Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jonko - niby masz rację. Maks nawet nie jest gruby, i to nie o to chodzi, że bedzie za gruby czy za chudy, ale zastanawia mnie jedno, dlaczego przez 12 miesięcy starczała mu kolacja a teraz nagle nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego \"cwana mama\", czyli ja, przygotowuje sobie wszystko wieczorem i w razie potrzeby tylk0 sięga do ocieplacza i wyciąga raz mleczko, raz kaszkę a raz soczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze odnośnie szczoteczki - Ninko, mam ten sam dylemat, nawet jak Martyce umyję zabki wieczorem to i tak zasypia z \"brudnymi\" ;) A tak naprawdę to nie wiem, na ile w tym całym biznesie z ząbkami i próchnicą ważne jest szczotkowanie... Mojej sąsiadki syn ma 2 lata i próchnicę na siekaczach. Karmiony piersią, teraz je danonki i inne serki bo mleka nie znosi, nie pije z butelki, nigdy nie pił, ząbki myte nawet zanim na dobre się pojawiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś sporo pracy więc tylko Was podczytuję Karolino moja córa wczoraj zjadła sporą porcję rosołu, trochę udka a na kolację dużą miseczkę kaszy z jabłuszkiem i kanapkę, po kąpieli jeszcze mleko i spała całą noc. U mnie się sprawdza,że gdy jest dobrze najedzona to ładnie śpi. Pomijając okresy kiedy ząbkuje - wtedy po prostu nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście .... Wiola ostatnio żle reaguje na soczki chyba ma nadkwasote- bo czasem po nich wymiotuje trochę :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fishka - mój Maks to je tyle przez cały dzień ;) Na kolacje zjada lub nie kaszke ze 120ml wody, ale tak było zawsze i mu starczało, a teraz nie wiem co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu,a czy Natalka ma dużo włosków? Bo na naszym topiku,nie wiem czy zauważyłyście chłopcy mają ich więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - jak mama taki synek ;) :D Nie dasz się przechytrzyć :) Witaj Loli! Przeczytałam co gotujesz i aż mam wyrzuty sumienia, że ja dla mojego Mięsożercy się tak nie staram. U nas na obiad będzie wczorajsza pieczarkowa i watróbka, bo można szybko usmazyć i jest tania hi hi :) A Martyna dzis w nocy pobiła rekord w budzeniu się, wstawałam do niej tyle razy, że po 20 -stu przestałam liczyć !!!!!! W końcu zagroziłam jej, że jak nieprzestanie mnie wołac bez powodu to dostanie w tyłek i wtedy przynajmniej będzie miała powód ;) Oczywiście, nigdy bym tego nie zrobiła! Ale zadziałało na tyle, że około 3 godziny był spokój. ;) Wsadziłam jej też pluszaka do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko dla Adika to nawet w zupie musi być mięso 😠 Do wczorajszej zupy musiałam specjalnie dać mięso ,a że nie miałam zabardzo co to wrzuciłam dwie piersi z kurczaka... To była zupa mięsno - warzywna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewamy albo zmianę mleka, albo właśnie trójki... Wprawdzie skórkę ma nawet lepszą, niż ostatnio, ale przecież alergia może występować po postacia brzuszną... Ma duże wzdęcia, ciągle bąki puszcza... A potem chodzi i pokazuje na pupę i naśladuje buzią dźwięki ;) Może to też być nietolerancja laktozy, w końcu w nutramigenie nie było laktozy, a w zwykłym mleku jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, popatrz Loli, to tak jak dla mnie, mięsko ponad wszystko ;) Mariusz najbardziej lubi schabowe :) Mógłby jeść codziennie :O A ja ich z kolei nie lubię, jeśli schab to tylko pieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie to moja dziewczynka do ukończenia roku jadła jeszcze trzy razy w nocy mleko, dopiero niedawno zmieniła przyzwyczajenia ponieważ zamiast mleka zaczęłam ją przepajać herbatką albo zwykłą wodą. Od tej pory więcej je w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fishka, Twoje dziecko faktycznie dużo je, a ile waży i mierzy? :) No i napisz datę urodzenia:) Martyna nawet jak się naje zupką z mięskiem to wyżera tacie z talerza połowe ziemniaków. Dziewczyny, moja Mama przyszła ze mną pogadać, muszę na jakiś czas zniknąć :( Ale obiecuję, że potem jeszcze wskoczę :) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fishka - ja też raz probowałam dać Maksowi w nocy wode to zrobił taka awanturę, że musiałam go 20 minut nosic na rekach zanim się uspokił, więc drugi raz już nie próbowałam ;) Ale koleżanka właśnie mi poradziła, żeby próbowała stopniowo rozrzedać mleko. Może to pomoże? Jonko - może to faktycznie prze to mleczko? A jak idzie wprowadzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka jest blondynką i czy ja wiem ... trochę tych włosków ma, na końcach jej się kręcą w loczki Największa zagadką dla na s jest skąd ten blond obydwoje z mężem mamy ciemne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks jak się urodził to miał czarne włosy i niebieskie oczy teraz jest blondynem i szaro-brązowych oczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do koloru włosków ... Ostatnio lekarka pytała się :,,a po kim ty masz takie jesne włoski ,chyba po tacie?,, A mamie nie chciała wierzyć,że miała ciemny blond bo teraz mam prawie czaarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka urodziła się 05. 11. 2004 roku przez cc ponieważ była ułożona pośladkowo (stąd dysplazja) waży ok 13 kg, ostatnio ją mierzyłam jakies 80 cm Wydaje mi się,że waży sporo ale nie widać tego po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonko moja mała budziła się tak często kiedy ząbkowała, mnie się wydawało,że ona w ogóle nie śpi strasznie się boję co będzie kiedy znowu coś jej zacznie wychodzić , na razie ma 8 zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Natalka waży w przybliżeniu tyle co dziewczynki na naszym topiku, bo chłopcy są zdecydowanie szczuplejsci :) Ale to tylko potwierdza regułę, że dziewczynki w pierwszych latach życia są wieksze od chłopców :) i silniejsze :) i szybciej się rozwijają psychicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko może kompociku ? :) Mam pytanko, była kiedyś taka stronka gdzie podawało się swoją datę urodzenia i termin porodu i w tabelce wychodziło jakiej płci będzie dziecko wiecie gdzie ją znależć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja już uciekam, poniewaz za 10 minut kończę pracę , a napiszę coś dopiero w poniedziałek (jutro mam wolne) Do zobaczenia i trzymajcie się cieplutko pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×