Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Aniu mam kolczyki dla koleżanki ,zrobię tylko fotki i dobrze byłoby gdybyś jej posłała czy akceptuje ;) Postaram się szybko Ci wysłać fotki, ale przy Wioli i tak to potrwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - bardzo dziękuję. Już się nie mogę doczekać. :) A najfajniejsze jest to, że jak pokazałam mężowi zdjęcie tych kolczyków, to powiedział, że je dla mnie kupuje :D Beatek 🖐️ A jak dziś Twoja głowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie wiem o nowych emotikonkach ?? Loli jak tylko przyślesz mi zdjęcie od razu wyślę je do koleżanki. Ninko ja kawę pije po 2 filiżanki dziennie, staram się więcej nie, bo maluszek i tak juz żywiołowy jest :) A dziś z samego rana miałam gości (o 6.00) , mój tata ze swoją siostrą i siostrzenicą jechał do Gdańska do Konsulatu i zajechali po drodze. Maciek siedział na kolanach u Marka i lampił się na dziadka, ale nie chciał iść do niego-natomiast jak już wychodzili to dał mu buzi i wołał za nim \"dziadzia\" nawet papa mu zrobił. Ale dziadek był szczęśliwy, chyba się napalił żeby do nas przyjechać na swięta, bo my zostajemy w domku-nie chce mi się nigdzie jeździć, już wolę gości w domu-szczególnie takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poradźcie mi, mam straszne problemy z cerą-jest strasznie wysuszona i pojawiają mi się na policzkach wypryski, nie zawsze ropne, ale strasznie swędzące, robią mi się ranki i długo się goją. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko głowa w porząsiu :) Blondi niestety ja nic Ci nie doradzę bo problemy miałam kiedyś z trądzikiem i leczyłam to antybiotykami ,a w ciąży cerę miałam piekną włosy zresztą też . Al został mi jejen problem , brązowe plami dosyć dużo które uaktywniają się już teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, w sumie na bardzo wysuszoną cerę poleciłabym Ci krem firmy Vichy, Nutrilogie 2. Jest rewelacyjny. Dodatkowo te przysłowiowe 2 litry płynu dziennie. Wiem to z doświadczenia! A na wypryski, to już nie wiem, bo trzeba by znać przyczynę. Może to alergia? Może za dużo jajek lub majonez? Nie wiem. Ja jestem uczulona na majonez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wysłałam :) Albo jestem coraz baardziej krytycznie nastawiona do swoich wyobów ,albo rzeczywiście są do bani bo czegoś mi tam brakuje ,a nie wiem czego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sucha skóra to jeszcze, wiem , że to normalne w ciąży, a ja mam z natury suchą i wrażliwą więc ten problem pogłębił sie. Płynów to ja piję dużo jakieś 3litry dziennie. A z tymi wypryskami to juz głupia jestem, też mi się wydaje, ze to jakas alergia ale dojść nie mogę na co, majonezu nie jem wogóle, jajka zadko, mleko też nie często, owoce to głównie banany, jabłka, pomarańcze. Może to coś z powietrza. Jonko moze coś podpowiesz? Myślałam o maści Metronidazol, ale nie wiem, czy w ciąży można ją stosować. Trądzik to ja miałam z Maćkiem w ciąży też, ale nie tak nasilony. :( Nie wiem na prawdę co z tym zrobić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli mi te kolczyki bardzo się podobają, a na odpowiedź koleżanki już czekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - nie gniewaj się, ale moim zdaniem niczego im nie brakuje. Jeśli cos dołożysz, to będą zbyt ozdobne. Ale to tylko moje zdanie. A wiesz, że gust mam minimalistyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś śmiesznego Wam powiem - wczoraj moje dzieko przez cały dzień pod nosem mówiło sobie \"kania\" i za diabła nie moge dojść o co jej chodzi. \"Niania\" mówi elegancko, ale \"kania\"...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam uspać Wiolę i się nie udało :-0 Taki mały zmierzluch ;) No właśnie są minimalistyczne ;) a ja lubię przepych ;) i może dlatego wydają mi się takie ,,gołe,, :) Ale ważne żeby się koleżance Ani spodobały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ogromny urok Twoich kolczyków polega między innymi na tym, że Ty je tworzysz od podstaw, a my możemy je delikatnie \"doprawić\" pod własny smak. Tego żaden sklep nie oferuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ninko kochana jesteś 🌻 Dla takich słów warto coś robić :) Na drugi tydzień powinnam mieć dostawę i kolejną kolekcję :) ah ,jak się cieszę :) Tym razem będzie napewno kolorowa i w kolorach lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania - może znaczyć ? kochana niania ?? A Patrycja chodzi i powtarza pako i też nie wiem o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a niech tam, zapytam Cię. Oglądam ten serial \"Magda M\", czy Ty też? A jeśli tak, to czy zwróciłaś uwagę w poprzednim odcinku na kolczyki byłej żony tego Piotra ? Jeśli znajdę coś podobnego, to prześlę Ci zdjęcie. Takie też by mi się baaaaaaaardzo podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale się powtarzam z tymi kolorami ;) Ale naprawdę już mi się śnią po nocach ;) Wczoraj liczyłam ,że mam do sprzedania ponad 20par ... Chyba znowu zaatakuje allegro bo pierwszy raz nie wyplił , ale wcale się nie dziwię bo jak przeglądałam aukcje to nie mogłam ich znależć 😠 tylko jak wpisałam całą nazwę to skądś wyskoczyły -oszuści 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - może \"kochana mama\" byłoby milej widziane, ale skoro mówi \"kania\", to mało to do tej mamy podobne :D \"Pako\" też fajne, podobnie jak \"tampa\". CO to może być? Jeszcze mnie coś zastanawia. Marta zamiast \"pan\" mówi \"tan\", a jak poprosiłam, żeby powiedziała \"pani\", to powiedział \"tana\". Czyli dodała żeńską końcówkę do swojej wersji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co by było jakbyśmy się spotkały i nasze urwiski zaczęły by taką rozmowę po swojemu :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pako - :) to pewnie oglądała serial ,,Barwy grzechu ,, ;) Ninko żadko oglądam ,MADGĘ M ,, niestety nie oglądałam :( tego odcinka ... może opiszesz? kolczyki :) Beatku zamawialam w rozu tylko nie lezki bo nie ma :( ale pokaze ci stronki co zamowilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie wczoraj stałam sobie przy kuchni mieszałam w garnku a Patysia podeszła do mnie i ugryzła mnie w tyłek myślałam że z bólu będę wyłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he a ja dziś do Maćka mówię: poproś o dydusia, powiedz \"proszę\" a on do mnie NIE !! UPARCIUCH ale go nauczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko! Beatek, a czy Ty dołączyłabys do nas na wakacje? Loli - a Ty? Wczoraj z Karoliną i Jonka rozmawiałyśmy o wakacjach i o tym, że fajnie byłoby się wybrać razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko z przyjemnością i odłożyłabym nawet spłatę kredytu a co tam raz się żyje a gdzie ewentualnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, jak proszę Martusię, żeby powiedziała \"proszę\", to ona grzecznie skłania głowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka polecała Czarny Młyn, nad morzem :) Ale nie wiem ile takie 2 tygodnie lenistwa mogłyby kosztować. Już sobie wyobrażam - my wszystkie z urwiskami na plaży, a chłopaki w domu tęsknią. Bardzo tęsknią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×