Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka2809

Poradzicie mi??

Polecane posty

Gość ALLI na HALLI
Moja droga kolezanko....nie sluchaj moja droga nikogo ....kochaj go, daj mu d...y, zrob mu laske i po ptokach. Oni fajnie pachna he he he....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1986
Jestem z Egipcjaninem od ponad roku, mieszkam z nim 8 miesięcy. Ani razu nie odczułam że może mnie skrzywdzic. Powiem tak nie można ich wrzucac do jegnego worka. Bo nie prawdą jest że każdy arab jest zły. Poznałam dzięki mojemu, wiele szczęśliwych par które są już ze sobą długo długo i wszytsko jest ok. To prawda różnice kulturowe są ale czasami warto iść na kompromis i ja i on. Jeśli jest kompromis wszystko będzie dobrze. Arab dba o swoją kobietę, troszczy się o nią. Dostałam od niego bardzo wiele. Polacy,,, hmm.. dopiero z polakami miałam niezbyt ciekawe doświadczenia. Zależy na jakiego araba trafisz ale nie każdy jest zły. Szczęścia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba rozmawiać...
Tunezyjczykom, Turkom, Marokańczykom i innym podobnej "maści" mówię NIE!!!!Kobieto opamiętaj się, On Cię tak omota, będzie sypał komplementami jak z rękawa, wszystko cacy do czasu ślubu!!!Oni się wtedy zmieniają diametralnie!!!Będzie Cię traktował jak swoją własność, przedmiot. Boże, czy Europejki jeszcze się nie nauczyły, żeby nie zadawać się muzułmanami????Tyle się o tym trąbi, tv, gazety, historie prawdziwe, reportaże itp. Mógłby być najpiękniejszy, najprzystojniejszy na świecie-dla mnie jest spalony!!! Zrobisz jak uważasz, ale zastanów się 10 razy, żebyś póżniej nie plakała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba rozmawiać...
Do Autorki: W Tunezji jest zakaz wielożeństwa, więc teoretycznie będziesz "tą jedyną"... Mój kolega ma znajomego Tunezyjczyka: rucha wszystko co popadnie, na początku big love a jak laska Mu da, to tyle Go widziała.Do tego omamił Polkę i ślub glupia z NIm wzięła, żeby On mógł obywatelstwo polskie dostać.Zmajstrował Jej dzieciaka, po czy się rozwiódł.Standard! Jak ja tych SKURWYSYNÓW nie lubie!!!Właśnie za stosunek do kobiet. Moje koleżanki też się przejechały.Ja na szczęście uczyłam się na ich błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladamstaroswieckimovie
aczęłam czytać początek i dalej nie mogę... 1.kłamie , że ma dostać obywatelstwo 2.dziewczyny /kobiety , tyle się trąbi o zwiąkach z muzuł.,... tyle się widzi... jak grochem o ścianę dziewczyno daj sobie z nim spokój , bo kłopotów sobie narobisz więcej......to wola o pomste do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba rozmawiać...
Jasne, że kłamie z obywatelstwem.Pewnie Jej zaproponuje małżeństwo i dziewczyna spapra sobie życie.Straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truefalse333
Nie mogę zdszierżyć , że kolejna się w to gówno pakuje.imbecylizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba rozmawiać...
Aż mi na nerwy zadziałał ten temat.Brrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×