Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Cześć ❤️ Widzę, że się spóźniłam 😭 Danti - ściskamy Cię z Martynką bardzo mocno ❤️ 👄 Zaraz pooglądam fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - zauwazyłam, że masz mniej czasu dla niz jak sie uczyłaś :( Możesz to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja Ci wysłałam i narazie nie dotalam zwrotu więc może jeszcze dojdą. A jeśli nie to zaraz wyślę jeszcze raz. Poczekajmy jeszcze 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz się tłumaczę ;) Choć to ponoć tylko winny się tłumaczy ;) Jak się uczyłam, miałam na kilka godzin Martynkę pod cudzą opieką, teraz chcę jej to wynagrodzić. A po drugie - dom \"zarósł\" brudem i trzeba teraz odgruzowywać ;) A dziś byłam załatwiać pełne prawo wykonywania zaowdu i izbie lekarskiej, a potem poszłam jeszcze na plac zabaw, bo obiecałam dziecku huś :) Wróciłyśmy o 12.45, zanim zjadła, zanim ją ułożyłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - to znaczy, że od dziś możesz radzić nam \"legalnie\"? ;) Może powinnaś zacząć pobierać za to opłatę? Ninko - tak, to był zwrot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóz to. Może załozymy \"Kasa Jonki\"? I będziemy wpłacać stałe składki w wysokości ... ? Może być w dolarach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletka wstała ... Muszę ją nakarmić :) Jonko teraz jesteś lekarzem pediatrą ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechałyśmy autobusem, co było niezimską frajdą dla małej :) Cały czas powtarzała \"atobusiem!\" Zdjęcia: Loli - jesteś taka laska! Zazdroszczę Ci pięknej cery :) :) A Wiola jest do Ciebie podobna, może tego tak jeszcze nie widać, ale jak będzie w Twoim wieku to zobaczysz!!! Mam chrapkę na następne kolczyki :) Strasznie mi się podobają Kryształki Z Różem i Kryształowa Delikatność :) Niestety kaski brak :( Zróbmy tak : Jak będziesz miała na nie nabywców, to się mną nie przejmuj, ale jak będą ze 2 tygodnie leżeć to poproszę :) Aniu - faktycznie - bardzo ładnie wyglądasz na zdjęciach i rzeczywiście nie wyglądasz jak w połowie ciąży - ja wtedy wyglądałam koszmarnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - zapomniałam napisać - ładna jesteś dziewucha! I fajne te błękity w uszach. Z oczy Ci patrzy tym artyzmem :) Karolina, a mogłabyś chociaz ze 2 zdjęcia Leonka mi przesłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko znowu zwrot :piszą ,że,, próba dostarczenia listu do pełnej skrzynki,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ten jęzor to przez przypadek Ninko ,sorki 🌻 ;) kurczę chyba z,, piszą ,,powstał bo dałam ,, :,, jeszcze ,ojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie mam tylkopełne prawo wykonywania zawodu, co oznacza, że mogę iść do pracy w przychodni albo w szpitalu czy w pogotowiu, mogę też wyrobić sobie pieczątkę i wypisywać recepty :) Ale plan jest taki: Muszę zdać na specjalizację, chciałabym pediatrię, ale może nie być w tym \"rozdaniu\" miejsca. \"Rozdania\" są dwa do roku - na wiosnę i zimą. Jak nie będzie to pójdę robić medycynę rodzinną - tam się na pewno dostanę... Potrzebuję mieć stałe zatrudnienie, bo przecież chcemy powiększyć rodzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - znaczy, ten, mmm, pani doktór :) To rób szybko te pieczątęe, bo my potrzeby mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest!!!! Karolina - doszło!!!! 🌻 Pooglądam sobie maluszka Danusi. Zaraz wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - no ale jakis prywatny gabinet też możesz otowrzyć? Czy nie? Nie, no chyba nie, bo nie masz jeszcze specjalizacji? Dobrze rozumuję? A od kiedy bedziecie sie starać o rodzeństwo dla Martyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ❤️ Lista miejsc ukaże się za około 2 tygodnie Chciałam Wam też wysłać jakieś świeże zdjęcie Martynki, ale wszystkie są jakieś takie nieudane :( Zrobię może dziś jakieś ładne i wrzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×