Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

hejka, piszę ze szkoły chciałąm tylko dodać, że Maciek jest rekordzista, urodzony w 41 tc i ważył 2930 g i 51 cm :O a teraz jest długi i chudy jak mój teść ;) wiem że ten urwisek ma być większy Loli dzięki za pochwałę, ale imię może się jeszcze zmienić bo Marek tym razem wybiera, a on co chwila zmienia-mi się spodobała akurat ta jego propozycja-może ją utrzymam;) papaka do poniedziałku (włąśnie się dowiedziałąm ze mamy wejściówkę z mikroekonomii 😭 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Na szczęscie okazało sie, że pralka nie jest zepsuta. Tak jak podejrzewałam to wina przedłużacza. Aniu - trzymam kcuki za wejściówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Wpadłam na moment, jestem WYKOŃCZONA :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - świetne zdjęcia :) Maks ma czaderską bluzę :) No i ten skwerek przy Grand Hotelu, buuu, ja chcę mieszkać w Trójmieście 😭 A jestem zmęczona, bo dziś cały dzień u nas trwały roboty remontowo - budowlane... Mariusz w styczniu wymienił okno w kuchni, ale wtedy zrobiło się zimno i nie dokończył - nie \"obrobił\" tynkiem. To okno tak straszyło pianką montażową do dziś... A moim zadaniem było utrzymywać Martynkę w jednym miejscu, żeby nie właziła do kuchni, gdzie tatulek miał rozłożony zestaw \"Mały Budowniczy\" ;) Oczywiście było to zadaniem ponad moje siły... W dodatku miałam dziś lekcję z nowym uczniem, niby tylko godzinka, i bez dojazdu, ale musiałam też się przygotować, położyć MArtynkę... Ufff... A wieczorem Mała zasnęła dopiero o 20.40, po 40 minutach usypiania :O Czekam, aż Mariusz zwolni łazienkę i walnę się spać... Łóżko już rozłożyłam :D Ciekawe, jak się bawi Loli :D Na pewno dobrze :) Aniu - gratulacje za 13000 wpis!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kostiumów - jak byłam w zeszłym roku nad morzem, nie odważyłam się ani razu zdjąc Martynce body i spodenek... Bałam się, że jej piachu nawłazi w pieluchę i biedne dzieciątko będzie miało dyskomfort ;) W związku z czym, o kostiumie nawet nie myślałam...;) A jak będzie w tym roku? Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz już spadam, dobranoc, kolorowych snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄 No i po weselu ;) .... Bawiliśmy się dobrze :) nawet razem udawało Nam się zatańczyć bez deptania - a miałam taką katastroficzną fizję ;) Wesele było trochę inne od tych na których byłam do tej pory, ale było O.K. Zmyliśmy się ok 2.00 bo strasznie bolały mnie nogi od bucików :-0 Dziewczyny nie mam żadnego zdjęcia na naszym aparacie :( tylko filmiki :( i to długie... Mam kilka fotek Młodych i rodziny ale coś się porobiło i nie umię nic załączyć do maila 😠 Najbaaardziej teraz to tęsknię za moim małym rozbójnikiem Wiolą ❤️ Wczoraj jak była z babcią na spacerze spotkała ojczyma od,, Adriana,, rozmawiali i powiedział ,że chcieliby się z Nami spotkać ,ale nie wiedzieli jak i gdzie ...Mama zaproponowała żeby zadzwonili i się umówli... Zastanawiam się bo może to do mnie należy następny krok... Może powinnam wybaczyć i coś z Nimi uzgodnić żeby mieć czyste sumienie ,że chociaż próbowałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co najważniejsze , Wiola wołała za Nim ciągle dziadzia ,jak skończyli rozmowę , podobno aż wstawała w wózku i oglądała się za Nim ... Przykro mi bo teraz nie ma kontaktu z żadnym dziadkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Loli - cieszę się, ze się dobrze bawiliście :) Karolina - o tej porze jak się włączyłaś, to ja już płynęłam po falach Atlantyku ;) A śnił mi się koszmar - Martynka spadająca ze schodów - takich w domu, drewnianych , lakierowanych czyli bardzo śliskich :( We śnie jak podbiegłam do niej to nie ryczała, tylko kwiliła cicho i miała rączki i nózki wykrzywione w nienaturalnych pozach :( To był najgorszy chyba koszmar, jaki śniłam do tej pory :O Odezwę się za jakaś godzinkę - na razie muszę iść odebrać Martynkę z placu zabaw od babci :) Choroba wydawąło by się, że minęła, ale mała nadal ma takie \"chore\" oczka i katar zmiania kolor na zielonkawy :( Zastanawiam się nad antybiotykiem :O I może za szybko ją wypuściłam na dwór? Ale gorączki nie ma... Najgorzej to leczyć własne dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej po południu :) Dużą przerwę spędziłam u Mamy - Mariusz pojechał oglądać Rajd Elmot, bo to blisko nas :) A za tydzień na weekend wyjeżdżamy do Łodzi, więc chciałam jak najwięcej czasu spędzić z Mamą :) Do swoich rodziców na obiad przyszła też moja koleżanka sąsiadka (lekarka ;) ) więc od niej dostałam receptę na lek rozrzedzający wydzielinę. Kupiłam, dałam dziecku i jaka poprawa od razu jest :D Zaraz Wam wyslę zdjęcia, jak moja biedna Martynka spała zmorzona chorobą oraz jak wygląda w sukience i chusteczce po własnej Mamusi :) Ściskam Was mocno :) A może któraś się odezwie? :) Jeszcze chwilę posiedzę, Martyna stoi w oknie i patrzy na pociągi i czy tata nie przyjechał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jednym zdjęciu jestem tez ja w nowych okularkach :) To są drugie okulary w życiu, z których jestem zadowolona :) A trochę ich nosiłam... W nich nawet mi nie przeszkadza fakt, że to są najsilniejsze z moich dotychczasowych szkieł :( -8.5 D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję ,dziekuję za śliczne zdjęcia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Nowe zdjęcia Patysi poszły , do jutra ! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jonko - Martynka rzeczywiście wyglada na chorą na tych zdjęciach :( A śpi identycznie jak mój brat ;) Beatek - Patrycja na każdym zdjeciu wygląda bardzo ładnie :) A co ten wiatrak robi na płocie i do ego tak wysoko? Wiecie co dziś wymyslił mój syn do spółki z dziadkami? Dziadek chciał go zabrać na przejażdżke samochodem a Maks oczywiście pokojarzył, że skoro mają jechać razem, to muszą zabrać mój samochód. No i oczywiście uparł się, że potrzebuje radio, żeby mu muzyka grała. Jako, że dziadek jest mało kumaty w kwesti języka migowego mojego dziecka, powiedział babci (czyli mojej mamie), że Maks chce aparat. babcia zdziwiona nie wiedziała co ma robić i postanowiła sama zorientować się o co chodzi Maksowi. Maks pokazywał na radiobudzik stojący na półce i na moją torbę gdzie był schowany panel od radia.W końcu dziadkowie zaskoczyli, że dziecku chodzi o radio i wiecie co zrobili? :D Zapakowali mu do siatki ten radiobudzik!!! :D Jak to usłyszałam to myslałam, że padnę ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina :D dobre. Chciałabym widzieć minę Maksia i usłyszeć, co sobie o dziadkach pomysłał. :D A na zdjęciach wyglada superowo. Gdzie kupiłaś mu tę czapko-chustkę? Szukam czegos takiego w kolorze białym dla Marty. Jonka - ależ ta Martynka słodka i nie widać, że chora. Sukienka (tunika?) śliczna, czapeczka w grochy - bomba. No i Ty w okularkach jak prawdziwa \"doktórka\". Śliczne dziewczyny!!! :) Beatek - dostałam tylko jedno zdjęcie Partycji, to z wiatraczkiem. Pięknie na nim wyszła. Ale wiadomo - ładeny zawsze ładnie wygląda :) Wysyłam Wam zdjęcia Martusi i życzę miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) MIłego dnia1 Dzięki za miłe słowa o MArtynce. Potem postaram się wejść jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z doskoku ,Ninko Martusia wygląda uroczo w chusteczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - Ale Twoja Partycja (tez w chusteczce) jest jeszcze bardziej urocza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obydwie śliczne i chłopaki będą za nimi latać bo obie chyba podobne do tatusiów ? :) Wczoraj miałam ubaw bo ścięłam włosy Markowi i Patrycja panicznie go się bała a jemu on bidnemu do śmiechu nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A wiesz, że ja mam dylemat, bo Marty włoski są bardzo rzadkie, ale juz dość długie. I nie wiem czy je podcinać, a jeśli tak, to ściąc na zupełnie krótko? W sumie, włosy, to nie angielski trawnik. :) Coraz więcej osób mówi, że w tej chwili Marta już sie robi coraz bardziej podobna do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobotę podcięłam piórka Patysi o jakiś 1 cm , ale ściąć na krótko nie odważ=yłam się bo dziewczynka to w końcu dziewczynka , a nie wiedzieć czemu jak jest ubrana nawet w spódnićę :D mówią jaki ładny chłopczyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh No chłopak w spódniczce, to byłby prawdziwy ewenement. Zresztą Partycja nie wygląda na chłopaka. A w sobotę na placu zabaw Marta była jedyną dziewczynka w spódniczce. Reszta w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, muszę na chwilkę zniknąć. Za moment wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zał,ożyłam Patrycji piękne zielone białe w kwiaty spodenki i po 5 minutach była cała ubrudzona ale w końcu od czego mamy pralkę :) a zresztą lubię stroić moją dziewczynkę :) Czy Twoja Martusia ma już trójeczki , bo Patrycji idą już ze 3 miesiące i nadal ich nie widać ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×