Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ja uwielbiam dziecięce buciki :) Przedewszystkim patrzę na kolory, do czego będzie pasować- tzn muszą być w miarę uniwersalne ;) i potem na cenę ... No i czasem muszę szukać czegoś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te, które kupiłam to w sumie będą takie \"wyjściówki\". Bo do latania po ogrodzie i na placu, to ma jeszcze jesienne didisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a co do ceny, to uważam, że jak na dziecięce butki ze skóry, to były tanie - 45 zł. Też w Rumii :D Posłac fotki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi głównie chodzi żeby te buty były w środku wyściełane skórą lub jakimś naturalnym materiałem bo Maksowi bardzo mocno poca sie nogi. Skarpetki musze mu zmieniać 2-3 razy dziennie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przedewszystkim wygodne dla nóżki ,stabilne za kostkę ;) Nie wiem czy teraz nie będę musiała kupować ortopedycznych bo stópki rozlewają jej się do środka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekłam na chwilę bo koleżanka zadzwoniła he he jak jej powiedziałąm że siedzę na kafe to zaraz mnie tu wyśledziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz będę miała problem z bucikami dla Maćka, od kwietnia wracamy na rehabilitację i nie wiem jakie będą kazali mu kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idą zdjęcia. A do \"rysunku marty\" małe wyjasnienie - ja narysowałam to kółko, resztę Martusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 mam rowniez problem ze stopami mojego malucha, chodzilismy na zabiegi, cwiczymy. ortopeda zalecic buciki ortopedyczne wiec od kiedy maly skonczyl roczek kupuje mu kapcie ortopedyczne i buciki na wiosne rowniez kupie takie.. moze i nie wygladaja za ciekawie... ale trudno zdrowie najwazniejsze :-) pozdrawiam was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która pisała o,, chłopięcych problemach,, Miałam w jednym czasopiśmie właśnie o takich óżnych problemach przyrodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Breadnie - dawno Cię nie było. A dlaczego mały nosi butki ortopedyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Martynka juz się obudziła :D Wysledziła na balkonie swój wózek i natychmiast \"kazała\" mi go stamtąd zabrać do domu ;) Ninko, pewnie, że wysłać :P ;) Aniu - napisz, czemu musicie wracać na rehabilitacje i co teraz jest Maciusiowi, że potrzebuje ćwiczeń (bo o nadmiernym napięciu mięśniowym czytałam, Martynka też podobno miała wzmożone napięcie i nawet dostała skierowanie na rehabilitację, ale nie poszłam z nią...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka mojej siostry też nosi są baardzo drogie niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie sa drogie bo za kapcie place srednio 70zl a takie buciki na wiosne to kosztuja okolo 150 zl :-( 😭 ale co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że dzieci budza sie jak na komedę ;) A my musimy zadzwonic do babci ;) bo Maks znalazł telefon i pokazuje, że trzeb gdzieś zadzwonić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciuś stawia prawą nóżkę na zewnętrznej stronie stopy i to może być jeszcze pozostałość napięcia, poza tym łydki ma troszkę wygięte w pałączki i nie wiemy jaka może być tego przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się własnie przypomniało, że mam dla Maksa buty z jesieni i że kupiłam mu zima adidasy. Musze to wszystko wyciągnąć i pomierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapcie już ostatnio kupiłam ortopedyczne, ale buciki kupiłam w lumpeksie, takie zwykłe adidaski, niestyety chyba będę musiała bardziej na ten cel się wykosztować-zdrowie ważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się Wam, że też nie mam przekonania do takich nieortopedycznych butków, bo mam wrażenie, że Marta ma iksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola wstała również :) Co do nóżek to ma proste tylko te stópki tak do środka się schodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu iksy, Ninko ;) Tak dzieci maja, ale buciki to faktycznie podstawa, dosłownie i w przenośni Martyna domaga się obiadu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ortopedycznych butów to ja nie jestem przekonana bo mam wrażenie, że moga wiecej klrzywdy zrobic niż pożytku. Oczywiście jeśli noszą je dzieci kótre tego nie potrzebują. Bo inna sprawa jeśli dziecku są konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyba wyskoczę do warzywniaka, tak strasznie mam na coś ochotę, ale na kanapki nie mogę patrzeć, na szczęście na słodycze też nie tylko owoców i warzyw mi się chce (przytyłąm do tej pory niecałe 5 kilo juppiiii, oby tak dalej 1 kg na miesiąc, to byłby sukces)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wystarczy żeby nosila wkladkę- zobaczymy co powie lekarz. Muszę tylko skierowanie zalatwić. 🖐️ dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ortopedyczne, ale takie ogólnodostępne. Nie mówię o takich specjalnych, robionych na zamówienie i z powodu zdiagnozowanego \"problemu\". No cóż, obyście miały rację, że te iksy to tylko moja wyobraźnia :) A zdęcia doszły, czy znowu nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - u mnie nic 😭 ale to tylko potwierdza moją teorię, ze to wina oprogramowania :O A te kapciuszki ortopedyczne to chyba też nie mają wyprofilowanej wkłdaki. Muszę to sprawdzić. Może powinnam je zakładac Maksowi bo on takjaby miał płaskowstopie. Czy to możliwe, że od chodzenia na boska? Ostatnio pytałam sie lekarki czy może chodzic tylko w skarpetkach i ona nie miała nic przeciwko temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×