Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

glammyx

Tutaj tworzymy uniwersalny program naprawczy związku

Polecane posty

macie jeszcze jakies pomyśly??CO W WASZY PRZYPADKU POSKUTKOWAŁO??? JA TEŻ CHCIAŁABYM, ZEBY TO FACET CHCIAŁ NAPRAWIAĆ ZWIĄZKI:( DZIEWCZYNY DZIELMY SIĘ DOŚWIADCZENIAMI!JAK RATOWAĆ ZWIAZEK CZY JAK NAKLONIC FACETA DO ZMIANY..MOZE WSPOLNIE UDA NAM SIE POPRAWIC NASZĄ SYTUACJĘ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aka swieze miecho
a ja jestem ZA tresurka od czasu do czasu ostatnio podczas planowania wyjscia stwierdzil (w zarcie) ze nie zaprosi jednej ze swoich kolezanek zebym przypadkiem nie poczula sie zazdrosna zasmialam sie najbardziej ironicznie jak potrafilam jakbym dolala oliwy do ognia...uznal ze warto dalej podrazyc temat i mnie podreczyc i zaczal opowiadac jak to sliczna laleczka i ze wszyscy sie kiedys w niej podkochiwali potem zrobilo mu sie glupio i chcial jakos wybrnac ale nieumiejetnie powiedzial ze nie ma sie co przejmowac bo to poprostu taki tym ktory kiedy idzie ulica to wie ze wszystkie oczy zwrocone sa w jej kierunku ale moze miec to w dupie bo ma ogromne poczucie wlasnej wartosci...ZDEBIALAM meczylo mnie to przez caly dzien...nie to ze moze mu sie podobac jakas dziewczyna, ale fakt, ze na mnie tez patrzy tyle par meskich oczu, a On jakby o tym zapomnial i przestal dostrzegac konkurencje cholera...to mnie obraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *żoncia*
nie dajmy mężom swobody , bo się zbytnio rozbrykają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosicielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa1111
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Czasami ten program naprawczy nie działa. Pewnych spraw nie da sie naprawić. Ale nie ma tego złego..pamiętajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×