Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Aniu 👄 witaj ! Długo Cię nie było z Nami ,jak się czujesz??? Maciuś zdrowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z dnia na dzień jakby trochę lepiej :) ale nie zapeszam bo zazwyczaj ,jak mi się wydaje,że już lepiej następuje nawrót choroby :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niema nikogo ??? No więc lecę zmywać :-0 tyle tego się uzbierało od wczoraj😠 Byliśmy wczoraj na zakupach i póżno wróciliśmy . Kupiłam w LIDLU pampersy na spróbowanie 14szt. za 5zł nawet przyznam ,że nie są złe. Mają rzepy i nie mają ceratki tylko przepuszczającą powietrze powłokę . Wrócę ,jak mała uśnie bo teraz mi ciężko ,a was i tak niema:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wiecie co dziś zrobił Maks? Jak wróciliśmy ze spaceru tobardzo płakał i pokazywał na drzwi, potem poszedł do swojego pokoju ciągnąc mnie za sobą, pokazał, że mam usiąść, wpakował się mi na kolana i usnął spryciula, ostatnio tak usnął w poniedziałek wieczorem jak płakał za Przemkeim. Mam tylko nadzieję, że nie wejdzie mu to nawyk Loli - cieszę się, że już lepiej? To dla Wiolki 🌻🌻🌻 A wczorajszy obiad smakował Adiemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Karolina, niezaleznie od nawyków, słodkie to co Maks zrobił. Śpi teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ale sie rozpisalyscie... ja ostatnio przesiaduje u mamy i niezawsze mam czas tu zagladac.w domu nie siadam do neta -brak dostepu. jakos ostatnio mi sie nie wiedzie pozycie malzenskie,jest coraz gorzej.chyba skoncze tak jak Simonka(to co podejrzewacie):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - zawsze są wzloty i upadki. Moja teściowa, ajk narzekałam na męża, powiedziała mi \"jak jeden jest głupi, to drugi musi być mądry\". Trzymam się tego kurczowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks siedzi i słucha muzyki :) i chyba robi kupę ;) bo sie pręży, stęka i prycha ;) wolę mu nie przeszkadzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D niech mu na zdrowie wyjdzie. Martusia ostatnio jak robi kupke to tak dziwnie na mnie patrzy. To chyba dlatego, że uczę ją żeby powiedziała \"mama kupka\" zanim (!) zrobi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks pokazuje na pieluche ale tylko jak zrobi siku, a kupy to nie musi komunikować bo czuć w całym mieszkaniu ;) A co do ilości kupek to Maks też robi od 2-6 dziennie więc to chyba normalka, że Marta tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz przestałam się tym martwic, bo chyba wylądowałabym na Srebrzysku. ;) No gdybym nie zauważyła, że Marta robi kupke to zaraz przybiega do mnie, podnosi spódniczkę i ciągnie za rajstopki mówiąc \"yyy mama\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za pocieszenie ,ale niestety tu juz dobrze nie bedzie.do rozejscia jeszcze daleko,ale juz nawet nie odzywamy sie do siebie.zawsze ja zaczynalam gadac,ale teraz nie zamierzam.MAM JUZ DOSYC!!!!.dzisiaj spie u mamy,zobaczymy co bedzie.tylko mi Leonka szkoda,teraz chyba jeszcze nie lapie tego,przy nim sie powstrzymujemy. ale nie bede Wam smedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti, nawet nie wiesz jak dobrze Cię rozumiem, bo mój mąż też należy do tych co się lubią nieodezwać jak są źli. I znam doskonale sytuację, kiedy Martusia do niego biegnie i się uśmiecha a on ją zbywa byle słowem. Ale sądzę, że niewracanie na noc, to trochę ostre posunięcie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninkoja juz nie moge,on nawet nie reaguje na Leonka.jak jestem zajeta(wc,) to leonek moze marudzic nawet plakac a on nie pojdzie do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy sam robi pieniedzy nie daje.ja nawet na lizaka nie mam w kieszeni.co to za zakupy-na obiad frankfuterka i ryz .miesa nie umie kupic ,jak na wrzeszcze to da mi 10zl i mam z tego zrobic zakupy na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to te nasze chłopaki juz tacy są. Obrażalscy, zaciekli, wszystkowiedzący. Lubią miec poczucie, że są głowami rodziny i rządzą. A kobieta... no cóz, są pewne metody. Ale trzeba chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie przelewa nam sie,ale bez przesady.w domu zadnych remontow nic-bo nie bedziemy tu mieszkac na zawsze(mieszkamy juz 4 lata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale czy ważniejsza jest kasa, czy to, że jesteście razem, kochacie się, macie dzidziusia, wspólnych znajomych itp.? Wiesz, w takich momentach warto sobie \"zważyć\" wszystkie plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko JA CHCE ale coraz mniej.podaj jakies metody jak mozesz bo ja juz nic nie moge wymyslic.to naprawde nie sa zwykle potyczki rodzinne .to juz trwa jakis czas,a i dowiedzialam sie na powaznie co on mysli o mnie -to nie bylo mile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mam tak, że w złości potrafię walnąć coś, czego nawet nie pomyślałam. Wiesz, jak nie będziesz facetowi ciągle truć (nie bierz wszystkiego do siebie, pisze ogólnie), ale postarasz się go tak trochę ugłaskac jak kotka, potraktowac jak króla, poczęstować \"niekolacją\" (pamiętasz o co chodzi?), zorganizujesz miły wieczór typu kino, kolacja, a Leonek w tym czasie będzie u babci, to jestem pewna, że to podziała. Niech poczuje, że jest dla Ciebie ważny. Faceci to lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dopadłam kompa :) siorka go oblężyła ,a ja sobie sprzątałam , Wioletka jeszcze śpi... Danti tak mi przykro :( 🌻 może trochę poprawi ci samopoczucie;) Wiem jak to jest w takich sytuacjach nie zazdroszczę,ale fajnie ,że są rodzice na których zawsze można liczyć ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny coś z innej beczki apropos ,,kupek,, ;) Wioletka zawsze odstawia ,,taniec,, :) tzn biega tam i spowrotem po pokoju lub w miejscu tupie nogami ,robi się cała czerwona :) albo chowa się w kącie za fotelem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on niema czasu a nawet jak ma ...np .w niedziele ja siedze z Leonkiem w pokoju a on w kuchni czyta gazete,albo siedzi przed kompem.nie pamietam aby siedzial razem z nami i sie wyglupial.zawsze osobno.na spacerku osttatni raz bylismy razem jak bylam w ciazy.z Leonkiem tylko raz bylismy razem w parku (leo mial wtedy 7 miesiecy).zadnej soboty ani niedzieli nie spedzil tylko z nami.zawsze niby zajety.ale wiem ze jak chce to czas ma (dla innych).moze to niezbyt skladnie pisze ale ja juz tak niechce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×