Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jonka :D Na Twoim miejscu pewnie też bym nie zjadła juz pączka. Zwłaszcza, że nie lubię ptasiego mleczka i w całym moim życiu zjadłam chyba ze 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, sąsiedzi to temat rzeka... :P Ale Beatka ma rację, nawet własny domek nie chroni przed nimi, ja np niecierpię smrodu z grilla, a pewnie latem na co drugim ogródku odbywają się takie \"party\" z rusztem :O Karolina, łączę się z Tobą, moi sąsiedzi z góry... 😠 Juz mi się nawet nie chce nic pisać, ale tydzień temu poszłam ich ochrzanić za hałasy i puściły mi nerwy... Przez tydzień był spokój, ale znowu zaczynają... A i smrody są, żwłaszcza w łazience, jak ktoś ma wyjatkowo ciężkie posiedzenie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe 73
Jonko widzę że też masz problem z niechcianymi włoskami ? Może to i śmiesznie brzmi ale ja codziennie muszę przeprowadzać depilacje , golenia itp.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - czy moge Cie wykorzystać? Powiedz mi taką rzecz. W piatek Maks dostał kataru, lekarka kazała podać mu Eurespal i w sobotę mu przeszło (to chyba jakis cud, no ale nie ważne). Teraz znowu ma katar i lekarka zapisała krople Aflubin ale one nic nie pomagają. Myślisz, że skoro Maksowi przeszła już ta biegunka to moge mi znowu dac Eurespal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale wymądrzałam się na innym topiku i zostało takie cuś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to juz nawet nic nie piszę o niechcianych włosach bo dla mnie to jest temat rzeka Jonko - dziekuje za wsparcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę wam odnośnie witamin - kupiłam Martynie biovital gel dla dzieci, z niejakim sentymentem, bo jako dziecko to wyżerałam mamie z szafki.. ;) Dawałam to jej w czasie przeziębienia, teraz daję około 2 razy w tygodniu, w końcu pije mleko, je kaszki mleczno - owocowe, je deserki, zupki... Trochę się boję o żelazo, bo daję jej zwykłe mleko z woreczka (gotowane) a mięsko ostatnio muszę przemycać sprytnie w innych posiłkach, bo nie chce go jeść. Ale wygląda zdrowo, więc na razie się nie przejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie moja mama poszła ostatnio do tego sąsiada co kopci a on ją wyzwał i kazał jej S...... bo jak nie to na kopach wyjdzie , ale cham co?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - oczywiście, że możesz, jeśli Maksowi pomaga to dawaj :) Jeszcze podczytam o Eurespalu w pharmindeksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - ale mam dalej dawac te krople (to jakis homeopatyczny lek - czysta wódzia ;)) czy tylko Eurespal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, maxymalny cham sąsiedzki mieszka u mnie za płotem, za który to płot nie chce oddać części kosztów. Ciągle patrzy w naszą stronę. Nawet ręką nie można machnąć niezauważenie. Pali śmieci w ogrodzie, stuka, puka, wali od 6.00 do 22.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, co do leków homeopatycznych to ja jestem przeciw, więc moje zdanie jest takie, żeby je odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że z sasiadami zyc się nie da ;) Może tak zamieszkałybyśmy w jakiejś komunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz co do włosków Dziewczyny nie róbcie sobie depilacji laserem . Ja byłam parę razy na takim zabiegu i raz w ramach gratisu pani zaproponowała mi pstryknięcie laserem w 1 wystający włosek i wiecie co w to miejsce wyrosło mi 5 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - dzieki 🌻 A dlaczego nie tolerujesz homeopatii? Ja jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - pewnie po 3 dniach byśmy się znienawidziły :O Beatek - no coś Ty? Może to przypadek? Albo laser był zepsuty? Aż się wierzyć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko najszczersza prawda , robiłam 3 zabiegi nad górną wargę (3x300zł) i włoski nadal rosną gromadnie , wyrzucone piueniądze w błoto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam specjalnych problemów z niechcianymi włoskami, ale chyba bym szału dostała, gdybym wydała taką kasę i nie miała spodziewanego efektu. Jonka - kupiłaś nakładkę na sedesik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - nie to, że nie toleruję, ja tylko nie wierzę w takie leczenie, ale w sumie to z większością chorób organizm radzi sobie sam, więc nawet homeopatia może w ten sposób pomóc ;) Ninko, może nie znienawidziłybyśmy się jednak? Czasem ludzie podobnych poglądów moga latami razem koegzystować bez problemów... ;) Beatko - moja kolezanka z duzym problemem \"włoskowym\" chodziła na laserowe zabiegi i chyba po 10 razach (!) zrezygnowana skończyła, bo kłaki wyrastały jak zasiane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - a nie mozna tego zareklamować? Moja ciocia ostatnio reklamowała trwałą bo jej sie rozpadła po 2 miesiacach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - jeszcze nie kupiłam, bo najpierw muszę \"dojrzeć\" do tego ;) a tak naprawdę to w poblizu nie ma więc poczekam do soboty, może się wybierzemy do jakiegoś centrum handlowego (ha ha - sobota dniem rodzinnych rozrywek ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze rodzinne rozrywki wyglądaja podobnie ;) Ale ostatnio zakazałam mamie chodzenia z Maksem do supermarketów więc sama też musze trzymać się tej reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam aż tak źle z owłosieniem, żeby korzystac z pomocy kosmetyczki, ale bez wąsików czuję się zdecydownie lepiej niż z ;) Problem polega na tym, że tam, gdzie te włosy powinny rosnac, to jakoś nie chcą, ale za to bujnie porastają inne okolice... To samo jest z tłuszczykiem ;) Zamiast zasilić mój mizerny biust to odkłada się na nogach ;) gdzie już tylko dziada i baby brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta.....tłuszcz też nie rośnie tam gdzie potrzeba , ale nie wiem jak wy ale mi biust po ciąży urósł i to znacznie a nie karmiłam piersią.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mówię juz o biuście, przed ciążą mialam 75 d, po zabiegu 75 c a ostatnio kupiłam stanik na 80 e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Nie można Was czytać z pełna buzią, bo potem nie mam jak doczyścić monitora. :D Zwłaszcza zdanie Jonki, że bez wąsika czuje się lepiej niż z :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz straciłam nadzieje na ładne piersi... Całe dzieciństwo i młodość czekałam, aż wreszcie urosną ;) A teraz pocieszam się faktem, że jak biegam to mi nic nie lata ;) W ciąży nieznacznie sie powiększyły, ale po kilku miesiącach wróciły do stanu sprzed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się w ciązy powiększyło wszystko i wszystko zostało większe. Też mi z tym nienajlepiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×