Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jonko - mi też było niedobrze póżnymi popołudniami i wieczorami. I z daleka musiałam omijac mięsny i rybny :O A pracowałam pomiedzy :O A maiałś już robione jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - a ja wczoraj wypadłam z domu z Martusią. Byłam umówiona z mężem na wyjście do sklepu meblowego, potem poszliśmy na obiad, potem na plac zabaw. Zajęło nam to ok. 2 godzin. Dopiero jak wróciłam do dom, to sobie uświadomiłam, że marta nie miała pieluchy, a ja nie wzięłam nawet majtuszek na przebranie w razie wpadki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nic nie robiłam, dużo luźniej podchodzę do tej ciązy, niz do pierwszej ;) Na wizytę umówiłam się 27.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - o ile dobrze pamietam Martynka urodziła sie przez cesarskie cięcie. Jak będzie teraz? Wiadomo już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - no to ja zrobiłam wczoraj to samo z tym, że na węch wydawała mi się, że Maks ma kupę i poleciałam do apteki kupić pieluszke i chusteczki a okazało się, że nie jest to potrzebne. Maks sobie tylko pierdnął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej też będzie cc, bo wada wzroku dyskwalifikuje mnie z porodu siłami natury. Pewnie też drugie będzie znów duże. Ninko - super! A Martusia woła, że chce siusiu, czy misisz ją pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a własnie, pewnie zaniechałaś na razie pomysłu z korekcją wady wzroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina :D Marta tez potrafi zrobić taki strzał, że wszyscy zastanawiają się co ona je :) Jonka - często ją pytam, ale czasami ona przychodzi i mówi \"sisi\" :) Załapała to w ciąu jednego dnia. Aż mi się wierzyć nie chce, że tak gładko poszło. Tylko niania się stresuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, muszę się z Wami pożegnać... Mama przyszła nas odwiedzić, muszę skorzystać, bo potem się nie zobaczymy. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks niestety nie woła a pokazuje i jak nie zauważe w porę to popuszcza :O A wogóle odkrył swojej \"jajka\" i lubi się nimi bawić przez co ja mam bez przerwy wrażenie, że chce siku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - w wolniejszej chwili napiszę co i jak z tymi moimi oczami. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka 🖐️ Karolina- w sumie mamy go dopiero od poniedziałku i codziennie w nim \"pływamy\". W prawdzie dopiero ok. 18.00, bo wcześniej mama nie ma czasu, ale w ciągu ok. pół godziny Marta tak się wyszaleje w tej wodzie, że potem ma apetyt nieziemski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super :D Szkoda, że Maks nie przepada za woda bo chociaż pontonik rozstawiłabym mu na balkonie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta uwielbia się pluskać. Czasami nawet z wanny trudno ją wyciągnąć. A teraz, w baseniku, jak chlapnę jej taką chłodną wodą na brzuszek, czy nawet na buzię, to jej tchu brakuje, ale aż piszczy z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajowo :D Maks \"ucieka\" z wanny jak tylko widzi, że biorę kubeczek żeby go polać wodą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki wadłam sie tylko przywitać, nie mam już kiedy z wami pogawędzić bo koleżanka już zastępuje mnie w pracy i okupuje laptopa :D upały daja mi w kość, ale teraz wiecej latam po mieście niż siedzę w biurze-przynajmniej moge sie wyrwać na zakupy niepostrzeżenie :D zdjecia dostałyście? ja wasze tak i są super-ależ te nasze dzieciątka rosną jak na drożdżach aż mi słow pochwał brakuje 😘 Maciuś niestety nie chce robić postępów w siusianiu, za to daje mi w kość bo chyba trójki mu idą i jest potwornie marudny, jeju oby juz do 25 lipca mu wyszły bo z dwoma wyjcami ciężko mi będzie wytrzymać, czwórki wyszły błyskawicznie, więc może i tym razem.... ok lece na miasto załatwiac sprawy może odezwę się jeszcze bo do szpitala ide najmóźniej 25 lipca-zaczynam sie stresować pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nie wiem, czy będę na dużej przerwie, bo Martynka dopiero wstała - może nie udać mi się jej przekonać do drzemki :O Wczoraj zasnęła dopiero o 21.30 :O Jednak powinnam ją kłaść wcześniej... Myślałam, że jak i tak zasypia około 21, to jak ją położę o 20.30 to i tak zaśnie o stałej porze. Niestety - ona jednak musi mieć tą godzinę :O walki w łóżeczku... Dziś kładę ją o 19.30 😠 Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, Karolina, coś się stało? Przeraziło mnie to Twoje wołanie o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks od trzech dni ma zapracie i nie wiem co mam robić 😭 Byłam w aptece ale prócz czopków glicerynowych i syropu homeopatycznego nic mi nie poradzili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a to ciekawe, bo Marta wczoraj i przedwczoraj tez niczego nie \"wyprodukowała\" LO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmie go jabłkami i suszonymi sliwkami, nie dostaje marchewki ani kleiku ryżowego. Poję go sokami i wodą. Co moe jeszcze zrobić? Te czopki nie pomagają w ogóle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale eweidentnie widać, że on cierpi. Nie chce juz nawet siadać na nocnik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałaś masować brzuszek ciepłą ręką, polewać wodą? Zresztą, jeśłi to nie jest nic poważnego, to śliwki i jabłka powinny dać skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sprawdzę, czy laktuloza się nadaje dla dzieci i Ci napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak to jest poważne? 😭 Bo nie widzę żadnych rezultatów :O A przed spaniem posadziłam go na nocnik i on biedny cisnął i cisnął, aż kazał mi nie patrzeć i zero wyników 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×