Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

🖐️ Jestem z Patrysią u siostry ale zaraz będziemy się zbierać bo Patrycja około 20 idzie spać. A jak zdrówko Martynki w porządku? Dzisiaj Patrysia parę razy w nocy zakasłała ale dałam jej rano ambrosol i narazie spokój:) Dobrze że niedziela się kończy bo za dużo dzisiaj zjadłam:P Dostałaś przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Beatko za przepisy!!! A do przepisie na ciasto toffi mogę dodać własny patent :) Jeśli można :) Zamiast gotować mleko z cukrem, co jest bardzo czasochłonne, bo trzeba cały czas nad tym stać i mieszać, a potem jeszcze w odpowiedniej chwili zdjać z ognia, bo jak się za długo gotuje to się robią grudy, można wsadzić do garnka z wodą i gotować około 2-3 godziny nieotwartą puszkę z mlekiem skondensowanym słodzonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jak ja siedzę sama w domu to też za duzo jem, jak jest Mariusz to się pilnuję, bo kiedyś wyszło, że potrafię zjeść więcej od niego, a to naprawde obciach, on ma 2 m wzrostu i waży 95 kilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka zdrowa, dziękuję :) Ma teraz fazę \"mało spi duzo je\" Czy u Patrysi też zaobserwowałaś takie fazy? Martyna jeszcze ma taka fazę \"mało je i duzo śpi\" Teraz tego już tak nie widać, ale ja miała poniżej roczku i ciągnęła mleko przede wszystkim. Te fazy następują po sobie i po takim \"cyklu\" nagle wszystkie śpiochy i rajtuzki sa za małe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko w oryginalnym przepisie właśnie gotuje się to mleko w puszce! Marek waży około 70 kg je za pięciu i nic po nim nie widać, ja też lubię zjeść nawet za sześciu i od razu tyję w oczach:P Acha robiłam dzisiaj pasztet i co nieco popróbowałam , oprócz tego zjedliśmy dosłownie w 5 min cała czekoladę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jedzeniem Patrycji mamy ostatnio małe problemy bo poprostu nie chce jeść , trójki jeszcze nie wyszły i czekam na tą chwilę z utęsknieniem :( Ale dzisiaj nie mogę narzekać zjadła sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tyję od samego myślenia o czekoladzie ;) Mariusz może zjeść wszystko o dowolnej porze i nawet brzucha mu nie widać ;) Ale im się to skończy, około 45-50 roku zycia :D Spadnie podstawowy pozim testosteronu, który odpowiada za szybki metabolizm i któregoś dnia...upsssssssss :D mięsień dyrektorski zasłoni widok na klejnoty ;) A my wtedy będziemy piękne i szczupłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarzyć dobra rzecz, a czy testosteron u kobitki jak jest go za dużo wpływa na wolniejszy metabolizm ? mój kilkakrotnie przekracza normę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja złapałam mojego Marka na puszeniu się przed lustrem , robił różne pozy ,prężył mięśnie i robił miny macho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jazda :D Uśmiaaś się, czy udałaś, że nie widzisz? ;) Mój luby jest typem macho, który do lusterka zagląda tylko po to, żeby się ogolić Muszę spadać :( PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiałam się po pas:D Ja też się zbieram idziemy myj,myj a potem😴 pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe kto zrobi 10 000 wpis ;) Nie będę klikać na siłę ;) Koleżanki - do dzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 🌻 Powinnam się uczyć, ale cos nie mam dziś \"melodii\" ;) W oczekiwaniu aż ktoś sie pojawi podczytałam od początku nasz topik i oto, co znalazłam: :D \"Maks śpi. Zazwyczaj już od 18 chodzi z kocykiem \"przykljonym\" do twrzy. Przetrzymuję go do 19, potem kąpiel, chwila wygłupów i spać. Zasypia przeważnie chwilę po 20. \" Napisane w sierpniu albo we wrześniu - daty nie skopiowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąsnie doczytałam , że sobie poszłyście :O Szkoda :O bo miałam Wam tyle do opowiedzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - ale teraz mamy marzec czyli conajmniej pół roku po owym wpisie ;) A tak na marginesie, dlaczego uparlyscie się kopiowac moje wpisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo są takie ciekawe ;) Ja to zrobiłam rozmyślnie :) Maks śpi? Martyna coraz później zasypia i coraz wcześniej się budzi 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a co Martynka sie tak krzywi na spacerze? A tak przy okazji ma piekne ząbki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpi :) Ale też mam wrażenie, że zasypia coraz później :O Ale na szczęście zwykle spi do po 8. A tak wogóle to trzeba te nasze dzieciaczki powoli przestawia na \"nowy czas\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - 🌻🌻🌻🌻🌻 Szkoda, że nie ma ikonki ze strzelającym szampanem :D A znalzłam też takie słowa Ninki z 17.10- i jak tu nie wierzyć w prognozy pogody? \"Kupiłam dziś wózek-parasolkę. Ciekawe na ile nam wystarczy, bo należymy do ostrych wycieczkowiczów pieszych. Zwłaszcza w łikendy. Szkoda, że teraz już tak szybko się robi zimno, bo nasze popołudniowe wycieczki już nie będa w powszedni dzień takie urozmaicone. No i ponoć zima ma nam dokuczac mrozem. Ktoś mi wspominał, że nawet do -30, ale jakoś mi się wierzyć nie chce. Nawet moje kolanko na ten temat milczy \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pisałam Wam, że Maks wczoraj \"ugotował\" sobie zupę. Zobaczył jak trę warzywa na zupę dla siebie i zażądał potartej marchewki. Potem pokazała na garnek i kazał sobie nalac tam wody. Jako, że jestem podejrzliwa mamą, to nalałam mu odrazu przegotowanej wody. Potem pokazywał na przyprawy i wychodowana przez nas rzerzuchę. Dałam mu to wszytsko a on wrzucił marchewkę do garnka, przyprawił pieprzem i majrankiem, dodał troche rzerzuchy razem z watą i \"gotował\" (mieszał, przykrywał pokrywką i oczywiście... co chile próbował). Jak już naprawdę zgłodnial to ryjadł marchewkę bo pieprz mu za bardzo nie smakował ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to opowiem Wam jeszcze o prasowaniu :D Maks ostatnio wziął sobie jakies tam ubranka i postanowił, że będzie prasował. Musiałam mu dac żelazko ale oczywiście żelazko trzeba podłączyc do prądu. no więc wykombinował, że kabel trzeba wepchnąc za telewizor (bo przecież telewizor tez na prąd więc pewnie z tyłu jest jakaś mała elektrownia ;)). I tak prasował sobie z pół godziny. Czasem nawet udawal spryskiwacz ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamy za sobą spokojną noc , tatuś ma dziś urlop więc siedzi z Patrysią w domu ale jestem spokojna bo babcia\"czuwa\" Karolinko widzę żę ty masz małego pomocnika , poprostu \"rwie \"się do roboty , a to garnki pozmywa , zrobi jakieś pranko a teraz zaczął gotować , pomyśl co będzie za 10 lat ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - wielkie dzięki. Dotarły, zostały wydrukowane i będą wypróbowane w dogodnym terminie. Może w najbliższy łikend? Jakoś w tygodniu mam za dużo obowiązków. Wyślę Wam dzisiaj zdjęcia Martusi w szlafroczku z Szipszopa. Ale trochę później, bo teraz mam trochę pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na fotki i .... uwaga dzisiaj wieczorem ślę zdjęcia Patrycji , wreszcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×