Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko zaraz się zaczerwienię od komplementów :) Dziękuję jesteście naprawdę miłe👄 Ale nie jestem narcyzem i patrzę na siebie krytycznie ... Co czasem doprowadza mnie do depresji na punkcie wyglądu ;) Zresztą kto nie chce być ładny i atrakcyjny ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój aniołeczek słodko śpi ,potem muszę ją wykąpać;) bo babcia trochę nie dopilnowała i zrobiły się odparzenia na pupie :( i jak czasem widzę ,że chodzi brudasek to mam żal do siebie,że pracuje a nie zajmuję się nią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja jestem kurczę za wrażliwa na te tematy na kafe , przed chwilą jakaś \"mamusia\" zastan. co zrobić bo mąż molestuje dziecko jak można pytać o takie rzeczy , zgroza 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli :( Takie problemy ma każda pracująca mama... :( ❤️ Ale masz teraz możliwość wszystko jej wynagrodzić (i sobie też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - ja staram się na takie najbardziej \"gorące\"tematy nawet nie zwracać uwagi, bo sądzę że większość z nich to głupie żarty jakichś gówniarzy, którzy nudza się na lekcjach informatyki w swoich gimnazjach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - chyba teraz lepiej mnie zrozumiesz. Ja pracuję codziennie i nie ma mnie w domu przez 9-10 godzin :( Beatek - tamten topik to jakaś zgroza. Aż sięnie chce wierzyć. Nie mogę o takich rzeczach słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - co do kolczyków godne uwagi są te z kolekcji turkusowej takie srebrne nr 2 na zdjęciu Miały być dla koleżanki ,ale raczej ich nie kupi ... Wczoraj ukradli jej auto pod szpitalem, jak odwiedzała mamę:( na dodatek to nie było jej auto ,a chłopaka :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dużo prowokacji na kafe -potem nie wiadomo co jest prawdziwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytałam :O Straszne:O Niestety, jeśli to faktycznie nie jest prowokacja to potwierdza tylko tezę, że nie znamy ludzi... :( A obracając się w swoim środowisku nie znamy raczej innych kręgów i dlatego pewne rzeczy wydaja nam się niemożliwe... A potem okazuje się, że co dla nas nie do przjęcia gdzieś indziej jest normą!!!! Loli - wracając do temtu kolczyków - jak masz możliwości to ja poproszę coś okrągłego :) z wiosennym motywem :) I bardzo Ci jeszcze raz dziękuję za przesyłkę, mam nadzieję, że pieniążki są już na Waszym koncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko rozumię ... Tylko mnie czasem nie ma przy niej dwa dni ... Śpi u babci ,a ja w domu przy pustym łóżeczku... Masz możliwość obejżenia czy wszystko gra ;) jak wrócisz , no ale sama się zdcydowałam... Babcia nie ma tyle siły ,a zresztą ona wiecznie myślami przy mojej siorce i Viviance -najchętniej by tam wyjechała, po śmierci dziadka stała się dziwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowakacja czy nie ja mocno się zdenerwowałam:( Loli obejrzałam jeszcze raz nr 2 ale są chyba baaaardzo długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - dlatego juz dawno Ci napisałam, że jestes bardzo dzielna. Ja bym w życiu nie podjęła sie pracy, która do tego stopnia odsunęłaby mnie od dziecka. Inna sprawa, że nie miałabym z kim zostawić Marty na tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie :) Myślałam, ze juz nikogo nie zastanę a jednak... Co do śpiących maluchów to ja tez uwielbiam patrzeć jak Maks śpi Niestety robie to żadko bo nie wchodze do niego do pokoju jak już usnie Dla mnie są to jedyne chwile wytchnienia i nie chcę go budzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko pieniążki już przyszły ,a zresztą nie znamy się od dziś więc możemy sobie ufać :) Coś wiosennego :) właśnie czekam na przesyłkę , dojdzie pewnie w pon. lub wtorek więc napewno coś się postaram zrobić i wkońcu założyć jakąś stronkę na allegro o ile ochota będzie współgrać z wolny czasem ;) A jak mniej więcej miałyby ten motyw wyglądać Jonko? Kolory , wielkość itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co, pewnie pomyslicie, że jestem jakas wyrodna albo co, ale ja mam czasem ochote :podrzucić\" Maksa babci nawet na tydziń :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolibko czy ktoś czasami Cię zastępuję czy Ty sama z malutkim cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - wyrodna matka? No bez przesady. Każdy potrzebuje dla siebie trochę \"przestrzeni\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no nie na okrągło bo chyba bym zgłupiała. Przemek też się nim zajmuje... ale coraz żadziej ma ochotę na wyjścia z Maksem na spacer :O a wiadomo, że jak sa w domu to ja zbytnio nie odpocznę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, zapomniałam Wam powiedziec, że zamówiłam w Szipszopie szlafroczek dla Marty. Jak go odbiorę, to zrobię zdjęcia i Wam przyslę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku domyślam się o jakie kolczyki Ci chodzi , robiłam ostatnio kolczyki z czarnych koralików i kryształków piękne ,ale drucik był za miękki do nich i się zepsuły :( ale jak tylko dojdzie ta przesyłka z grubszym drutem ponowię próbę ;) Co do kamyków to pewnie czarny onyx ale niestety nie zamawiałam:( a następne zamówienie mogę dopiero zrobić jak oddam Adikowi kasę którą zainwestował ... czyli nie prędko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami urywam się na godzinkę i buszuję sama po sklepach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli czekam z niecierpliwością , jak zrobisz od razu dawaj zdjęcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witaj w klubie wyrodnych matek, bo i ja bym czasem odpoczęła od Martynki na jakiś czas... Ale tylko pod warunkiem, że zajmowałaby się nią moja mama... Loli - co do rodzaju motywów zdaję się całkowicie na Ciebie, bo mój zmysł estetyczny przejawia się tylko tym, że podobaja mi się ładne rzeczy ;) Sama nie umiem... A sądzać po zdjęciach wystroju świątecznego, bukietów i wreszcie kolczyków uważam, że Ty masz dar!!! Jedyne co potrafię określic to kształt - okrągłe i nawet spore :) A dla odreagowania okropnego topiku - wejdźcie sobie na taki: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=765749 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja nie moge sie tak urwac bo nie ma mnie kto zastapić, a zreszta zawsze mam potem wyrzuty sumienia, że obarczam kogoś opieką nad Maksem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko, pamiętam jak pisałaś o tym szlafroczku :) Napisz jak dojdzie Czekam na fotkę Martusi po kapieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - podczytuje ten topki regularnie na poprawę humoru i tylko czekam aż Maks zacznie mówić i będzie tworzył takie \"kwiatki\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola :) co ty mówisz ?! Jesteś cudowną mamą :) Trochę Cię rozumię bo jak nie pracowałam to też ją podrzucałam babciom ;) na spacerki żeby w ciszy i spokoju posprzątać i odpocząć :) Adi mi pomaga ,ale czasem wydaje mi się ,że ma lekki dystans... Może to tylko moje odczucie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - zapomniałam napisać, że Martusia przecudnie wyglada na tych zdjęciach :) Maks też lubi siedzieć na dorosłych krzesłach, sadzam go nawet na taborecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - to nie dystans tylko faceci tacy są. Nie sa tacy czuli jak kobiety i nie potrafią okazywać uczuć :O A tak przy okazji to złóż życzenia urodzinowe Adrianowi 🌻. oN jest taki "stary" jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×