Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Kupiliśmy dziś Wioli rowerek ,taki jak ma Patrycja :) Babcia dała pieniążki - to prezent akonto urodzin ;) Bo ,jak dostałabym w sierpniu to za wieleby nie pojeżdziła ;) Po drodze Nam się trochę posypały śrubki :-0 ,no i Wiola za długo w nim nie posiedziała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - spódniczka bardzo ładna ale Martusi we wszystkim do twarzy :) Loli - a ja to sie Tobie dziwię. Silna i mądra z Ciebie dziewczyna i wierzę, że w końcu znajdziesz wyjście z całej tej sytuacji i że będziesz żyć spokojnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak rowerek się da naprawić -kikla śrubek odpadło bo nie były dokręcone ;) Za szybko wyjechaliśmy nim na drogę poprostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze czuwam na posterunku :) tylko nie zawsze sie ujawniam ;) Taki ochroniarz inkognito ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak rowerek się da naprawić -kikla śrubek odpadło bo nie były dokręcone ;) Za szybko wyjechaliśmy nim na drogę poprostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam małego dołka ;) ale jeszcze wytrzymam ... Dam mu trochę czasu, poobserwuję Go ;) .... Ma prawo być zdenerwowany bo ma wiele spraw na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama dzwoniła ;) No tak więc ,jak sprawy się poukładają ,a zmian na lepsze nie będzie to podejmę odpowiednie kroki bo szkoda mojej młodości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolin aW
Hej, hej! Co u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czesc} Dołączam do klubu \"krecików\" - 5,50 w obu oczkach , soczewki i marzenia o operacji:) Później zajrzę nie mam oczywiście czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh a ja zapominalska nie wyjęłam wczoraj wózka z bagażnika i leciałam teraz do domu bo pani Ania nie mogłaby wyść z domu z Maćkiem :O ale ze mnie czasem sierotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko model jak zwykle wyszedł rewekacyjnie :) Ninko spódniczka śliczna ale ja twierdzę że jakby ubrać nasze dzieci w worek to też by ładnie wyglądały:D Loli czekam na kolczyki , opóźnienie nie ma znaczenia , Oczywiście trzymaj się bo masz jakieś problemy , duży :D Co do rowerka to doszłam do wniosku że jest troszkę słabej konstrukcji bo lusterka już odpadły a jak jedziemy to wszystko się kolebie:) Zamówiłam w Bonprixie bluzeczkę dla siebie i jestem 😠 bo dostałam jakiś wielki worek , wg ich tabelki wyszło że mam rozm 40 a po tym co mi przesłali to widzę że spokojnie wejdę w 36 , odesłałam na swój koszt 😠 i już więcej tam nic nie zamówię😠 Patrycja ma potężnego guza na głowie po wczorajszym zderzeniu z futryną :(:( W niedzielę byliśmy na \"zielonej trawce \" i do głowy Patysi od razu przyssał się kleszcz na szczęście w porę zauważony , zdjęcia z sesji nałonie natury pośle wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli jeszcze słówko , człowiek to niestety nie jest szklanka którą można przejrzeć na wylot i nawet po wielu latach może wyjść z każdego jakiś diabeł , życie polega na kompromisach ale czasami trudno je tworzyć szczególnie że mężczyźni wszyscy bez wyjątku w głebi duszy mają kobietę za kogoś gorszego od siebie , tyle mojej filozofii , recepty na to niestety nie mam żeby wszystko było ślicznie i ładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - Ty mówisz, ż jesteś sierota? To ciekawe co byś o mnie dziś powiedziała? Wczoraj byłam na spacerze z koleżanką z bloku i jak wracałam do domu to zostawiłam klucze w wózkarni w wózku. Dziś rano nie mogłam wyjść z domu bo klucze były w wózkarni :O Poprosiłam więc panią gospodarz, ktore akurat sprzątała pod moimi oknami, żeby poszła do wózkarni i znalazła te moje klucze i podała mi je przez okno ;):D Wiecie jak mi było głupio?! :O Szczególnie, że zdarzyło mi sie to juz drugi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :D Trochę mi lepiej ;) bo zawarliśmy jeden kompromis -ale od czegoś trzeba zacząć ;) Nadciąga burza :-0 i grzmi więc lepiej wyłączę laptopa :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie rozpoczyna się duża przerwa :D Zrobiłam sobie kawkę ale zapomniałm przynieść do pokoju i teraz muszę poczekać aż Maks uśnie ;) a tak bym się chętnie napiła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ja też nie pierwszy raz taki numer zrobiłam :) potrafiłam nawet przed własną bramką zgubić klucze od domu-dobrze, że znalazła je studentka, która mieszka u nas na stancji Loli to dobra wiadomość--> wierz mi, ze gdybym znała mojego męża lepiej to też nie śpieszyłabym się do ślubu-ma baaarrrdzo trudny charakter, a zaczeliśmy się dogadywać dopiero teraz kiedy 2 raz zaszłam w ciążę- w lipcu będzie 4 lata jak jestesmy razem, a przeszłam z nim tyle co przez 10 lat. Ile razy ja już od niego uciekałam, a w kwietniu tamtego roku miałam już nawet przygotowane papiery do sprawy o separację. Nigdy nie bedzie idealnie w związku-bo tworzą je dwie różne osoby-metodą na szczęście jest tylko czerpać radość z każdej miłej chwili, bo tych złych nigdy nie wyeliminujemy. Tego nauczyłam się na podstawie swojego małżeństwa. I wesz co i tak myślę, że ze wszystkich chłopaków jakich miałam, Marek jest najlepszy i cieszę się, że właśnie on został moim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×