Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Straciłam nadzieję ,że ktoś tu jeszcze zajrzy ;) Buszuje po allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda ma swoje zajęcia ;) No nic owocnej pracy :) Odezwę się jutro :) na 100% i opowiem ,czy coś upolowałam ;) Dobranoc Śpioszki 👄 Kolorowych snów 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Loli - no tak, piękna pogoda, spotkania, specerki, świeże powietrze ... mmmmmmmmmmmmmmmmm Tylko dlaczego to wszystko nie dla mnie z Martusią :O :( 😭 Beatek - jakie piękne sukienki!!! A najpiękniejsza ta różowa. Istne cudo. I to wszystko z kiermaszu? A dlaczego nie ma Patrycji? Poproszę zdjęcia sukienek na Patrycji!!! Ja też wczoraj kupiłam jedną sukienkę, ale nie tak elegancką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ninko sukienki wszystkie z kiermaszu z tej różowej jestem najbardziej zadowolona , a modelka odmówiła póki co współpracy więc przesłałam narazie bez niej:) wszystkie kosztowały mnie ok 16 zł , takżę na allegro nieżle zarabiają na takim interesie ;) Loli czy pieniążki doszły? Doszłam do wniosku że moja 6-dniowa ciągła obecność przy Patysi tak ją rozzuchwaliła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek 🖐️ Naprawdę cudne sukienki. Z Patysi prawdziwa modelka, bo kręci nosem i \"za mniej niż 10 tysięcy dolarów nie opłaca jej się wstać z łóżka\" ;) Mam nadzieję, że modelka zmieni zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę mnie korciło żeby zrobić zdjęcia innych fajnych rzeczy które tam kupiłam ale przyjdzie lato to pani modelka będzie musiała zapozować :) Jestem wkurzona bo butki których zdjęcie Wam przesyłałam są w totalnej rozsypce:o podkusiło mnie żeby uprać je w pralce bo dostały po noszeniu nieładnego zapachu i spłowiały zafarbowały i teraz wyglądają jakby nosiło je całe przedszkole :( nie były drogie ( 30zł) ale mają zaledwie 2 tyg do cholery co oni sprzedają na tym rynku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję. Wygląda na to, że już dużo lepiej. Tylko jeszcze ze 2 dni musi być na diecie. I to jest problem, bo banany to jeszcze zjada, ale już ryżu (nawet z bananem czy jabłkiem) nie bardzo chce. Pozostają jeszcze sucharki, ale ile można je chrupać? Najwazniejsze, że gorączka zeszła. A butkami się nie przejmuj. W końcu sa do chodzenia i biegania, nie? Te, które kupiłam Marcie też postały w szafi, a w końcu jej założyłam i już po pierwszym spacerze wyglądają jakby je rok nosiła. Ale po to one są. Trudno. I tak do jesieni pewnie będą już za małe :( Po to chyba chodzimy do pracy, żeby zarobić na butki dla dzieciaczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w \"Albercie\" widziałam zestaw małęgo ogrodnika zastanawiam się czy nie kupić go Patysi kosztuje 15 zł , a jest tam piękne wiaderko , śliczna koneweczka , grabki, szpadelek i jeszcze coś , chyba się opłaca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w \"Albercie\" widziałam zestaw małęgo ogrodnika zastanawiam się czy nie kupić go Patysi kosztuje 15 zł , a jest tam piękne wiaderko , śliczna koneweczka , grabki, szpadelek i jeszcze coś , chyba się opłaca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko my z Patysią to już nie wiemy co mamy jeść bo danonki i dania znudziły się , parówki też , kanapki wchodzą ciężko , banan może być , obiadki ledwo co zjada , a nieraz na głodniaka idzie spać , bo myślę że na śpiąco jej kaszkę dam a tu klapa , im bliżej lata tym mniej je :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, chwilkę mnie nie było. Beatek - normalnie, moje dziecko je chętnie i sporo. Teraz jak juz była na diecie, to probowałam ją położyc spać nie dając jedzonka tylko samą herbatkę. Wstała, popłakała się i wołała \"mama mamam\"! :) A ten komplet za 15 zł, to naprawdę niedrogi. Tez bym kupiła, ale mamy konewke itp. po moim siostrzeńcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nareszcie!!!!!!!!!!! Jestem wykończona :O Martyna to diabeł w przebraniu małej dziewczynki :O zasnęła 10 minut temu :O Wczoraj przed spaniem była godzina ryków, dziś to samo... W domu bałagan, jakby tajfun przeszedł, bo w złości powyciagała ubranka z szuflad... Muszę zrobć jej coś do jedzenia, ale jestem w sieci, nastawie tylko zupkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle jestem ;) Postanowiłam nic nie gotować na razie, ponieważ musiałabym mielic mięso, gotować pulpety, obierać jarzyny... A wolę odpocząć ;) I dlatego, jak tylko posprzatam zasiadam do kompa na dobre, a Martynka po obudzeniu dostanie serek z owocami a obiadek na podwieczorek ;) Albo i na kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczę to sobie tak, że przecież sa dzieci, któr jedzą 1/3 z tego, co Martynka i żyją ;) A jak zje 200 g sera białego i 200 g owoców to chyba głodna nie będzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nie wiem, co się dzieje temu dziecku :( Wczorajsze zachowanie było strasznie dziwne - ona do tej pory nigdy tak nie rozpaczała... Bez powodu... Wszystko było \"nie\" A jak zasypiała to musiałam przy niej być i ją głaskać po brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to na zmianę pogody? Jak ma następnego dnia wiać silny wiatr, to Marta szaleje i bardzo źle śpi. Taki mój mały, prywatny barometr. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie :) Przez święta Martyna dostawała mniej niż zwykle, w ogóle ostatnio nie przestrzegam tak ściśle dotychczasowego rozkładu i ilości posiłków i jest ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze spaniem nie ma kłopotów - wczoraj po południu spała 2 godziny, w nocy 11.5 - do 8 rano spała, tylko wariuje jak mały wariat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🖐️ Ja tylko na momenciki , dopiero co wróciłam ... Czeka mnie sprzątanie w tempie ekspresowym ;) Wiola śpi więc muszę się zmieścić w czasie, potem ją nakarmić i na 16.oo na spacer z koleżanką i jej synkiem :) Beatku ,Adi musi sprawdzić czy doszły ;) ale postaram się najpóżniej jutro rano je wysłać -OBIECUJĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz twierdzi, że ją rozpuszczam i że jestem za bardzo uległa. Może dlatego chce mi włazić na głowę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli 🖐️ Te dzieciaczki to potrafią wykorzystać słabość rodziców i dla osiągnięcia własnych celów nawet w krokodyle łzy uciekają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałam się nad słowami sz.małżonka... Może ona ma rację? Ale ja wole małej tłumaczyć, a nie zakazywać wszystkiego Z tym, że dziś jak wracałam z dworu o 13 to juz miałam tak dość, że wzięłam ją za rączkę mocno i nie pozwoliłam się wyrywać, nie zważając na płacze i histerię. O dziwo, po kilku krokach uspokoiła się i przestała się wyrywać... Popróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja jestem taka bardziej stanowcza i konsekwentna. Też nie wiem czy dobrze robię, ale to dobpiero za jakieś 20 lat wyjdzie ;) Gdyby było jasno gdzieś sprecyzowane, że dzieci nalezy wychowywać tak i tak, to byłoby super. A tu co dziecko, to charakter :O No i znowu się łapię na filozofowaniu ;) Kocham filozofię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×