Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka2809

Poradzicie mi??

Polecane posty

Gość KRYPTONIM_muzulmanka
sluchaj z tego co piszesz, to ty go nie kochasz tylko po prostu ci go szkoda ja bym sobie darowala znajomosc na od;eglosc i to w dodatku z jakims tunezyjczykiem, uciekaj lepiej gdzie pieprz rosnie moja najlepsza kumpela sie z takim zadala ale w pore sie opamietala i go rzucial a on ja tylko wyzwal od szmat...a taki zakochany byl jescze tydzien wczesnije- oszukiwal, zeby tylko soboe muzulmanskiego dzieciaka zrobic z naiwna dziewczyna uciekaj radze ci szczerze uciekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestes matolem
Do kryptonim muzulmanka: Popieram cie w 100%, ja nie wiem jak mozna byc takim tlukiem i sie ludzic ze muzulmanin cie pokocha ..............ludzie ja nie mam nerwow na taki idiotyzm. Do autorki: W sumie wiesz co ? Jak jestes taka tepa to zacznij z nim byc pozniej wyjdz za niego a potem niech cie zabierze z tej polski tam do brudu bo w sumie po co nam take durnie jak ty. Bedziesz jego 15 zona ale co tam przeciesz mowil ze kocha .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYPTONIM_muzulmanka
do "chyba jestes matolem" - trzeba przetlumaczyc tej dziewuszce zeby nie robila glupstw, ale ty troszke za bardzo brutalnie podchodzisz do sprawy ja rozumiem ze jestes wsciekly/-a na to ze ktos moze jeszcze ufac tym ludziom po wszytskich FAKTACH zwazaych z nimi i ch postepowaniem, ale troszke ...you know...slow down

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, jak juz probujecie cos zdzialac to starajcie sie uzywac mniej wulgarnych sluow bo obrazanie kogos i nazywanie roznymi imieniami tutaj nic nie pomoze a nawet moze miec dzialanie odwrotne. ...jezeli chodzi o muzulmaninow to fakt faktem denerwuja mnie gdy sie ucze w szkole a ten mi tu przyjdzie i rozklada w rogu swoj kocyk i sie modli na glos. Ale nikt im nic nie mowi mimo tego ze maja swoj pokoik w szkole gdzie moga sobie isc i sie spokojnie pomodlic a nie przeszkadzac - bo przeszkadzali mi swoimi modlami. Nie nazywala bym ich brudasami bo wystarczy wsiasc do autobusu w lecie w Polsce i od razu poczujesz kto sie tu nie myje. Czy nawet w polskich sklepach jak jeden z drugim przejda kolo ciebie to od razu chcesz wymiotowac. Inna kultura, inna religia i trzeba to szanowac. Nie stety nie ktorzy ludzie albo nie dorosli zeby to zrozumiec albo sa zbytnio zapatrzeni w sobie. Jedne narodowosci lubie bardziej inne mniej. Znajomi wiarza sie z roznimi rasami i nawet jak mi sie to nie podoba to nie moja sprawa. A dziewczyna musi sama zdecydowac. Jak sie ktos zakocha to nawet lopata w glowe jak bys cos mu ladowal to i tak zrobi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestes matolem
Do kryptonim muzulmanka: Maybe you right I should slow down.........ale jak to przeczytalem to az sie we mnie zagotowalo.....przepraszam moze za ostro mowie ale kolezanko zastanow sie co ty w ogole oczekujesz z takiego zwiazku. Przecierz wiadomo jacy to ludzie a ty sie pytasz jak bys nic o nich nie wiedziala......................nie ja musze przestac wchodzic na ten temat bo nie wytrzymam ............doslownie twoja bezmyslnosc doprowadza mnie do szalu.... kryptonim muzulmanka: przepraszam ....I'll try to be good now :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor24
do OLIWKI MAM KUZYNKE TEZ POZNALA MUZULMANINA. TWIERDZI ZE GO KOCHA, A NAS WSZYSTKICH STRACH CHWYTA ZA SERCE. ONI NAPRAWDE POTRAFIA PIEKNIE MOWIC O MILOSCI I JAK KTOS TO WCZESNIEJ NAPISAL WIEDZA JAK ZDOBYC KOBIETE, CZULYMI SLOWKAMI, LZAMI, KWIATAMI, A POTEM JAK SIE Z NIM ZWIAZESZ TO TRAKTUJE JAK SWOJA WLASNOSC. O TAK ONI BARDZO POTRAFIA BYC RODZINNI, ZAMYKAJAC SWOJA ZONE I DZIECI W DOMU , MUSZA KONTROLOWAC KAZDY RUCH KOBIETY BO NIE DAJ BOZE ONA GO ZDRADZA. MOJA KUZYNKA POZNALA GO ZA GRANICA GDY PRZYJECHALA DO POLSKI W ODIWEDZINY JESZCZE NIE ZDAZYLA DOTREZC DO DOMU A ON JUZ KILAKROTNIE WYDZWANIAL, PODERZLIWY CZY ABY NA PEWNO ONA JEDZIE DO DOMU?PO PROSTU NIE UFAM TEJ NARODOWOSCI. ONI MAJA TO WE KRWI SA TAK WYCHOWANI, TAK ZAKORZENIONE MAJA PEWNE STEREOTYPY KULTUROWE DOTYCZACE MALZENSTWA ZE Z KOCHAJACEGO I CZULEGO CHLOPAKA PRZEMIENIA SIE W BESTIE. PO PROSTU BADZ OSTROZNA NIE DAJ ZWIESC POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam jego rodzine, rodzicow, siostre i dwoch braci, jeden z nich ma zone Francuzke i sliczna coreczke, znam jego znajomych, wiem ze powiecie ze to o niczym nie swiadczy, ale zastanawiam sie czy jezeli jest sie Arabem, to czy zawsze ma sie przypieta tabliczke \'tyran\' czy cos w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobisz jak bedziesz uwazac. Tylko tak na spokojnie przemysl sobie cala ta sprawe. Czy jestes na 100% pewna jego intencji i tak ufasz mu bezgranicznie? Ludzie lubia generalizowac. Ale zdarzaja sie wyjatki - naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestes matolem
Tak !!!!!!!!! Kolezanko czy ty nie mozesz zrozumiec ze arab to arab.........posluchaj ja nie mowie tak bo cie nie lubie ja poprostu chce cie ustrzec przed horrorem jaki pozniej bedziesz przezywac. Ja widze ze sie wpakowalas po same uszy w ten zwiazek i nic nie zmieni twego zdania.............a szkoda ,chyba musisz sie na wlasnej skorze przekonac. No coz, napisz kiedys jak pieknie bylo.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestes matolem
Ludzie kochani sa wyjatki ale nie w tej religii....wyobrazcie sobie jak rodzicie dziecko i nie idziecie do chrztu, potem do komunii, bierzmowania i slubu......to chyba sie w glowie nie miesci, to dla nas jest normalne.........tak samo dla nich jest normalne miec 10 zon, nie miec szacunku dla nich, uzywac kiedy chce i jak nie bedziesz posluszna to ci wjebie przy wszystkich bo jestes jego wlasnoscia.Nie mowiac ze bedziesz przesiadywac tylko z jego mama ,zonami i siostrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odszukaj na kafeterii topiki na ten temat... jeden ma tylul \'muzulmanin\' a drugi nie pamietam... poczytaj sobie... tam z reszta pisalam (pod innym nickiem) swoje zdanie na ten temat... krotko: to jest inna mentalnosc, i w koncu zostaniesz niewolnica.. tak czy siak! taka kultura i nic tego nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor24
JESZCZE JEDNO MUZULMANIE ZYJA W TAKIEJ KULTURZE I SA TAK WYCHOWANI ZE DLA NICH WSZYSTKO CO EUROPEJSKIE JEST ZLE OD NAWCZESNIEJSZYCH LAT SA UCZENI ZE ZACHOD JEST ZLY A ICH SWIAT JEST "DOBRY" ICH NIE MOZNA ZMIENIC BO ONI SA TAK WYCHOWANI NIE ZMIENI ICH NAWET TO ZE MIESZKAJA W EUROPIE OD JAKIEGOS CZASU. NA NICH OGROMNY WPLYW MA ICH RODZINA TRZEBA JEJ SIE PODPORZADKOWAC BO JAK NIE TO W PRZECIWNYM RAZIE POTRAFIA ZNISZCZYC CZLOWIEKA Z MEZEM NA CZELE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor24
I JESZCZE JEDNO ONI POTRAFIA DLUGO I CIERPLIWIE UBIEGAC I LATAC ZA KOBIETA AZ POCZUJA ZE JA ZDOBYLI, NIEZLE WYCHODZA TE ICH ZALOTY I STARANIA DO CZASU AZ KOBIETA ZOSTANIE JEGO ZONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2285474 drugi temat widze, ze juz znalazlas... moze nie powinno oceniac sie ludzi po pochodzeniu, ale niestety zawsze bede uwazac, ze roznice kulturowe i religijne miedzy europejczykami i arabami, sa zbyt duze! wiele kobiet juz pisalo, ze arab-narzeczony byl cudowny i zlote gory obiecywal, a zaraz po slubie zona=szmata :( zona araba praktycznie nic nie moze... :( smutne, ale niestety prawdziwe :( zycze Ci szczescia Oliwko, niezaleznie od tego jaka decyzje podejmiesz! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zgadza sie, mozne powiedziec ze przetrzebilam chyba cale forum i musze powiedziec ze sa podzielona zdania na ten temat, uwazam ze nie mozna generalizowac tych ludzi. Owszem, sa ogromne roznice kulturowe itd, ale chyba nie powinno sie ich wszystkich wrzucac do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor24
MOZE RZECZYWISCIE JEST TO KRZYWDZACE WRZUCAJAC ICH DO JEDNEGO WORKA ALE OD NAS O WIELE WIELE ROŻNIA SIE OD NAS KULTUROWO. WIEM LATWO TAK PISAC JAK NIE DOTYCZY TO MNIE BEZPOSREDNIO BO PENIE JAKBYM SIE ZAKOCHALA W JAKIMS ARABIE TO TEZ PRAGNELABYM ABY BYL "INNY"I GORACO CHCIALABYM W TO WIERZYC ... ALE Z DRUGIEJ STRONY NIE WIEM CZY STRACZYLOBY MI ODWAGI ALBO GLUPOTY SAMA NIE WIEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie masz racje oliwko, nie nalezy niczego generalizowac... ja jednak ostaje przy mojej opini, ze po slubie wszystko diametralnie sie zmieni... mysle, ze te opinie \'za\' to opinie kobiet, ktore zaakceptowaly ta kulture i religie, czyli wiedza jakie sa \'obowiazki\' zony... kiedys w necie znalazlam cytaty z koranu, w jednej linijce \'kochaj wszystkich ludzi, bo to twoi bracia\' a w innej \'morduj,gwalc, zbijaj niewiernych\' - nie cytuje, tylko przyblizam... dla mnie to jest po prostu chore... dlatego zdania nie zmienie... moze Twoj mezczyzna przesiakl europa, ale nigdy nie uwierze, ze zapomnial z religi, no chyba, ze przejdzie na katolicka... moze zacznij od poznania dokladnie jego religii, kultury, moze przeczytaj koran, moze to rozjasni ci sytuacje, moze to pozwoli podjac decyzje.... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestes matolem
Wiesz mi sie wydaje ze weszlas na te forum zeby znalezc ludzi ktorzy cie popra ale chyba ci to nie wychodzi, czy ty nie widzisz ze wszyscy mowia NIE!!!!........................To chyba nie bedzie wazne co my wszyscy tu napiszemy bo i tak bedziesz z nim, on juz cie oczarowal .....jestes przegrana.......szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze cokolwiek postanowisz, bedzie to dobra decyzja. Byc z nim tak jak jestes do tej pory. Nie spiesz sie do niczego mimo ze on bedzie cie ponaglal. Obserwoj go i miej w uwadze to co tutaj ci wszyscy mowili. Mam nadzieje ze to nie jest twoja pierwsza milosc i nie masz juz takich klapek na oczach i mozesz racjonalnie podchodzic do sprawy. Czasami sama milosc nie wystarcza, czeba myslec o przyszlosci twojej i twojej rodziny jaka jak zdecydujesz to z nim zalozysz. Powodzenia ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest to moja pierwsza milosc, do niczego mnie na naklania, zawsze powtarza ze ja musze czegos chciec i wtedy mozemy dzialac. ok, teraz smigamy na spacerek, a pozniej wielkie pakowanie- jutro lecimy do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor24
TAK JAK NAPISALA KAFFEE ONI UWAZAJA ZE ICH NAROD JEST WYBRANY I ICH RELIGIA TYLKO SLUSZNA. W NICH WIELE ZLA JEST ZAKORZENIONE ZLA KTOREGO ONI NIGDY NIE DOSTRZEGA BO ONI TAK NIE UWARZAJA TYLKO MY TAK MYSLIMY ZE ICH POSTEPOWANIE JEST NIEDOBRE. I TAK SAMA PODEJMIESZ DECYZJE ALE BYCIA ZONA MUZULMANINA NIE JEST USLANE ROZAMI CZY TEGO CHCESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam... bo teraz mi to przyszlo do glowy.... a nie boisz sie, ze w obecnej sytuacji na swiecie, ludzie sie od ciebie odwroca (bo ludzie rozni sa) w tym sensie, ze jako zona araba (w domysle dzisiejszych czasow - terrorysty) bedziesz w jakis sposob nie tolerowana... nie mowie, ze on nim jest, ale ze inni tak moga myslec, a jak widac na swicie sytuacja jest co raz gorsza, a nie lepsza.... nie boisz sie, ze nie bedziecie tolerowani.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, zawsze jest jakies ryzyko ze tak bedzie, nawet kiedys on sam powiedzial ze sie tego boi ze ludzie nie beda nas tolerowali. Ja tez sie boje, bo prawda jest ze ludzie sa rozni i szybko zmieniaja zdanie. Jak dotad nie odebralam zadnych negatywnych wrazen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ale ona sie jeszcze z nikim nie chajtnela!!! A wy od razu robicie z niej zone araba i gdybacie. Zejdcie z niej. Zrobi jak bedzie uwarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor24
TYLKO ZE POZNIEJ TRUDNO SIE UWOLNIC Z POD TAKIEGO WPLYWU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, musze powiedziec ze jest super. W prawdzie ja jestem w Polsce a on w Niemczech, ale i tak jest ok. Za 5 dni bedziemy razem :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×