Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

hejka Karolina przekonałaś mnie do allegro dziś kupiłam to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=109527176 nie mam czasu ani ochoty latać po sklepach a przyda się to bardzo, nie wyobrażam sobie układać małego do spania w leżaczku bo Maciek może zrobić mu krzywdę a do łóżeczka na górę też kursowac nie będę, w kojcu dziecinka bedzie bezpieczna i \"pod ręką\" załamał mnie tylko dziś czas oczekiwania do alergologa, mamy termin dopiero na 16 października !!!!!! a Maciek od ponad miesiąca ma katar, kurde chyba prywatnie pójdę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jakbyś zgadła ! Wywaliło mnie znowu z kompa 😡 i nie mogłam załadować systemu :( bo był jakiś bląd . Ja to już się tak boję bo co złego to zawsze ,,ja,, ;) Byliśmy u rodziców Adriana - Wiola szalała na ogrodzie ,a my graliśmy w siatkówkę i w babingtona :D UWIELBIAM GRAĆ W PALETKI ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc 😴 Wyślę Wam fotki z koncertu KOMBI ;) oraz z niedzielnego wypadu do rodziców Adika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ojej, ale śliczne zdjęcia. I nie chodzi mi o tego łysola z gitarą, ale o Wioletkę ;) Duża dziewczynka! Beatek - z wypiekami na policzkach otwierałam zdjęcia iw przekonaniu, że będzie Patrycja na rowerku ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U nas duża przerwa rozpoczęła sie dziś wcześniej :) Mieliśmy dziś zrobic badania, umówilismy się z pania doktor, pojechaliśmy a tam kartka, że dziś nieczynne. No wściec się można szczególnie, że wstaliśmy bladym świtem ;) jechalismy przez pół Trójmiasta i stalismy w dwóch korkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ❤️ Karolina, umęczyliście się pewnie, co? Można się wkurzyć... :( Martyna szaleje, chyba na dobre skończyły się południowe drzemki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w końcu trafiłam na jakąś strone z ogłoszeniami i znalazłam łóżeczko za 110 zł z Wrocławia. Jeszcze go nie mam w domu, bo Mariusz musi po nie pojechać. Wysłałam kilka nowych zdjęć :) TE dwa ostatnie są z imienin mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - czemu kusisz takim tortem? ;) A AMrtynka jak zwykle urocza :) Niepoznałam jej na drugim zdjęciu, musiałam sie przyjżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jak moja mama zrobi tort... :D A ja myślami jestem już na plaży :D MAm już dosyć naszego osiedla, piaskownic z brudnym piachem, obsranych trawników i zaplutych chodników :O Przepraszam za dosadnośc, ale się zeźliłam dziś na dworze... Wyszłam z małą o 8.15 bo potem to ciężko wytrzymać ten upał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - o 8.15? Normalnie to my śpimy jeszcze o tej godzinie ;) A ja też już prawie wybrałam gdzie pojade na wakacje. Zdecydowałam się na gopodarstwo agroturystyczne położone gdzies nad jeziorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Na pewno Maks będzie szczęśliwy i Ty odpoczniesz!!! A Martyna ostatnio bardzo mało spi :( Zasypia ok.21, a wstaje po 6.00 :( W takiej wystuacji, jak tylko MAriusz wychodzi do pracy, to my zaraz za nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tak, ale napisałaś, że nie masz z kim jechać, a Ty i Maks to raczej trzon urlopowiczów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę już uciekać z sieci - Martyna już dłużej się nie chce sama bawić... Ucałuj Maksa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWoj
Chodzi mi o to, że nie mam nikogo na oku kto nadawałby się do wyjazdu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWoj
Chodzi mi o to, że nie mam nikogo na oku kto nadawałby się do wyjazdu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej Cię nie rozumiem :( Czy chodzi Ci o jakąś zaprzyjaźnioną osobę z dzieckiem, czy raczej towarzystwo dla Ciebie? A może kogoś z rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWoj
To oczywiście ja :D Czy Wy też musicie wchodzić po dwa raz? Jonko - buziaki dla Martynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, kafeteria dzis opieszale chodzi, może to z powodu upału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWoj
Chodzi mi o to, że nie chce jechac sama z Maksem. Najlpesza była by jakas koleżanka, która od czasu do czasu rzuciłaby okiem na Maksa. A towarzystwo dla Maksa równiez mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Karolina, taki \"zestaw\" jest bardzo wygodny na wakacjach, ale i ja miałabym problem ze znalezieniem koleżanki z dzieckiem, która dodatkowo chciałaby pojechać tam, gdzie ja i w tym samym terminie ;) Teraz już naprawdę uciekam, choć wcale mi się nie chce... Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Karolina, taki \"zestaw\" jest bardzo wygodny na wakacjach, ale i ja miałabym problem ze znalezieniem koleżanki z dzieckiem, która dodatkowo chciałaby pojechać tam, gdzie ja i w tym samym terminie ;) Teraz już naprawdę uciekam, choć wcale mi się nie chce... Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWoj
Zaraz cos mnie trafi Nie moge zdecydowac się na żadne miejsce :O Nawet nie wiem czy chce jechac na Kaszuby czy lepiej na Mazyry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - jako wieka fanka Kaszub polecam Ci Chmielno - cudowna okolica i piekne, czyste jeziorka. Mazury są zatłoczone i hałaśliwe... Martyna dziś zasnęła chwilke po 20.30 :D Uff, ostatnie wieczory były straszne, ryki i wrzaski do 21, 21.30 :O A wczoraj zawiesiłam ręczniki na szyby, w pokoju jest ciemno i mała śpi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×