Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Spuchnięta Pampucha z domku czarownicy

Polecane posty

11 minut temu, Hellena.De.Vil napisał:

No chyba jedyny minus na etacie, to to, że nie mozna byc prezesem, jak np w jednosobowej działalnosci gospodarczej 😄

czy tam cesarzową 😆

Truman łączy dwa w jednym. W nomenklaturze cycarzowej jest szefem, bo ma dg, lecz tyra u kogoś, bo b2b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Karolajnaaaaa napisał:

Wróżka jej powiedziała że może łączyć afobam z alkoholem+jest dorosła i yntelygentna

To jest cytat? Wtf?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm cytat bylby gdybym napisala "wróżka mi powiedziała, że mogę łączyć afobam z alko" ale tak, tak powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest jakaś p o j e b a n a, sama miałam kontakt z abofam bo choruje na silna nerwice i jak mam jakieś bardzo duże stresy do załatwienia to zdarza mi się wziąć raz na pol roku ale nie czuję się dobrze, nie pamiętam połowy z dnia, jakbym miała to regularnie brać i jeszcze tankować tyle alko co ona to już bym leżała w szpitalu albo pod ziemią

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Karolajnaaaaa napisał:

Hmm cytat bylby gdybym napisala "wróżka mi powiedziała, że mogę łączyć afobam z alko" ale tak, tak powiedziała

Whaaaat. Jaka wróżka? Żeby się radzić wróżki w sprawie łączenia silnych prochów z alko to serio trzeba mieć ogromny problem alkoholowy. Błogosławieństwo uzyskała, może bez wyrzutów sumienia rujnować sobie zdrowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Afobam z alko... ojojojoj. Ojojoj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie treści powinny być zbanowane jako szkodliwe społecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

Whaaaat. Jaka wróżka? Żeby się radzić wróżki w sprawie łączenia silnych prochów z alko to serio trzeba mieć ogromny problem alkoholowy. Błogosławieństwo uzyskała, może bez wyrzutów sumienia rujnować sobie zdrowie. 

Tzw. samozaoranie w wykonaniu zakolaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wyszlonamoje napisał:

Takie treści powinny być zbanowane jako szkodliwe społecznie.

To samo pomyślałam, jak to usłyszałam, zbanowac,  bo zaszkodzi komuś bezmusk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, ZnadBuga napisał:

To jest cytat? Wtf?!

To teoretycznie była ironia w wykonaniu Siwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ta_z_1_ napisał:

To teoretycznie była ironia w wykonaniu Siwej.

"Teoretycznie" Jak komuś zaszkodzi, to nikogo to nie będzie obchodzić, że sobie smichy chichy robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, ZnadBuga napisał:

Truman łączy dwa w jednym. 

Truman zgapia z cesarzowej mowienie o sobie w trzeciej osobie, a cesarzowa od truman firaneczke na gumeczce. MEGA

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona bierze afobam? 😳 Moja mama to brała jak miała silne lęki po przebytym udarze. To było brane pod ścisłą kontrolą lekarza i lekarza uczulał że nie można tego brać długo bo jest uzależniający. Mama była po tym otępiała i wypruta z emocji. A Zakolak zapija afobam alko. Ja pierdziu...sroga patologia

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Hellena.De.Vil napisał:

Truman zgapia z cesarzowej mowienie o sobie w trzeciej osobie, a cesarzowa od truman firaneczke na gumeczce. MEGA

Ot dwie toksyczne mitomanki z pozornymi różnicami, ale jedna ma tę przewagę, że umie obsłużyć kamerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, NikolaM napisał:

Ona jest jakaś p o j e b a n a, sama miałam kontakt z abofam bo choruje na silna nerwice i jak mam jakieś bardzo duże stresy do załatwienia to zdarza mi się wziąć raz na pol roku ale nie czuję się dobrze, nie pamiętam połowy z dnia, jakbym miała to regularnie brać i jeszcze tankować tyle alko co ona to już bym leżała w szpitalu albo pod ziemią

Dla mnie to niepojęte by łączyć alkohol z psychotropami. Ona bardziej przejmuje się histaminą w winie niż możliwym śmiertelnym połączeniem z lekami. Zaczynam się zastanawiać czy ona celowo to łączy by mieć odlot czy już po tym kombo nie wie co robi. Tak się fascynuje Marilyn Monroe a jest bliska podzielenia jej losu.

Edytowano przez Sowa z Mazur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Karolajnaaaaa napisał:

Złapała mysz do szklanki 

Problem z alko i myszy na chacie. Dobrze, że je pokazuje bo byśmy myślały, że już widzi białe myszki 😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Karolajnaaaaa napisał:

"Teoretycznie" Jak komuś zaszkodzi, to nikogo to nie będzie obchodzić, że sobie smichy chichy robiła

Siwej tym bardziej nie będzie obchodzić że ktoś wziął jej slowa na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się wkurzyła jak jej pranka zrobili z tą myszą. Widać ile tam troli siedzi dla beki a ona myślała że to jej kolezanki. Aż rejs statkiem odwołała bo nagle sie dowiedziała, że teraz sztormy na morzu. Po czym za chwilę mowi że lubi takie niebezpieczne sytuacje. No ale jednak rejs nie odbędzie się.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Etoile napisał:

Siwej tym bardziej nie będzie obchodzić że ktoś wziął jej slowa na serio.

Dlatego tt powinien zbanowac szkodnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NikolaM napisał:

Ona jest jakaś p o j e b a n a, sama miałam kontakt z abofam bo choruje na silna nerwice i jak mam jakieś bardzo duże stresy do załatwienia to zdarza mi się wziąć raz na pol roku ale nie czuję się dobrze, nie pamiętam połowy z dnia, jakbym miała to regularnie brać i jeszcze tankować tyle alko co ona to już bym leżała w szpitalu albo pod ziemią

To ona teraz jedzie na benzo*? Takie leki bierze się w pojedynczych sytuacjach, a nie codziennie. Ten lek przecież silnie uzależnia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Karolajnaaaaa napisał:

Dlatego tt powinien zbanowac szkodnika 

A ktoś ją zgłasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Etoile napisał:

A ktoś ją zgłasza?

Myślę, że znajdą się tacy, ja dałam za treści drastyczne i pokazujące przemoc, opisałam o co chodzi, ale jak tt się na to zaopatruje, to nie wiadomo. Wczesniej kiedys tez zglaszalam. Pożyjemy, zobaczymy, czy tt faktycznie obserwuje jej zachowania, czy to tylko sztuczna inteligencja,  która wykrywa np epeta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Dla mnie to niepojęte by łączyć alkohol z psychotropami. Ona bardziej przejmuje się histaminą w winie niż możliwym śmiertelnym połączeniem z lekami. Zaczynam się zastanawiać czy ona celowo to łączy by mieć odlot czy już po tym kombo nie wie co robi. Tak się fascynuje Marilyn Monroe a jest bliska podzielenia jej losu.

Niczym się nie przejmuje, tylko podłapała temat, żeby mieć o czym gadać. Tyle se dzeje, wece. Sąsiedzi, myszy, wino, histamina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mi a napisał:

To ona teraz jedzie na benzo*? Takie leki bierze się w pojedynczych sytuacjach, a nie codziennie. Ten lek przecież silnie uzależnia.  

Tak, jak był raz live to żonglowala niezle nazwami leków, wiedzę ma lepszą niż niejeden farmaceuta albo zaawansowany lekoman. Wspomniała też o leku "nasen" który podobno jest jeszcze mocniejszy od abofamu, tego akurat nie brałam, ale slyszalam ze to jest maksara jakieś lunatykownie po tym ludzie mają i inne jazdy

Edytowano przez NikolaM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×