Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

A ja znowu wcześniejszą godzinę mam :O KArolina - dzieki za miłe słowa :) JAnek skorzystał, że drzwiczki nie były zabezpieczone i zapuścił zurawia ;) A czego on tam tak naprawdę szukał, to sam wie ;) Albo i nie ;) W każdym razie - łazi coraz odważniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - jeśli wysłałaś zdjęcia, to do mnie nie doszły :( :D nie, to nie Martusia wycinała śnieżynki. Ładnie sobie radzi z wycinankami, ale takiej sztuki jeszcze nie opanowała. Jonka - ależ Martynka ma długie włosy!!! Kiedy jej urosły? Chyba wtedy, kiedy Janek rósł. Przecież on za chwilkę kończy roczek! Ależ ten czas leci. Noe - no właśnie, co Ty taka zabiegana? Loli - Twojej WIoli, to już chyba rok nie widziałam. Popraw się. Aniu - dostałam zdjęcie Twoich chłopców. :) Maciuś wygląda jakby już dawno chodził do szkoły. A gdybyś zdjęcie Kubusia podpisała \"Maciuś\", to bym w to uwierzyła natychmiast. Są bardzo do siebie podobni :) Ciekawe co u Danti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko - spacerówka jest nowo - stara ;) Kupiłam używaną od kolezanki w zeszłym roku, jak mi się Arizona rozleciała, a ja nie miałam siły dźwigać Martynki i zakupów, oraz rosnącego Janka w brzuchu. JEsteśmy z niej bardzo zadowoleni, choć teraz poszła przezimować do moich rodziców, a pożyczyłam taki używany klamot, spacerówkę na bazie dużego wózka, z resorami, czy jak to się tam nazywa. Buzia Janka jest zwrócona w stronę prowadzącego - u nas często wiatry wieją i zawsze w twarz... Zresztą mam wrażenie, że on jeszcze jest za mały na jazdę buzią do przodu - niech lepiej patrzy na mamusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko wysłałam może ...jeszcze nie doszły:) Zdjęcia od Ciebie cudne jak Martusia wyrosła i jaka jest śliczna , śniezynki również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mnie szlag trafi - widzę na stronie głównej, że jakis post sie pojawił, a na naszej stronie są tylko moje monologi 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ninko nie zajrzałam :( u nas ok PAtrycja zdrowa , tylko baaaardzo niegrzeczna , i przemądrzała ;) ja dalej w tej samej pracy :) a tajemnica o której pisałam nadal mnie trzyma w ryzach ale nie mogę o tym pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 u mnie to samo - robię wpis, a na głównej stronie nie wyskakuje :( Beatek - niestety, zdjęć od Ciebie brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny nie widziałam Was wczoraj , wielka szkoda :( Ninko wysyłam jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko, a tak mi się przypomniało, że przecież dla Janka kupiłas nowy wózek. nie było w nim spacerówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć :) Beatko - ja nic nie dostałam... Karo - Kupiłam wtedy własnie wózek bez siedziska spacerowego, bo myślałam, że nie będzie mi potrzebne :O Kombinowałam, że mały pojeździ do 10 miesięcy w gondoli a potem siup do spacerówki... Niestety nie przewidziałam wszystkiego i teraz trochę żałuję...Ale nic to, mam nadzieje, że zima szybko minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane ❤️ w te nadchodzące Święta chcę Wam życzyć : Gwiazdki najjaśniejszej Choinki najpiękniejszej Prezentów wymarzonych Świąt mile spędzonych Karnawału szalonego Roku bardzo Udanego !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wolnej chwili zajrzyjcie na te stronkę i odszukajcie znajomych z klasy , szkoły :-) www.nasza-klasa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w gorączce przedś zawsze gadam że w następnym roku to już nie i co rok jej ulegam , zaprosiłam gości i mam kupę gotowania:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał , to docenili Cie :) gratulacje u mnie zmian na lepsze w pracy nie widac :( a Jak Maksiu zdrowy ? Patrycja zdrowa ale bardzo niegrzeczna ostatnio jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlaśnie . Pati nie choruje tylko dlatego że nie chodzi do przedszkola , a czemu dopiero w poł stycznia , takie długie ferie św ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Maks nie chodzi od listopada, bo najpierw miał ospę, a potemz decydowanie odmówił współpracy w tym temacie więc odpóściłam. W połowie stycznia spróbujemy jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha :) ja niedługo wmarcu będe musiała znowu zapisac Patrycje do nowego przedszkola , bliżej domu i mojej pracy :) wyjeżdżasz na św czy w domciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już zapisałam Maksa do innego przedszkola bo jeśli w styczniu nadal będzie wyprawiał takie cuda to od wrzęsnia pójdzie do prywatnego przedszkola gdzie w grupach jest do 8 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, miłych, spokojnych, rodzinnych, ciepłych, wymarzonych świąt Bożego Narodzenia i niech Wam św. Mikołaj przyniesie to, o co prosiłyście w listach ;) :D Przesyłam Wam świąteczne całuski! 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×