Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dziewczyny - ja na chwilkę, zgłoszę się poźniej, jak Martynka zostanie wyprowadzona na spacer, teraz mam sekundę spokoju, bo pozwoliłam jej wywlekać ubranka z szuflady :O Karolina - naprawdę Cie przepraszam, że tak zniknęłam wczoraj :( Miałam ochotę na dłuższą rozmowę, ale u nas w domu sa równi i równiejsi, jeśli chodzi o dostęp do komputera 😠 A magiczne zdanie \"muszę popracować\" spędza mnie z fotela przed ekranem... Z przyjemnością czytałam, jak Maks bawi się z Tobą :) Zachwycił mnie opis wkładania wytczki za telewizor :D No i to gotowanie! A Ty się przejmujesz z powodu takiego drobiazgu jak ten, że Maks nie używa jeszcze słów! Przecież On się potrafi świetnie porozumieć, to po co będzie tracił energię na gadanie po próżnicy ;) A Martyna na zdjęciu ma taki skrzywiony pyszczek,l bo to jest nowa minka - i jak mówię \"Martyna, zrób minkę\" to właśnie taką robi :D Ok, do pogadania później ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia wysłane. Eve - Tobie też bym posłała, ale nie mam adresu :( Jonko - dziękuję za fotki Martynki. Ale czerwone pucki!!! A minki do zdjęć baaaaaardzo oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko Martusia to poprostu mała dama , a w szlafroczku pozuje jak modelka , nie wiem czy Twoja malutka też tak lubi się stroić? Patrycja jest małą strojnisią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe. Dziękuję 🖐️ Niestety, Martusia lubi się stroić tylko wtedy i tylko w to na co sama ma ochotę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie wysłałam Wam na pocztę ten link, ale wkleję go tu jeszcze raz, jest po prostu boski :D http://img53.imageshack.us/my.php?image=index0dl.swf&width=800 Ninko - Martusia jest śliczna a w szlafroczku pozuje faktycznie jak zawodowa modelka, trzeba będzie Ją pilnować, żeby jej żaden łowca twarzy nie złowił, bo zniknie Ci z oczu w wieku 12 lat :) A wózek macie jakiś inny? Acha - no i to futerko na Martusi jest bezkonkurencyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wózek ten sam, ale na śnieg i błoto używam głębiokieog wózka (ma większe koła). A futerko, śmieszne. Moja siostra jak zobaczyła Martusię to powiedziała \"no mała Britney Spears\". Sama bym jej takiego futra nie kupiła, ale skoro już ma to trzeba \"używać\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podobają mi się dziewczynki w futrzakach :) I masz racje, ja tez bym Martynce futerka nie kupiła (z oszczędności - ma kurtke i wystarczy :) ) Ale jakby mi tak ktoś podarował - czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Karolinko, w Elblągu mogę zrobić te same badania ale wszystko prywatnie bo nie mają umowy z NFZ a ja mam badania prenatalne finansowane z NFZ, wiec po co płacić. W piatek byłam na USG 4D no i się pokazał: będzie chłop-znowu ale tata się cieszy braciszek chyba też, bo jak pokazałam mu zdjęcie z usg i filmik to cały czas wołał \"dzidzi\". Jak chcecie filmik to wyślę, ale nie wiem czy to się uda bo trwa prawie pół godziny. Troszkę tylko zaniepokoiło mnie skierowanie do kardiologa na echokardiografię płodu nic mi nie powiedział tylko kazał przyjechać jak najszybciej. Tętno było dobre 140 tylko włąśnie bardzo długo i uważnie oglądał serduszko. Oby było ok, dowiem się dopiero 5 kwietnia. W ten weekend zamiast jechać do szkoły siedziałam w domu i kurowałąm się. W sobotę dostałam takiego bólu korzonków, ze przez 3 godziny nie mogłam się ruszyć z kanapy. Na szczęście dziś juz lepiej. Maciuś robi się zaborczy, zrobiłam experyment zawsze kiedy przytulam się do Marka on pakuje się między nas, czasem nawet drapie lub szczypie . Jak tak dłuższą chwile posiedzi to rusza dalej, póki siedzimy grzecznie jest ok, a kiedy znów sie przytulę reakcja jest natychmiastowa. Już sie boję co będzie jak się dzidzia pojawi. A propos nowego czasu, to Maciek juz się przestawił, od tygodnia wstaje o 6.00 a kładzie się spać przed 20.00. I nowe osiagniecie; jak pytam Maćka jaki jesteś duzy? to wyciąga rączki wysoko do góry i strasznie się z tego cieszy. Co do grożenia paluszkiem, to robi tak już z 3 miesiące (straszny z niego brojarz więc szybko podłąpał ode mnie ten gest) i w sobotę rozbił sobie czoło o ścianę, nie wiem co te dziecko robi, ze wiecznie się ze ścianą zderza. Ale coś miłego mnie dziś spotkałao. Jak niania przyszła i chciała go wziąc na ręce to on się do mnie szybko przytulił. HE HE spodobało mu się , że mama w domu była przez dwa dni. W sobotę to praktycznie cały czas do południa lezał ze mna w łóżku i ogladał telewizję, wierzyć mi się nie chciało. Zasypia teraz mi na rękach. Wieczorem kiedy siedzę na kanapie i coś tam oglądam przychodzi się przytulić, najczęściej kładzie sie na moim brzuchu, główke wtula w piersi i tak zasypia. Czuję się bosko, że moje dziecko tak mocno mnie kocha :D Mały elaboracik mi wyszedł, he he ale w ten weekend sporo przemyśleń miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - ale to nie jest prawdziwe futerko. Tyle, że bardzo ciepłe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - zazdroszczę Ci, że Maciuś się tak ładnie przytula - to jest takie przyjemne! No i musi to słodko wyglądać, jak robi \"taki duzy\" :) Trzymam kciuki, żeby z dzidzi serduszkiem było wszystko w porządku ❤️ A macie juz imię dla Niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba będzie Jakub, ale to jeszcze sprawa otwarta. Maciuś rzeczywiście teraz jest niesamowicie słodki, kiedyś nie lubił się przytulać i bardzo mi tego żal było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, to całkiem jak u mojej siostry. Też oczekuje drugiego chłopca. Tyle, że jej starszy synek ma juz 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka nie lubi sie przytulać, wręcz odpycha się jak ją biorę (na szczęście odpycha się od każdego) Ale czasem potrafi podejść sama, objąć mnie za szyję albo za nogę rękami i czule pocałować :) Nie wiem, czy Wam pisałam, ale ostatnio - w piatek nuaczyła się mówić \"tatuś\". I teraz ciągle powtarza tatuś tatuś :D I tak smiesznie układa usteczka na to \"ś\" na końcu :D Aniu - Kubuś bardzo ładnie :) Mam koleżanke, która chciała synka Kubusia, ale nie podobało jej się pełne imię Jakub. I udało im się go zarejestrować jako Kubę a nie Jakuba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Marta jest straszną przylepą. Przytula się, całuje, w czasie snu tez się przytula i obejmuje mnie za szyję (!) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek na dodatek wczoraj ogladał falę zbrodni, jak dziewczynom podawano na dyskotece pigułke gwałtu i stwierdził, ze powinnam się cieszyć ze chłopak bedzie, bo dzieczyna zawsze jest w gorszym niebezpieczeństwie. Ale troszkę mi szkoda, że nie będę mogła czesać w kucyki i ubierać sukienek. No ba chłopcy też są kochani. A ja będę uwielbianą Królową Matką, a moje trutnie będą mi usługiwać :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Kubuś o wiele przyjemniejsze jest dla ucha, ale Jakub to jak juz będzie dorosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz mieć kolejne dziecko ;) Do skutku ;) Jak powiedziałam mojemu mężowi, że mam przeczucie, że nasze następne dziecko tez będzie dziewczynką, to powiedział, to nic, w takiem razie chłopak będzie miał dwie starsze siostry ;) Ninko - ale Ci fajnie! Ja nigdy nie spałam z Martynką :( Mariusz bardzo nie chciał, żeby dziecko przyzwyczaiło się do spania z nami... A czasem jak przychodzę w nocy ją utulić, bo płacze, to mam ochotę ją wziać i położyc obok...❤️😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje spanie z Martą (w jej pokoju, a nie w naszej sypialni) wynika z wygodnictwa mojego męża, który od początku zaznaczył, że nie wyobraza sobie nieprzespanych nocy czy wstawania do dziecka. No więc się wyniosłam do pokoju Martusi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka już śpi po spacerze z dziadkiem :) A mój tato jest wykończony i z rozrzewnieniem wspomina czasy, gdy spacery z Martynka to była przyjemna przechadzka po łące ze śpiącym bobaskiem w wózku :) Dziś zaliczyli huśtawkę, zjeżdżalnię, robienie babek ze śniegu (nowe słówko - grabki, brzmi jak \"gabki\" ale wiadomo o co chodzi :) ), karuzelę i zbieganie z górki :) A mój tato w tym roku kończy 67 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to dziadziuś miał maraton :) mój Marek za to z rozrzewniwniem wspomoina czasy kiedy Maciek tylko spał i jadł bo był wtedy baaardzo grzeczny ;) Kafe znów się zawiesiła, nie mogłam wejść Ninko ale ta twoja mała to sliczna panienka, na prawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebym ja miała komu \"sprzedać\" dziecko na spacer .... Aniu, bardzo dziękuję w imieniu Martusi. No tak jakoś nam się udała ;) Dziewczynki, dziś zmykam wcześniej. Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos się nasza kafeteria zawiesza, ale na szczęście na króko :) Ja też czasem żartuję, że wolałam, jak MArtynka miała kilka miesięcy - wtedy tylko leżała :) I nie trzeba było cały czas przy niej być, bo potrafiła sobie patrzeć na zabawki zawieszone nad główką :) Ale to tylko żarty, bo tak naprawdę się cieszę, że mam się do kogo odezwać jak jesteśmy razem, i jak Martynka powtarza za mną wyrazy, jak się razem bawimy albo czytamy :D Najfajniej jest, jak rozmawiam z MAriuszem, albo z kimś przez telefon i zadaję jakieś pytanie. Wtedy zawsze Martynka odpowiada \"nie\" albo \"tak\" albo powtarza ostatni wyraz A jak za długo gadam to podchodzi do mnie i stanowczo mówi pa! i pokazuje na telefon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - biorę się za książkę :O Miłego popołudnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Patrycja lubi się przytulać , buziaki rozdaje na lewo i prawo co często jest przez wszystkich wykorzystywane :D Ale czasami jak nie ma humorku a bywa to częste drapie , szczypie i gryzie i w szczególności upodobała sobie mnie , chyba mnie pozbadła , jestem wrażliwa na ból i parę razy dostała małego klapsa b, czego oczywiście bardzo żąłuję potem :( Stwierdziłam że ogólnie jest agresywna ale może ma testosteron taki wysoki jak ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie mam żadnych zdjęc Maksa odkąd skończył rok!!! wszystko gdzieś przepadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×