Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

:D w pierwszej chwili skojarzyłam to z zabawką-pajacem. Ale jak patrzałam w Akpolu, to powyżej 104 to już nie było takich pajacyków. Dostałam na 104 taki frotkowy u mnie na rynku. Po kilku praniach zrobił się za mały. Teraz to nie potrzebuję, ale jak przyjdzie jesień, to byłby idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - moja siostra ma na imię Joanna. Też mi się podoba to imię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - my juz dawno zrezygnowalismy ze śpiworka i powiem, że Maks spi lepiej niż przewidywałam. Śpi w samym pajacu, i to w takim cienkim i nie wydaje mi się żeby marzł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie miałam nic złego na mysli pytając się o tą Joanne :O A ja mam pajace nawet wieksze niż na 104 ale na razie leżą w szafie bo Maks uzywa na 92 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kładąc małą spać, taka biedną, zakatarzoną i wymęczoną chorobą, zapomniałam załozyć śpiworek i też dobrze spała :) Jak będzie ciepło, na pewno nie będziemy go uzywać... No i robi się za mały - a jest niby na 110...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - spróbuj poszukać pod nickiem Arekboss. Kiedys kupiłam u faceta mnóstwo fajnych ubranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten model Tiger (tak to było w oryginale)? Domyślam się, że na tym kapturku to mogą być jeszcze tygrysie uszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko - wcale nie pomyślałam, że masz coś złego na mysli :) Synek będzie miał na drugie Mariusz :) Będe musiała zaraz spadać, Mariusz wrócił i chce komputer 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na etapie poszukiwania dla Martusi stroju kąpielowego. Wymyśliłam jednoczęściowy z falbanką w pasie. TAki albo żaden! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - Ninko - ja chciałam kupic Maksowi kąpilówki ale jak zobaczyłm ceby to mi krew z twarzy odpłyneła. 40 zł za skrawek materiału! Sama mu uszyję ;) Żrtuje ale musze poszukac czegoś tańszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko. 40 zł? Miałam nadzieję kupić jakiś dla Marty w niedzielę w Klifie, ale więcej jak 30 zł nie dam. Najwyżej będzie w majtusiach chodzić po plaży i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola ma strój dobry z zeszłego roku :) Wtedy był nieco zaduży ;) Taki różowy z Kubusiem Puchatkiem na Allegro za 8zł plus przesyłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonko - ja nawet taki miałam w domu :) ale byłby stanowczo za mały na Martusie bo z tego co pamiętam to był romiar 62 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko śliczny nie spuszczaj go z oka ;) Ja dopiero wróciłam z Adim od mamy , musieliśmy psa wyprowadzić bo nie miała jak ;) Wiola przebudziła się i siedzać pod stołem na dywanie ubierała buty :D zasnęła w nich bo nie dała babci ich zdjąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Karolina - 62 to Martusia nosiła jakiś miesiąc po urodzeniu. Jak się urodziła, to miała 57 cm (plus 3700 wagi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,a ja nadal nie przygotowana :( Jakoś nie chce mi się ... No nic musze iść się spakować i wyspać bo pobudka o 7.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - jak to Ci się nie chce? Dzidzia pod najlepszą opieką, kreacja gotowa, facet do sukienki pasuje ;) NIe ma się co ociągać. Będzie zabawa na 102!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - Maks miła 3840g i 58cm :) Jak lekarz to powiedział to ja sobie tylko pomyśłam, że nie będe go miała w co ubrac bo wszystki ubranka mam na 56 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście moja siostra mnie ostrzegła co i jak z tymi rozmiarami i ubranek na 56 nie miałam żadnych. Wszystko od 62 w zwyż. :) Zobacz, nie dość, że wagowo podobni (Maks i Marta), to jeszcze urodzili się 10 i 11 sierpnia :) To prawie jak rodzeństwo \"syjamskie\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane, muszę już spadać. Postaram się zajrzeć też jutro wieczorkiem. 🖐️ 👄 dla urwisków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lecę Pora pogaduch z mamą zbliża sie dłuzymi krokami :) Dobranoc, spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×