Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

fotki poszly jak ktos nie dostanie to prosze o przeslanie przez inna mamusie ktora dostanie fotki,ale namieszalam,nie mam czasu wysylac kilka razy mam nadzieje ze ktos dostanie.mam zamiar zostac do sierpnia wrzesnia ale zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda zmienia sie kilka razu dziennie,swieci slonce pada deszc znowu swieci slonce,czasem pada grad.brr rano zimno w dzien roznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety odwiedzac sie nie oplaca,chyba ze sie cos zmieni.place co tydz. za domek i transport dokladnie napisze wam kiedys na maila ale da sie wytrzymac.za to ubrania na dzieci TO BAJKA tanie i PIEKNE wyslalam do domu juz paczke i w domku lezy nastepna reklamowka,chyba przewale wszystkie pieniadze na Leonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam, ale tylko 3 doszły w całości, a 2 nie moge otworzyć. Danusia, miło Cię poznać, wcześniej Ciebie nie widziałam. A możesz przesłać \"aktualnego Leonka\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIESZKAM Z POLAKAMI W PRACY TEZ WIEKSZOSC TO POLACY wiec niemam szans nauczyc sie angiel. narazie umiem tyle aby sie jakos dogadac. ide na poczte dam wam leonka.niewiem czy zdaze sie jeszcze odezwac wiec narazie mowie Wam czesc i do zobaczenia ACH JAK ZA DAWNYCH DOBRYCH LAT!!!! JUZ MI LEPIEJ PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu, trzymaj sie dzielnie. A jak wrócisz, to pewnie przez następne 55 lat nie rozstaniesz się ze swoim synkiem nawet na 10 minut ;) I wesołych świąt! Chociaz tam w Angilii, to oni nie bardzo obchodzą Wielkanoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti cieszę się, że Ci się układa :) A jak radzi sobie Leonek? Pewnie juz zaczął gadać, co? Tata i dziadkowie radzą sobie? Interent masz w domu czy w kafejce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - mieszkanie chyba jest w pożądku? Wygląda na ładne i przytulne. Wesołych i szczęśliwych Świąt 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti od Nas również Najlepsze świąteczne życzenia ❤️ Czemu do mnie żaden mail nie doszedł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten Leonek wydoroślał!!! :) I ma taką samą fryzurke jak Maks przed strzyżeniem :) Wogóle według mnie to oni są bardzo podobni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam napisać, że Maks schudł pół kilograma w ciągu niecałych 4 miesięcy i urósł 5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście Karola jak bliżniacy :) Tylko kolorem oczu się różnią ;) i mamami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×