Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Masz rację Ninko ale ten sklep ma rzeczy także nowe z metkami także i body . Co do testu nigdy mnie nie zawiódł, co pokaże to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Ninka cieszę się że mogłam ci pomóc;) bo tą świętą racją to byłam ja;) ale na innych topikach wypowiadam się anonimowo, bo same wiecie jak potrafia co niektóre baby objechac człowieka:) Podczytuję was nieraz i widze że fajnie się topik rozkręcił! Gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen - no to jeszcze raz wielkie dzięki. Powiem Ci szczerze, że jak ucięłam ten smoczek i podałam dziecku, to na widok jej miny miałam ochotę parsknąć smiechem. To jest minka nie od podrobienia. Mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie już spokojniejsza. A zepsuty :D smoczek oddam dziecku do jej wyłącznej dypozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen - ale słodka Nadinka!!! To juz druga dziewczynka na tym topiku, która ma kolczyki. Córeczka Loli też nosi kolczyczki. A ta modelka w różowym kostiumie i przecudnych włosach, to starsza siostra Nadii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko :) Martusia pogodziła się z tym ,że teraz nie ma smoka? Ja nie czuję takiej potrzeby żeby Wiola przestała go używać, póki ząbkuje niech ma ,,pocieszyciela,, ;) W dzień staramy się go nie używać tylko w potrzebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen też sobie obejrzałam zdjęcia , oczywiście zafascynowały mnie kolczyki w uszkach małej księżniczki , a ta druga dziewczynka ma wprost cudne włosy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! przeczytam co nadrukowałyście i zaraz włączam się do romowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta używała smoczka tylko do zasypiania i w nocy jak sie budziła. Ale postanowiłam z tym skończyć, bo widzę, że jak śpi, to go wcale nie potrzebuje, a coraz częściej domagała się smoczka np. rano juz po wstaniu z łóżka. Nie chcę, żeby potem było jeszcze trudniej go odstawiać. Na razie trudno mówic, że już nie używa, bo to dopiero pierwsza noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ta w tych długasnych włosach to moja starsza córka Nikola, ma 7 lat:) a urodziła się z takimi długimi , gęstymi włoskami i ciągle było mi żal jej ścinać, no i tak jej do pupy teraz sięgaja;) A Nadii przebiłam uszka jak miała roczek:) teraz już nosi takie małe kółeczka i na dodatek wcale przy tych uszkach nie grzebie:) na szczęście:D pozdrawiam was i nie obżerajcie sie dziś za dużo tymi pąkami;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks tez uzywa smoczka ale póki co nie przeszkadza mi to wogóle. Bardziej martwie sie tym nocnikiem :O A pączki zakupiłam i właśnie się przymierzam do jednego :) Kupiłam takiego beztłuszczowego. Swoją droga ciekawe jak oni go upiekli bo wygląda podobnie do zwykłych. Pewnie okaże się, że jest niejadalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Przykro mi Loli,zawiode Cie,ale jestem z dolnosl-dokladnie Wołów:)wczesniej z dwa razy odezwalam sie tu pod nickiem Viorika(chyba).i nie wiem czy to nie z Toba przypadkiem zamienilam slowo(jestes z glogowa?) Dobrze sie domyslam ze Ninka to Ewelina?piekne imie:0wiem cos o tym bo sama takie mam;)a znajomi mowia na mnie Nina:) jak jeszcze Wam napisze ze mam 27 lat(we wrzesniu dopiero;))to bedziecie juz o mnie wiedzialy prawie wszystko:) Poza tym jestem kura domowa i zajmuje sie dzieckiem.ot co:) ......... Szipszop?Pare stron temu ktoras z Was polecila ten sklep wiec weszlam i ...tez zamowilam body:)tylko ten gatunek to wielki znak zapytania.zobaczymy jak paczka przyjdzie. Loli-ja chyba wiem o jakich body z reala mowisz:)))kolorystyka bialo-niebieska lub bialo-czerwona z krotkim rekawkiem?:)jesli to te to byly super!i super sie nosily!wlasnie takie same chcialam zamowic na allegro(tylko juz za inna cene!)http://www.allegro.pl/item87539274_nowe_body_firmy_early_days_rozmiar_92_.html tylko z aukcja sie spoznilam!poczekam na inna... ............ Fajnie,ze mam wglad do Waszych bobaskow:))))))))))))))Szkoda,ze nie do wszytskich,ale mam nadzieje,zekiedys,kiedys gdy sobie na to zasluze przeslecie mi cos na maila?;) ........Witaminki?my bierzemy Cebion multi,bo tez mi sie wydaje,ze jedzonko nie wystarcza.o vibovit jutro zapytam lekarza... Zadne z Waszych dzieci nie jest na nic uczulone?slysze,ze dajecie danonki.Antkowi od ok1,5 miesiaca pojawiaja sie na buzi i nozkach czerwone plamy.lekarz powiedzial,ze to od danonkow,bananow .wiec odstawilismy te produkty od tamtego czasu,ale zero poprawy.dwa dni czerwony,dwa dni nie...itd.jutro jade do lekarza-zobacze co powie... Rozpisalam sie troszke bo Antek wlasnie spi.... aha!!dlaczego dzis nie bylo Teletubisiow w tv?????????????tvp chce wyrzadzic taka krzywde tylu dzieciom?(ok,ok-mam na dvd,nie musicie mi proponowac takiego rozwiazania,ale nie ma to jak swiezusienkie odcineczki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ale Wy w ogóle nie macie nocnika, czy Maksiu nie chce z niego korzystać? Ja gdzies czytałam, że do ok. 2 roku życia dziecko i tak nie jest w stanie kontrolować swoich zwieraczy, więc nie ma co panikować. Tyle, że staram się z Martą \"ćwiczyć\" ten nocnik. Jak się uda - super, jak nie, to nie, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - Maks ma się znacznie lepiej :) Uff :D Rozwolnienie już chyba minęło na dobre :) Niestety utrzymuje sie jeszcze lekki kaszel i katar :O A co do zebów - to 3 to jakiś koszmar 😭 Myślałam, że najgorsze były 4 ale teraz to istny cyrk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewe - niestety, Ninka, to Ninka :) Loli , to Ewelina. :D Karolina - po trójkach juz tylko piątki i po kłopocie. Także teraz juz mamy z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam.......wlasnie Antek sie obudzil.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewe - Mój Maks jest alergikiem :O alke Danonki toleruje, tzn. tolerował bo ostatnio dostał okropnej biegunki i na razie zrezygnowałam z serków :O Ninko - nocnik mamy ale Maks się o niego potknął i uderzył się w głowę, od tamtej pory słyży jako podstawka pod balon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wsunęłam tego beztłuszczowego pączka :) Musze przyznać, że był bardzo smaczny :) tylko troszke suchawy Ale mam nadzieję, że nie będę miała po nim zgagi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do witamin to Maks dostaje codziennie 10 kropli wit. C, a jak jest przeziebiony to 15-20. Innych mu nie daję bo uważam, że ma ich wystrczająco w pożywieniu. Chociaż teraz jak tak nie chce jeść to może powinnam się zastanowić nad jakimiś wspomagaczami zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My niestety nie mamy lalek :O a samochodu nie posadzimy ;) Chociaz wczoraj wpadłam na pomysł zeby zabrać od mamy moje stare lalki (mam jedną taką, która sika) i pokazać Maksowi do czego służy nocnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewe szkoda ;) ja jestem z Rudy Śląskiej ok Katowic . O !body dokładnie takie jak na allegro ale w innym kolorze bo ludzie porozrywali paczki i poskładałam jedną do kupy i całą białą z naklejkami kolorowymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - u nas w czasie kąpieli Martusia \"wyciska\" siusianie z gumowej owieczki :D :D :D Nie wiem czy jej się to kojarzy z jej siusianiem. Chyba raczej nie. Ale pomysł z lalką może być dobry. Loli - jak to ludzie porozrywali? Paczkę? Body?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam siły Mam taka stara sąsiadkę, ktora wiecznie coś przypala No i dziś przypaliła gary już drugi raz Nic nie skutkuje, ani prośby, ani grożby, ani skargi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karolina , Wiesz nigdy nie widziałam beztłuszczowego pączka bardzo ciekawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale może ona nie przypala, tylko ma takie okopcone gary i od samego postawienia na ogień ten zajzajer się podpala i śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozrywali paczki i powybierali żywsze kolorki :( Zostały same białe ,ale i tak praktyczniejsze bo nie prześwitują przez nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×