Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Heh, tak w skrócie to taki wybuch w kosmosie, który można zobaczyć i przypomina takie zjawisko jak zorza polarna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A!! tego nie wiedziałam, tzn. widziałam, ze są takie zjawiska ale nie wiedziałam, że się tak nazywają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ciesze się że wy się cieszycie z mojej obecności ;) ja też się za wami steskniłam udało mi się dziś wcześniej położyć dzieci spać i zaglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas, zupełnie odwrotnie niż zwykle, tzn. Martusia nie śpi. Długo czekała na tatusia i teraz leżą razem w łóżeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj się dowiedziałam że moja koleżanka w pracy będzie co najmniej do konca mies na zwolnieniu :( wniosek już mam z głowy majowy weekend bo 30 -04 i 2-05 pracujemy😠 pozytywny wiadomośc dnia jak dla mnie to powrót sprzątaczki :) niemal rzuciłam się jej na szyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj a mój diabełek śpi już dwie godzinki :) zrobiła się baaaardzo niegrzeczna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - marna to pociecha, ale ja przez dłuuuuuuuugi łikend też będę orać \"dla ojczyzny miłej\" ;) A z tą sprzątaczką to dobre. Jak zareagowała na Twoją bezkresną radość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze się na mnie nie pogniewacie ale znowu wysłałam Wam zdjęcia ;) Nie moge sie oprzeć pokucie pochwalenie się Maksem ;) a teraz musze się porzegać Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko wyrazy współczucia, na prawdę przerąbane masz w tej pracy Ninko Maciuś dziś nie spał dzień więc szybko zrobił odlot, a Kuba jak Maciek nie szaleje to idzie spać zaraz po kaszce i kapieli (złoty dzieciak) Karolinko mi jeden optyk też chciał takie wcisnąć ale się nie dałam, bo byłam zorientoiwana. Swoja dfrogą to szkoda Maksia że taką dużą wadę wzroku ma-cieszę się że na razie nie wize takich problemów u moich dzieci. Ty chyba jesteś najbardziej \"doświadczona\" przez naszą służbę zdrowia? aha zdjęcia juz mam ide oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiała się Ninko śmiała :):):) a dzisiaj kupiłam Wyborczą z dodatk. Praca i wiecie że nic nie znalazłam mimo że było tam z 10 tys ogłoszeń:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, brawo, mi nie zawsze uda się położyć Martusię spać ze skutkiem oczwkiwanym i natychmiastowym :( Ale ćwiczę, ćwiczę ... NO i też się pożegnam, bo sama lecę z nóg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi ania
Karo to u was tyle zachodu z przedszkolem jak z gimnazjum co najmniej, u nas przyjmują wg kolejności zgłoszeń. Ninko mi też zadko wychodzi takie połozenie wszystkich spać-niestety. To wyjątki kiedy zdarzy się wieczór jak dziś Beatko też czasem przeglądam ogłoszenia om pracę i powiem ci, ze mam takuie samo wrażenie jak ty-nie ma w czym wybierać pomimo tak mdu.zej ilości strasznie wolno net mi dzisiaj chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi ania
Karolinko fajne zdjęcia, Maksio chyba jest dość wysoki-takie odnoszę wrażenie ogladajac je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Strasznie żaluje, że nie załapałam się na zlot wczoraj ;) Ale komputer był okupowany, a ja byłam \"zajeta\" ;) przerabianiem chleba na mleko ;) MAły nie lubi spać :( Nie rozumiem, dlaczego nie chce zasnac wieczorem - najedzony, wykapany, w ciepełku...Zmęczony, bo oczka mu się zamykaja, a jednak dźwiga powieki... Jakby co najmniej coś ciekawego go miało ominąć ;) Za to rano śpi i gdyby nie MArtynka, byłabym bardziej wyspana... A nie wiem, czy Wam pisałam, MArtynka też \"dostała się\" do przedszkola, tego najbliżej nas, po drugiej stronie ulicy :) Na razie jest pełna zapału i ciągle pyta, kiedy wreszcie pójdzie do przedszkola... Nie ma teletubisiów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Martynka siedzi przed telewizorem i jest bardzo zawiedziona) KArolina - świetne zdjęcia, masz kim to się chwal :) Muszę kończyć - zamiennik teletubisiów nie jest tak ciekawy :( Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety wieczorem nie moge jest u nas bratanek męża(na 3 tyg.) i komp jest okupowany. Już wiecie że dzieciaki się dostały do przedszkoli? mi powiedzieli że listy będą wywieszone około lipca.ale podobno Leo się dostał. W czwartek wybieram się na zakupy,musze kupić sobie coś na basen. a leonkowi pampersy do pływania mają wymogi że do 3 lat dzieci muszą mieć pampersy.nie wiem czy Leo sie ubierze :( on nawet do wanny nie nasika tylko musi wyjść na nocnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja to mam coś z głowa;p rano Leo bawi się sam w pokoju,jestem zadowolona moge posiedzieć na kompie zrobić coś do jedzenia itp.. potem zasypia jest super. A w pracy siedze i myśle o dziecku tęsknie za nim i stwierdzam że za mało czasu mu poświęcam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopsasa :) Rozmawiałam dziś z koleżanką. Jej synek jest ok. 2 miesięcy młodszy od Martusi i tyle ma już zdiagnozowanych schorzeń ... :( I jeszcze oczy do sprawdzenia :( Z drugiej strony, na codzień nie doceniam, że wbrew moim wiecznym podejrzeniom, jak na razie (odpukać) sprawy poważne Martusi nie dotyczą. Tak opowiadacie o tych przedszkolach, a ja nwet nie pomyślałam, żeby się gdzieś w okolicy rozejrzeć. No, ale w tym roku i tak Marty nie poślę. ;) :P Czyli nasze kochane urwiski mają pierwszy życiowy egzamin (wstęp do przedszkola) zdany. :D Maciusia odmowa się nie liczy, bo komisja była niekompetentna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ widzę , że o Nas zapomniałyście :-( 😭 Więc się trochę przypomnimy :P :D Właśnie Wiola patrzy na Dumbo ;-) więc na chwilę zajrzałam ... Jestem bardzo zmęczona ...ale niestety jeszcze nie mogę się położć :-( muszę iść rozliczyć kasę 0 22.00 :-0 Co do przedszkola to chyba w maju dopiero ma być coś wiadomo ... Mam nadzieję , że ją przyjmą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja też ... ale niestety jest tyle biednych i ciężko chorych dzieciaczków , że aż się serce kraje 😭 Ostatnio na allegro widziałam dziewczynkę w wieku naszych dzieci chorą na raka - to straszne ... Nie wyobrażam sobie takiej tragedii dla rodziców :-( Na każdym kroku nic tylko słychać ,,rak,, :-0 a ja już wpadam w panikę - bo każdy chciałby się uchronić przed tą straszną chorobą :-( więc zapisałam się do lekarza ;-) Moja ciocia jest chora ,,kobiece sprawy,, - rok temu miała badania , a teraz wyszło , że ma raka w zaawansowanym stanie :-0 I co wy na to ? Nie można wierzyć nawet w badania cytologiczne - bo to jest tego przykład ... Dobrze jest zrobić usg narządów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda , że nikogo nie ma :-( ... muszę znikać ... chwilę odpocząć i wziąć się za sprzątanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli, Słonko!!! NIkt o Tobie nie zapomniał, ani o Twojej słodkiej Truskaweczce!!! 👄 Danti - jak chodziłam do pracy miałam identycznie - jak byłam w domu, byłam najszczęśliwsza, jak MArtynka sama się bawiła, a ja miałam czas dla siebie.. A potem wyrzucałam sobie, że woli bardziej babcię a ja muszę w pracy siedzieć, a nie z dzieckiem się bawić :( NInko - jesteś jeszcze bardziej przewrażliwiona niż ja ;) Ale ja odpuściłam jak MArtynka miała jakieś 4 miesiące i teraz Jankiem się tak bardzo nie przejmuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą,dzieci śpią.ja tez zaraz ide chciałam tylko powiedzieć dobranoc ;p Jonka dzięki,podniosłaś mnie na duchu że nie jestem sama z takimi myślami. Jak Leo był malutki też strasznie się przejmowałam ,ale bardzo mało chorował i jakoś mi przeszło. Dopiero teraz jak zaczęłyście mówić o różnych przypadłościach- zaczęłam się przyglądać małemu,no i wypatrzyłam iksy. na szczęście wszystko go omija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ninko - mam ogromną prośbę, czy mogłabyś mi podać namiary na tego okulistę, u którego byłaś z Martą. POstanowiłam, po namowie koleżanki, skonsultować diagnozę, którą postwiła nasza okulistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×