Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

przed @ wrrrrrrrr........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina W
Hop, hooop... gdzie się podziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść :) NIe odzywałam się, bo Janek przechodził "grype jelitową" :( Wymiotował i inne atrakcje... Potem zaraziłam się ja... potem obie babcie... Pozostała część rodziny zdrowa... MArtynka szykuje się w przedszkolu do dnia babci i dziadka :) recytuje wierszyki :) Jak tam Wasze zdrówko? Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jonko, a jak wygląda ta grypa żołądkowa, bo jeśli nie zatrucie, to chyba miałam te grypę w sobotę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co, kafeteria znów szwankuje, widze, że ktoś się odezwał, o 14.04, ale wpisu ni ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, teraz Cie widzę Ninko :) Witaj :) Z Janka się lało z dwóch stron, ja miałam tylko intymne pogawędki z muszlą klozetową... A na drugi dzień straszne osłabienie... A może u Ciebie to po antybiotyku? Martusia zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że przybyło wpisów, ale ich nie widzę :( Coś tu się chyba popsuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę Twoje wpisy, jak sama coś napiszę A telepatia :) Proszę bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jonko współczuję grypy jelitowej :(........ U nas ok, a przynajmniej zdrowo. Z MAciusiem byłam dziś rano na pobraniu krwi na morfologię-troszkę płakał, ale szybko mu przeszło. Za dzielność dostał wyskakujacą z zamku Dysney\'a myszkę Mini :) od pielegniarki oczywiście dostał, a potem grzecznie pojechał do przedszkola :) We czwartek mamy testy alergiczne dlatego ta morfologia. Pozdrawiam i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grype jelitowea miałm dwa razy w zyciu raz w ciazy i raz w pierwszy dzien swiat koszmar ale na szczescie była aktywna tylko jedna strona ---dolna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop Jejku, jejku, muszę jakieś uroki odczynić, bo ostatni ociągle nas nawiedzają jakieś \"paskudztwa\". Teraz już chyba troche się uspokoiło, ale było nprawdę kiepsko. Ale widzę, że jakiejś specjalnej nadaktywności nikt tu nie prezentuje, więc nie mam wyrzutów sumienia. Jonko, jeszcze raz wielkie dzięki! 🌻 👄 ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dziewczyny własciwie to co jest? czemu my mamy takie braki? tylko echo tu słychac:( czyzby wszyscy sie przerzucili na nasza klase? u nas ok! Patrys odpukac zdrowy!!! dzi powiedziłą tatus:) i mówi tatus cały czas:) a do niedawna jak nauczył sie mówic łukasz chodził i tylko tak wołał na tate:) pogoda u mnie kiepska, mokro ponuro, szaro i wieje:( a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze :) Noe a u nas dzisiaj prawie cały dzień było piękne słońce aż chce sie życ , tylko czemu mnie nie :( eee tam czekam na lato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) A ja się mało odzywam bo wciągneła mnie nasz-klasa ;) A druga sprawa, że nie bardzo mam o czym pisać. Maks zdrowy, chodzi do przedszkola tylko na 3,5 godziny, z czego jest bardzo zadowolony :) w weekendy spędzamy ze sobą jak najwięcej czasu. I to chyba tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a o jakich paskudztwach piszesz? Masz na myśli choróbska? czy może coś jeszcze Was nęka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - a Twój "podły" nastrój spowodowany jest "tajemnicą"? Czy tak ogólnie masz zimową depresję. Ja musze powiedzieć, że pomimo tego, że pracy mam nawał, w domu również nie badzo mogę odpoczywać (dziś spała 2h 😭) to energii mam tyle, że moglaby góry przenosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - z tego co apmiętam to chyba miałaś zacząc opiekować się synem koleżanki? I co dałaś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko witaj 🖐️ Co u PAti? Dawno nie pisałaś... Tylko nie pisz, że to mały dibaełek bo i tak nikt w to nie uwierzy oglądając jej anielską buźkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×