Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

jak na prolaktynę to gin, a na tarczycę może rodzinny Loli rzeczywiście Wioletka jest pomysłowa, mały chochlik :D ooo głupie pytanie- a chcecie zdjęcie mojego brzusia to już 5 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - no pewnie, że chcemy. Moja siostra jest w końcówce 6 miesiąca, to sobie porównam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zauważyłam ,że mój tik-tak niie działa 😠 Musiałam coś skasować ... Ale nie mam cierpliwości teraz do tego, Wiola nadal nie chce spać :( a do tego coś mi nieprzyjemnie pachnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu pewnie ,że chcemy :) Ja pamiętam ,że nie lubiłam pokazywać :P a przecież nie ma się czego wstydzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a co to prolaktyna? Poziom hormonów we krwi =prolaktyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli dzięki za zdjęcia jak zwykle super! 👄 dla Wioletki! Co do parówek Patrycja jada Berlinki , Morlinki a także kupuje jej morlinki- kiełbaski , bardzo lubi wziąść w rączkę i sobie pojeść .:) Karolino moja niunia też wypija mało kaszki na noc góra 200 ml . Napiszcie proszę ile czasu mogą wychodzić 3? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli prolaktyna to hormon produkowany przez przysadkę mózgową, reguluje procesy związane z płciowością, a jej nadmiar powoduje gruczolaka przysadki, zbytnie owłosienie, problemy z miesiączkami i owulacją i niestety nowotwory piersi-jest niebezpieczna, ale przez wielu lekarzy bagatelizowana, ja mam z nią problem od 17-go roku zycia. Na kafe jest nawet topic o prolaktynie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1567694&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja myślę ,że to też przez tę pogodę człowiek tak się żle czuje ... No i nie jem warzyw -baardzo mało ... A może plastry anty. się odbijają ... Kurczę sama nie wiem ,ani nie mam czasu ani chęci wszystkiego dochodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko dzięki fajny komplement :D połowa tego brzucha to tłuszczyk po Maciusiu, ale i tak się cieszę, że już widać Beatek 🖐️ my jeszcze nie miałyśmy okazji9 się zaprzyjaźnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie a ja mam poziom prolaktyny w normie a problemy ze zbędnym owłosieniem prawie wszędzie , dodam że mies. regularne i brak innych problemów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Blondi bo ja jestem tu \"nowa\" od jakiegoś miesiąca ale ty chyba rzadko zaglądałaś ostatnio?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli na pewno to wszystko ma wpływ, ale na swoim doświadczeniu (przykrym) nauczyłam się że czasem lepiej jest dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, ja nigdy nie miałam badanego poziomu hormonów. Nigdy żadnego!!! Nie wiem czy to dobrze czy źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mało mnie tu było ostatnio ze względu na sesję, a później się rozchorowałam Rzuć na moją skrzynkę parę fotek twojej małej pociechy annastraszewska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ja robiłam te badania ze względu na te niechciane włoski, a potem jak starałam się o dzidzię bo myślałam że będę miała w związku z tym problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja zawsze\\ dmuchałam na zimne ale lekarze mają takie podejście że młody jak mu coś dolega to udaje ,a staremu to już nic nie pomoże :( Co do miesiączek mam regularne , owłosienie w normie, więc to raczej nie prolaktyna ale jak pójdę do gin to każe sobie przepisać badania hormonalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi jak będę miała coś nowego od razu przysyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Wiola zasnęła :) idę do moich szpargałów :) Może uda mi się stworzyć jakieś cudo ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek 🖐️ Miałaś posłać fotki w motylkach -czekamy . Postaram się przesłać jakąś nową kolekcję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, no właśnie, Beatek, co jest? Gdzie zdjęcia z motylkami. Obiecałaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc 🖐️ ❤️ ! Już zapoznałam się z tematem głównym na dziś i z tematami pobocznymi ;) Teraz ide na pocztę, może coś miłego znajdę ;) Na pewno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałam będzie aparcik robię zdjęcia i posyłam .:D Loli mam nadzieję że Twoja artystyczna dusza się nie obrazi , bo zdjęłam motylki i noszę je do pracy, ale na specjalne okazje będę je dopinać , nie gniewasz się prawda?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - wiesz co myślę? Jak wspomniałaś o tych plastrach anty - to może być to!!! Niestety, śmiałyśmy sie kiedyś z koleżankami, że jak już się bierze jakąś anty hormonalną, to samo działanie na psychike już jest skuteczne - jak ja brałam tabletki to chodziłam ciągle zła, zdenerwowana, nie miałam na NIC ochoty, a zwłaszcza na \"niekolacje\" Reszta koleżanek to samo miała.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×