Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Hej 🖐️ A Wiolekta znowu chora i musiała dostać antybiotyk 😠 Czułam po kościach , że podłapie od Daniela ... Pomału wraca do zdrówka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas na Wigili była spora gromadka ludzi 11 osób więc choinka nie pomieśiła prezentów ;-) stały aż metr za nią :D Atmosfera była super . Wioletka dostała od Nas prawdziwy domek Barbie z dzwiękiem , od rodzinki : książkę z bajko-wierszami, gry, sweterek,telefony żeby mogła do mnie dzwonic wieczorem ;-) , i pianinko , BARBIE i garnuszki do gotowania ... Najbardziej zadowolona oczywiście z domku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde taki elaborat i mi wcięło To od początku. Nie było mnie tak długo z lenistwa, jakoś nie miałam ochoty na odpalanie kompa, a jak to już zrobiłam to na naszej-klasie.pl sporo moich znajomy się znalazło  Więc co u mnie… we wrześniu jadę do Pszczyny na ślub mojego brata. Poznał dziewczynę przez Internet jakieś 3 miesiące temu. Fajna jest, pasują do siebie  1 lutego mam 5 rocznicę ślubu i mąż zrobił mi niespodziankę-zamówił weekend we dwoje w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, atrakcje fuul wypas :D Maciuś skończył 3 latka, jak się go pytamy ile ma latek mówi „cy” i pokazuje dwa palce :D i jeszcze przy okazji powtarza, że jest już „duzy”. Chyba, że chce sięgnąć do włącznika światła to przybiega i mówi płaczliwym głosem „ja nie duzy, nie duzy”. A Kuba ostatnio nas szkoli, wczoraj siedziałam na kanapie i jadłam śniadanie. Podszedł do mnie i zaczął ciągnąć mnie za rękę, pytam się „gdzie?”, a on patrzy Na mnie badawczym wzrokiem, więc powtarzam „gdzie?” a on na to do mnie z szelmowskim uśmiechem „dzie”, pobiegł do drugiej kanapy i pokazując paluszkiem mówi „tu”. Tysiące teraz takich sytuacji mam, a ile radości dają  Jonko miło, ze się o mnie martwiłaś 😘 😘 Martynka i Janek są cudowni. Jaś już z niemowlęctwa wyrósł nie wiadomo kiedy i mocno dogania mojego Kubę  A Martynka taka mądra i ładna, jak mamusia. Masz pociechę  Ninko przykro mi z powodu choroby Martusi znam to Maciek do tej pory nie wyleczył kaszlu i pomimo, ze jest zdrowy on go nie opuszcza tak jak i mnie. Poza tym obaj mają katar bakteryjny który znika na parę dni i znów wraca. Ręce mi opadają, co ja mam z nimi zrobić. Co do włosków dobrze zrobiłaś ja tak zrobiłam niecały rok temu i wczoraj jak podcięłam końcówki to włosy są nie do poznania takie miękkie i ładnie się układają, a kolor się sprał i pozostał mój naturalny blond  A Martynka tak słodko na zdjęciach wygląda a mamie dywan popsuła ;) oj oj pozory mylą ;) Noe zaskoczyłaś mnie z tą naszą klasą, kurcze a ja tak intensywnie myślałam kim jesteś ;) Patryś to widać też już niezły urwis i z twoich opisów bardzo pasuje do niego te określenie-ma diablika w oczach ;) Maciuś też taki był, ale mu przeszło-na prawdę bardzo grzeczne dziecko się z niego zrobiło w porównaniu z przeszłością-teraz Kuba przejął ‘obowiązki” ;) Karolinko kiedyś zasypywałaś nas zdjęciami, że aż brakuje mi ich w skrzynce. Cieszę się, ze zadowolona jesteś z pracy, oby tak dalej. A Maksio chyba taki przekorny z tym przedszkolem bo pamięta, że ostatnio udało mu się osiągnąć cel ;) Chociaż Maciuś też czasem marudzi dopóki nie wejdzie do sali, a z przedszkola wraca uśmiechnięty i jak mamę mocno kocha  Loli zdrówka życzę Wioletcie też biedna się nachoruje co rusz 😘 😘 Beatko, a co u was? No i zdradź wreszcie tę tajemnicę. Ciekawe co z Danti? Siedzę dziś w pracy i dlatego udało mi się coś do was napisać. W domu zawsze coś mi przeszkadza, jak nie dzieci, to Marek, albo pilne obowiązki domowe  Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu , a widzisz nie taki ,,diabeł,, straszny ;-) przynajmniej ma gest :-) też bym tak chciała żeby Adi był choć wpołowie romantyczny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak weekend we dwoja , a co z dziećmi ? U Nas to największy kłopot jeśli mamy gdzieś jechać bo nie lubię Wioli zostawiać ... może dlatego , że rodzice pracują i potem zawsze mi to wypomną :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Dziś cały dzień jeździłam za strojem karnawałowym dla Maksa na bal w przedszkolu. Wymyslił sobie, że chce sie przebrać za słonia!!! :D i bądż tu mądra i znajdź strój słonia ;) ale znalazłam (zaraz Wam wyślę zdjęcia co byście nie narzekały :P ) i teraz co chwilkę muszę ubierać Maksa w ten strój :) Aniu - Ty jak się nie odzywasz to jakbyś pod ziemię sie zapadła ale jak już zajrzysz, to zawsze elaborat wysmarujsze ;) i dobrze :) A niespodzianka jubileuszowa rzeczywiście ekstra :) tylko pozazdrościć ;) Ninko - jak Marta? Zdrowa już? Loli - a Wioletka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Napisałabym coś, ale zupełnie nie mam humoru :(:(:( Pożarłam się z małżonkiem :P Wygarnęłam mu wreszcie to, co mi od dawna \"leżało\" odnośnie jego zachowania w domu i angażowania się, no to on stwierdził,że sztucznie rozdmuchałam problem i nie ma o czym mówic, bo jest dobrze :O FACECI :O:O:O Jutro nadrobię, ale fajnie, że sie odzywacie :) KArolinko ❤️ Ninko❤️ Noe ❤️ Loli❤️ Aniu❤️ Beatko❤️ KOlejność przypadkowa :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak Patrycja zdrowa :) na święta dostała kupe prezentów , uważam żę za dużo jak naraz szczęścia ale niech tam , w końcu prawdziwy Mikołaj je przyniósł hehe mama sie przebrałą a ja dziewczyny autentycznie sie posikałam:D PAti dostała laptopik , taką encyklopedie z myszką elektr , jak sie dobrze odpowie myszka bije brawa, 2 lale , kuchnie z naczyniami , klocki i mnóstwo słodyczy :) o dziwo mój małżonek przepraszam Mikołaj ;) błysnął i też dostałam nawet niezłe perfumy i takie tam frywolne fatałaszki ;) Mojej tajemnicy Wam nadal nie moge ujawnic , ale powiem tylko tyle mocno nie układa Nam sie z Markiem a to ma z tym związek:) :( Zdjęcia dopiero obejrze zaraz od WAS , dostałam coś od Ninki i Noe nikt nic więcej nie przysłał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Położyłam maluchy spać, tego starego też ;) to zaglądam :) Loli to nie do końca tak z tym Marka romantyzmem. On rzucił temat a ja od razu kazałam rezerwować, żeby potem się nie wycofał, bo takie numery już robił. A dzieci zostaną z nianią u nas w domu w końcu to tylko weekend, a ona kocha chłopców jak swoich wnuczków :) Karolinko :D no tak ja się zwykle zapadam pod ziemię, ale wracam, a Simonka i Danti to chyba na dobre nas opuściły-oby ta tendencja się nie utrzymała:( .... Widzę tez że dobra z ciebie poszukiwaczka strojów to dam ci zagwozdkę-Maciek zapowiedział, ze chce strój \"ninio\" co w jego języku znaczy samolot, a ściślej strażnik kosmosu z TOY STORY. Oglądaliśmy dziś stroje w Leclercu i lipa na wszystkie mówił, że są \"bebe\" i on chce \"ninio\". Coś czuję, ze będę miała nie lada problem:( Jonko czasem dobrze oczyścić atmosferę wiem z własnego doświadczenia-między nami nie jest dobrze, ale lepiej niż było ostatnio, wielkie nadzieje pokładam w tym wyjeździe.... Beatko normalnie czułam, że chodzi o Marka, ach te Marki oni są jacyś......z Marsa. Mam nadzieje, że się Wam polepszy 🌻 A zdjęcia to ja wysyłałam chociaż już jakiś czas temu, napstrykam trochę w tym tygodniu to doślę następną porcję :) Dobranocki.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Wioletka już lepiej - dziękuję 🌻 Tylko taki kaszel dziwny :-0 czasem się pojawia ... Dostała antybiotyk ,,DURACEF,, bardzo smaczny i nawet skuteczny . Dziewczyny wysłałam zaproszenia z naszej - klasy :-) ale nie do wszystkich bo nie znalazłam noe , karoline chyba już mam , beatkę też , jonkę też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dobra spoko dzieku za komentarz do zdjec:):) dzis byłaa na spacetze z patrykiem i ulepilismy dwa wielkie bałwany tzn jednego małego i jego mame :) wstałąm w super humorze, zrobiłam kawe i snadanie i patem chu..... babki strzelił bo łukasz mi go popsuł nienawidze jego bałaganiarstwa, poroznoszonych szklanek, ubran porozwalanych, poprostu nie przykłąda wagi do spatania:O, a jak mu zwóce uwage to stwierdza ze sie czepiam wiem ze powinnam sie cieszyc , ze nie pije , ze nie pali, ze nie bije i dobrze zarabia ,ale ja chyba powinnam isc do prac bo staje sie zdizwaczała kura domowa jak baba po 50 chyba , sorry ale musiałąm sie uzewnetrznic zeby sie wygadac , no juz mi lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Dziewczyny, a co Wy takie wojennie nastawione? ;) Jedynie chyba Ninka nie żali sie na swoją drugą połówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nasz 3 rocznica slubu:) jest dobrze :) maz pamietał to juz sukces:) robie tortille znalazłąm super przepis, i mi slinka leci, u nas sprzeczki sa chwilowe i nigdy nie ma cichych dni !!!! pogoda do kitu:( roztopy a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - no to sto lat i ... gorzko, gorzko :D My się nie kłócimy, bo mam zapalenie gardła i krtani i nie mogę za dużo gadać ;) A tak poważnie - pewnie, że się spieramy i kłócimy. Ale ja nie potrafię się gniewać i jakoś tak zawsze wszystko dość szybko wraca do normy. Może to dlatego, że czterdziestolatkom brakuje sił na kłótnie i awantury? :D :D :D ;) :P Powiem Wam, że nasza Jonka kochana ❤️ znowu mi dzisiaj pomogła. I mam nadzieję, że z jej \"błogosławieństwem\" lada moment będę zdrowa. Nie przesyłam całusków żeby nie zarazić ;) :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mam nienajlepszy dzień ale dla odmiany nie przez Adika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie wpadam w depresje z powodu mojej wagi :-0 😭 Muszę zrobić sobie dwa dni ... lub jeden ;-) na wodzie i skąpych posiłkach ... to żeby żołądek obkurczyć :D nO ja już nie mam sił ani pomysłów na schudnięcie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noe - nie moge cie odszukac na naszej klasie , podaj miejscowość bo za dużo twoich imienniczek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety :( Loli ja mam bardzo poważny problem z wagą :( stres :( i waże juz 63 kg max moich możliwości:o nie najlepiej nam sie układa teraz z Markiem wiec na efekty nie trzeba było długo czekac :( Dla wszystkich urwisków dużo zdrówka 👄🌻 i mamuś oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli jestem pod BOZENA GIERACH NOWAK łóDź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może znacie, może nie, ale warto przeczytać: *najlepsze ciasto na świecie* Składniki: 1 kostka masła, 2 szklanka cukru, 1 łyżeczka soli, 4 jajka, 1 szklanka suszonych owoców, 1 szklanka orzechów, sok cytrynowy, proszek do pieczenia, 3-4 szklanki kpt MORGANA Sposób przygotowania: Przed rozpoczęciem mieszania składników sprawdź czy kpt Morgan jest dobrej jakości. Dobrej... prawda? Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę itp. utensylia kuchenne. Sprawdź czy na pewno kpt Morgan jest tak jak trzeba ... by być tego pewnym nalej jedną szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Operację powtórz. Przy użyciu miksera elektrycznego ubij kostkę masła na puszystą masę, dodaj łyżeszke sukru i ubjaj dalej. W miedzyszasie zprawdź czy kpt Morgan jest na pewno taka jak czeba. Najlepiej sklaneczke. Otfórz druga butelkie jeźli czeba. Wszuś do mniski dwa jajki, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Sprawś jakoź morikone żepy pootem gośie nie mufili sze jest trojnoca. Wszuś do miszki szyśką sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszuśisz ! Wypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudź monki ile tam masz fdomu, osmaruj piesyk masem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij źwiszki. Sprawś jakoś fiski sostanej ot pieszenia siasta. I iś spaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko :D:D:D:D:D:D super lece piec tylko czy zamiast Kpt. może byc gęste , słodkie i żółte ;) i Ninko czy Ciebie też można znaleźc na \"klasach \" wrzuciła bym Cie chętnie i miałabym Was kpl ;) :) :D Noe ja sie dzisiaj zamelduje u Ciebie na \"klasach\" ;) OD jutra dieta :D byłam dzisiaj w sklepie kupiłam na zachęte sweterek i bluze i przy okazji w normalnym lustrze zobaczyłam jak wyglądam :o uwierzcie lepszej komedii w połączeniu z horrorem sf nie oglądałybyście widzac mnie , dzisiaj nic już nie jem :( :) ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×