Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Loli - nie zastanawiałam się nad tym. Ale długość tak ok. 30-35 mm? jest to możliwe? Może 40 mm? Wiesz, trudno mi sobie wyobrazić proporcję tego koralika do długości drucika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a ja Wy się czujecie? Wioletka już zdrowa? Ninko - w tym sklepie było troszke butów ale dla starszych dzieci i nie ma tam wyboru :O, po jednej parze z modelu. Ale w przyszłym tygodniu ma być dostawa. Maks dziś zjadł zupę jarzynową z brukselką i sam usnął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Byłam wczoraj wpłacic pieniądze na poczcie i zapłaciłam za to 9zł. Kpina!!! Wpłacałam pieniądze na swoje konto i tyle ze mnie zdarli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ,wiesz 3,5-4cm to rozsądna dłygośc ;) Zobaczymy ;) czyli mam zamówić takie kryształki? Karola ,dziękuję ,że pytasz :) Wioletka już lepiej ,mniej kaszle, jeszcze bierze antybiotyk , potem pójdzie z nią ktoś do kontroli to się okaże co z gardełkiem ... Mniejmy nadzieję ,że będzie O.K. Ja też się czuję dobrze i bardziej psychika mi siada ;) bo nie wiem czy to dobra diagnoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli ta kula na końcu łańcuszka z metal.kuleczek to kula nie łezka i taka z oszfl. krańcami jak znajdę tą gazetę to wyślę Ci zdjęcie:) Ależ wybredne się zrobiłyśmy, hę:) Ach zapomniałam - roboty mam full a jeszcze szefa syn mnie pilnuje ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam ,a ja mam dziś zupkę grzybową :) Z podgrzybków ,ale pachnie ,ciekawe czy Wiola zje ...? Ostatnio mnie dobija z tym jedzeniem i marudzeniem 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - niestety, jak sie idzie do lekarza to nigdy nie wiadomo czy postawi dobra diagnozę. Maks jak miał rok to przez 2 tygodnie brał antybiotyk bo rzekomo miał zapalenie ucha a okazało się, że to były wychodzące zągki i nawyk :O Po tym incydencie zmieniłam lekarza ale teraz też nie jest w 100% zadowolona :O Na szczęście mamy Jonkę, która niedługo zda egzamin i będzie leczyła nasze dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ale pyszności :D Sama zjadłabym taka zupke ale nie mam podgrzybków... ani innych grzybów ale Maksowi bym jej w zyciu nie dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Jonka :) Nasz Lekarz Kafeterii ❤️ Ale tu chodzi o moją rzekomą ,,ospę,, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Loli - byłoby super! :D Karolina - dziękuję. Może w przyszłym tygodniu się tam wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - zrozumiałam, że chodzi o ospę ale Ty stary koń jesteś ;) i nic Ci nie bedzie :) a najgorzej szkoda tych naszych kruszynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nic prostszego HORTEX ma wspaniałe mrożone zupki ;) nie dość ,że dużo tych grzybków ,to jest mnóstwo warzyw posiekanych w paseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) no właśnie stary koń ... Ale jak na mój gust ;) to mało mam tych krostek, i nie są duże ani nie pękają ;) i gorączki brak :( To dobrze ,ale może to nie ospa? Jonka ,jak ta odra wygląda ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola -podgrzybki ,pachnące z lasu ;) Smaczna , tylko dałam tyle śmietany ,że Adika chyba pogoni :) Ale ja uwielbiam zabielane zupki :) A czemu Maksowi nie dałabyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - po pierwsze grzyby sa ciężkostrawne, po drugie nie mają żadnych wartości (oczywiście prócz smakowych ;)), po trzecie boje sie zatrucia. to chyba wszystki argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie, ja tez Marcie jeszcze nie dawałam grzybów. Ale te mrożone mnie zaciekawiły. No i zupa musi się składac w 90% ze śmietany, inaczej to jest woda z warzywami :) ;) A z mrożonek to majczęściej zdarza mi się kupować mieszankę \"Warzywa na patelnie\". Pyszne, proste, szybkie i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ 🌻 Na spacerze było super!!!! :) Wyszłam o 9.30 i wróciłam tuż przed 12, a planowałam krócej!!! Zaraz Wam opiszę :D Ninko - 🖐️ Karolinko - 🖐️ Loli - 🖐️ Beatek - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ,warzywa na patelnie to Adik uwielbia ,ale tylko te z BIEDRONKI ;) bo kupiliśmy z Hortexu to i droższe i wybrzydzał ;) No i BIEDRONKA ma wspaniałe pierogi z mięsem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja tez kupuje warzywa na patelnie ale częściej mieszanke chińską, a teraz to najczęściej fasolke szparagową - ulubione danie Maksa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja też uwielbiam te Hortexowe warzywa na patelnię :D Z przyprawą włoską najbardziej - to byłpodstawowy składnik mojej diety odchudzającej w zeszłym roku - mrożonka plus litr pepsi light :D MNIAM!!! A bujak i tuta to wujek i ciocia, Karolina - byłaś najbliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - Co Wy tak długo na spacerze robiłyście? Loli - pierogi to ja dostaje od mamy bo klejenie ich to chyba jest jej hobby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×