Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Co Wy sie nabijacie z fryzury Maksa? Obcinałam go ostatnio jakieś 6 tygodni temu i od wtedy rosna sobie jak chcą ;) A o mikserze to my możemy chyba zapomnieć bo Maks wczoraj wrzucił go do ciasta na placki . Wyczyściłam go (mikser, nie Maksa;)) ale nie wiem co z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Miałam wczoraj blokadę na kompa ;) Nie wiem czy już odblokował hasło więc go nie wyłączam :) Jonko wczoraj nie miałam czasu wysłać tych kolczyków,ale nipisz mi tylko jak wysyłasz ten przelew tzn na poczcie czy przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a czemu miałaś blokadę? Czyżbys znowu coś poprzestawiała? ;) A Adrian dał się namówić na okrojone zamówienie? A co z Allegro? Dałaś w końcu radę? Dopytuje się bo bardzo Ci kibicuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki! Jaki cudowny dzień dziś mamy :D:D:D:D:D!!!!!!!! iDZIE WIOSNA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - wiosna??????????????????????????????????????????????????????? U nas jest -7 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak coś dziś poczułam w powietrzu a na minusie też jest u nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nic nie nabroiłam, Adi poprostu niesłusznie mnie oskarżył i zablokował kompa za karę ;) Allegro -hmm co tu mówić leń we mnie drzemie ;) Nie mam ochoty ani nerwów przy Wioli się do tego zaboerać, od rana demoluje mieszkanie i wszystko wyciąga :( Na okrojone zamówienie Karolinko niestety nie dał się namówić :( powiedział,że ja sprzedam chociaż trzy pary to zamówi ... Więc narazie nici z zamówienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po części go rozumię ... A po części nie ;) bo jak ja się uprę to muszę mieć zaraz, już, natychmiast ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, tak. W Silver Screen (jedyne kino w Gdyni) spadła część podwieszanego sufitu. Wczoraj wieczorem. Nie ma to nic wspólnego ze śniegiem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ! Nic straconego :) !!! Dziś ma przyjść moja siorka więc może wspólnymi siłami to dziś wykonamy !? :) Chociaż jedną aukcję na próbę wystawić:) Byle się przebić przy takiej konkurencji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Ty się czegoś boisz? Nie wierzę. Taka jestes dzielna, zorganizowana, kreatywna i się boisz? Nieeeeeeeeeeeeeeeee. Nie możliwe. Karolina - na wp jest coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko dzięki za komplementy 👄 Ale nie jestem taka .... Zgodzicie się z tym : ,,że jesteśmy tacy jak widzą nas inni ,, ? np. Czasem piszecie jaka jestem ,a ja kompletnie się taka nie widzę ;) Rozumiecie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się jakby czas stanął w miejscu , dopiero 9.40 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto wczorajsze stwierdzenie Adriana ,jak wrócił z pracy : ,,jeden dzień bez komputera ,a mieszkanie całkiem inne ,, :) Żeby się nie wściec zrobiłam gruntowne porządki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli mi też dokucza brak wiary we własne siły ale powolutku dążę do celu , podobno kropla drąży skałę , więc jak codziennie 10x będziesz męczyła swojego Adiego to w końcu odpuści , nie;) ?! A ja mam też małego pomocnika w domu .Co sobotę Patrycja robi porządki razem ze mną i tatusiem , wszystko naśladuje co robią dorośli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ci mężczyźni chcieliby żeby kobieta tylko gotowała , sprzątała , prała , wyglądała przy tym jak lalal i była non stop gotowa na \"niekolacje\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) A ja Wam powiem, że chyba z wiekiem pewne rzeczy się odpuszca. Dawniej nie wyobrażałam sobie mieszkania nie posprzątanego (gruntownie i rzetelnie) w sobotnie przedpołudnie. Od 14.00-15.00 w sobote było obchodzenie łikendu z totalnym lenistwem czy imprezami. A teraz??? Sprzątamy co drugi tydzień i wcale nam nie przeszkadza kurz. Ale za to doceniamy to, że w jedo czy dwa popołudnia w tygodniu możemy sobie pozwolić na nicnierobienie. Ehhhhh życie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko to jesteś dobra , bo my sprzątamy oprócz tego w sobotę jeszcze 2x , chyba jesteśmy straszne brudaski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy Wy czy my jesteśmy brudaski. Ja nie mówię, o takim codziennym zamiataniu i mysiu podłogi w kuchni, ale o takim solidnym sprzątaniu (mycie łazienek, kuchni, starcie kurzy, odkurzenie, wymycie podłóg). To tylko co 2 lub, czasami niestety, nawet co 3 tygodnie. Muszę przyznać, że \"przystosowałam\" mojego męża do tego, żeby po sobie zbierał swoje \"lalki i szmatki\", przetarł podłogę w łazience po kąpieli itp. Staramy się na bieżąco nie bałaganić. Póki co działa. Nie wyobrażam sobie takiego wielkiego sprzątania 150 m kw. co sobotę, Chyba w wieku 43 lat musiałabym z przepracowania umrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko, \"o mysiu podłogi\" :D :D Chodziło oczwyiście o mycie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak 150m to może być problem bo my mieszkamy dopiero na dole a góra nie ruszona więc sprzątnia 1/2 a co będzie potem nie wyobrażam sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jadę do pracy ... Znowu do Sosnowca 😠 ale jak tu się nie zgodzić... Wkońcu dali mi wtedy jeden dzień wolnego na Wioletkę. Wszystko na ostatnią chwilę , zastępstwo mam 2.03 ciekawe kiedy Monika chciała mi o tym powiedzieć?! 😠 Jedyny plus ,że potem dopiero 11.03 do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś ma 03.03 urodzinki 27 lat ! Kurczę za niedługo tzrydziecha ;) Wścieka się jak mu mówię ,że ma 30 na karku ;) hehe Tylko co mu kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli nic mu nie kupuj i powiedz że Ty jesteś największym prezentem dla niego hihihi:D:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×