz, aczkolwiek taka jest prawda ja z nim nie sypiałam, więc chciał sypiać z moją koleżanką :O ( a dodam, że mój typ urody ) jest u nich ideałem:P i nawet to niepowstrzymało go od zdrady :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******.....*****......
oj uważaj dziewczyno w co się pakujesz...mało to w prasie i tv było historii z mężusiami muzułmanami? zamknie cie w mieszkaniu z dziećmi i będziesz jego własnością na zawsze! Bez praw, jak podskoczysz to cie zleje...zabierze dzieci i wyjedzie w rodzinne strony a tam nic nie wskórasz..żaden sąd, żadni ludzie tam w Tunezji ci nie pomoga bo on tam jest panem...Mam koleżankę która na naszych wspólnych wakacjach poznała Tunezyjczyka i tez jakis czas do niego jeździła, byli ze sobą ale poszła po rozum do głowy w ostatniej chwili...i dała sobie z nim spokój.Na szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka 26
Kiedys (4 lata temu) poznalam tunezyjczyka w pociagu we Francji. Przyczepis sie do mnie i rozmawialismy tylko w czasie jazdy (3 godzinki moze), wzmienilismy sie adresami i telefonami, po czym wrocilam do Polski. Jak wrocilam, zaczal pisac, dzwonic i mowic, ze mnie kocha, ze chce ze mna byc itd. Z pol roku tak wydzwanial, ale w koncu dal spokoj jak zobaczyl, ze nic z tego nie bedzie. Ale nigdy o mnie nie zapomnial, do dzis puszcza sygnaly i dzwoni raz na jakis czas..... oni sa chyba naprawde za bardzo stali w uczuciach. Jak cie juz upatrzyl to koniec. Uwazaj, bo mozesz miec problem jak bedziesz sie chciala od niego uwolnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
tez mialam podobnie po 2 h rozmowy, dalam mu tel bo byl mily i przez pol roku wydzwanial az musialam mu dobitnie powiedziec. Oni naraz atakuja tak kilka-kilkadziesiat kobiet az z ktoras im sie uda!!! I nie uwazaja tego za zle - takie maja podejscie do milosci, hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
to byl Marokanczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2809
Dziekuje za wypowiedzi!! Szczerze mowiac jestem strasznie rozdarta, z jednej strony prawie bez przerwy slyszy sie o roznych historiach, ale z drugiej... Sama nie wiem co mam myslec, czesto daje mi do zrozumienia ze naprawde mnnie kocha, kilka razy plakal z mojego powodu, wiem ze nie jest to zaden wyczyn, ale nigdy nie widzialam zeby facet ryczal przeze mnie, bo zaczelem zadzierac nosa do gory, bo cos mi sie nie podoba. Nie wiem dlaczego, ale wlaczylo mu sie wtedy ze chce go zostawic, pojecia nie mam skad to zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko to Twoje życie .... I wybór należy do Ciebie, ale uważaj na siebie ... Szkoda Ci będzie zmarnowanych lat............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
ojej po prostu pobadz z nim, nie rob zadnych krokow typu wspolne mieszkanie czy slub. Jesli mu zalezy to poczeka, wytrzyma, przeciez mozna sie spotykac raz w miesiacu albo rzadziej. Moj brat spotykal sie przez 6 lat z dziewczyna mieszkajaca w 20 tys km dalej. Widywali sie 2 razy w roku a teraz sa po slubie i maja dzidzie i mieszkaja razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2809
jeszcze raz wielkie dzieki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzułmanie
Mają to do siebie, że wiedzą jak zdobyć kobietę europejska. Smutne, ale prawdziwe. Napatrzyła się na to, oj napatrzyłam. Jeżeli przychodzi Ci do głowy myśl, że on nie jest jak inni muzułmanie-to niestety jest typowym, który wie jak podejść dziewczynę. Będą kwiaty, słowa o miłości, romantyzm i prezenty. Cała potrzebna oprawa do zdobycia celu. Uważaj na siebie, nie bądź naiwna.Pobyt w Europie, nawet kilkuletni nie zmienia mentalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2809
jejku.. nie wiem co mam zrobic, ja sie zwyczajnie zakochalam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam racje tak tak
olej tego czarnucha jebanego, to jest podczlowiek, on jest gorszy, powinnas byc dumna z tego kim jestes i patrzec na nich z pogarda, nie mozesz sie oddawac takiemu polzwierzawkowi, powinno sie ich wszystkich zagazowac albo conajmniej zakazac im wjazdu do ciwilizowanych krajow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2809
juz wiem co zrobie, dobrze doradzil mi porzednik, zawiadomie organizacje zajmujaca sie likwidowaniem takich czarnych scierw, oni go zamkna w obozie koncetracyjnym, w ktorym do dzis dzien wisi napis: ARBEIT MACHT FREI, nie bede miala wtedy problemu, troche sie tylko teraz siebie brzydze ze moglem sie zauroczyc w zwierzaku, no ale zrozumcie, pewnie nie jedna z was pieska swojego tez kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2809
KTOS PODSTAWIL SIE ZA MNIE W WYPOWIEDZI Z 12:35!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2809
nie piszcie o nim ze jest zwierzakiem, bo to tez czlowiek, jest mi z etgo powidu bardzo przykro, ze tak traktuje sie drugiego czlowieka, przeciez to nie jest jego wina ze jest arabem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestes matolem
Czy ty naprawde myslisz ze ten smierdziuch jak ci walnie kilka kocham cie to jest dla ciebie calym swiatem. Kobieto wez ksiazke i poczytaj na ich temat, o ich kulturze i dowiesz sie jaki on jest. Te smierdziuchy probuja zagniezdzic sie wszedzie i zeruja na takich durnych Polkach jak ty co wierza im w ladny kit. Ja tego nie rozumiem czy ty naprawde myslisz ze on cie kocha wez sie jebnij dobrze w leb, czy ty jestes taka pusta i niedowartosciowana ze chcesz byc z takim brudasem. Posluchaj ja mieszkam w Stanach takze nie mysl ze jestem jakims rasista ,bo ja mam kolegow czarnych i zoltych ale muzulmanin to jest zaraza i jezeli tacy ludzie jak ty beda im pozwalac sie rozwijac to ten swiat zginie szybciej niz ci sie wydaje. On nie kocha ciebie tylko religie i zrobi wszystko zeby tej religii sie podporzadkowac i jezeli to znaczy zalozyc rodzine w innym kraju to to zrobi. Bedzie ci trul latami ze cie kocha a ty naiwna pojdziesz za nim bo tak mowil. Pozniej ci wjebie zabierze dzieci i bedziesz miala tyle z pieknej milosci. Kobieto prosze cie ...nie wchodz z nim w zwiazek , jest tyle zajebistych Polakow po co szukasz jakiegos brudasa. Zycie masz za spokojne ????? Powinnas go sztacheta miedzy oczy zeby oduczyl sie poznawania Polek. To na tyle narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestes matolem
Brudasem to ja nie jestem ale on napewno, idz tylko zobacz jak zyje jego rodzina i sie przekonasz. Oni wszyscy sie myja w tej samej wodzie a zazwyczaj jest ich 30 w rodzinie....pozniej z tej wody robia zupe. Tak ze jak lubisz walic kupa to sie z nim spotykaj ( a moze ty lubisz taki zapach). Zakochalas sie ....????? w czym prosze powiedz mi ????? tylko nie mow ze w pieknych slowach. Jeszcze raz ci powtarzam ze ja nie mam nic przeciwko murzynom czy zoltkom ale muzulmanin to szmata. Czy ty nie wiesz co sie dzieje na swieciec ??? Nie masz telewizji , nie czytasz gazet??? Moze ty lubisz jak twoj ukochany walnie babke tu i tam i rozwali niewinnych ludzi. Ty chyba lubisz wybuchowe zwiazki :) Szkoda mi takich ludzi jak ty co mysla ze muzulmanin to jest partia. Mialem kumpele co myslala tak jak ty.......... i podkreslam MIALEM teraz nie wiem co sie z nia dzieje od 7 lat. Tobie zycze powodzenia jak glupia jestes i lubisz zyc w ich haremie.........................naracho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×