Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lolek42

kobiety za kierownicą - koszmar!!!

Polecane posty

Gość spokojna za kierownicą
a może by tak założyciel tematu poczytał sobie statystyki i zobaczył, ile bab spowodowało tragiczne w skutkach wypadki, a ilu facetów. Rozumiem, że małe głupotki jakie robią kobiety za kółkiem mogą być drażniące, ale do cholery, od nich się nie umiera! Ilu zginęło ludzi pomiażdżonych, spalonych, staranowanych na chodnikach przez aroganckich debili - facetów??? A ile przez kobiety??? Ile bab siedzi w pierdlu za prowadzenie po pijanemu, a ile kobiet?? Ty się puknij w łeb lolek. Na wszystkie znajome baby z prawem jazdy przypadły ze trzy małe stłuczki, jakieś otarcie albo zbite światło. Na wszystkich znajomych facetów z prawem jazdy dwóch już nie żyje! W tym jeden zabił się po pijaku! Rozbite przody i skasowane tyły, drzwi do wymiany, to wszystko było w samochodach panów, nie pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna za kierownicą
sorry pomyliłam się - miało być ile bab siedzi w pierdlu, a ilu facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ilu facetów zazwyczaj bierze na siebie ewidentną winę kobiet ? a ile kobiet oszukuje i kłamie, byleby tylko wywinąć się od kary ? poza tym większość kobiet jedzie z facetami obok, którzy je pilnują, by nie zrobiły błędu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na 2giej godzinie jazdy L-ką
(wczoraj) rozmawiam z instruktorem:P zmieniam biegi, widze co sie dzieje wkoło:P Czuję, że będę dobrze jeździć, lubię to! Uwież, że sa na świecie takie kobiety:) Psychologia mówi, że kobieta ma większą od płci przeciwnej (Lolek42 ma to rekompensowane innymi przymiotami:) lpodzielność uwagi, a to jest potrzebne podczas jazdy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na 2giej godzinie jazdy L-ką
błahahahahha, jeszcze jedna powiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszczęście dysleksja to nie głupota ale idiotyczne wypowiedzi jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety więcej uwagi zwracają na szczegóły, przepisy itp. .. najczęściej zapominają o tym, że ni są same na drodze i że nie są najważniejsze na drodze ... potrafią zauważyć, że ktoś przejechał linię ciągłą, ale już nie nie wiedzą, że najważniejszą rzeczą jest myślenie ....bezpieczeństwo ... ograniczone zaufanie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na 2giej godzinie jazdy L-ką
z tego co piszą tu kobiety...wynika, że mają baaardzo ograniczone zaufanie, czyżby tylko do brawurowo jeżdżących mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HASTA LUEGO
BYLA 24, SRODEK ZIMY. 2 PANIE NA PRZODZIE , ZTYŁU PUSTO. JADE PRZED. WIDZE JE W LUSTERKU. ZACZYNAM WYLACZANIE I WŁACZANIE SWIATEL.pANIE PO SOBIE-NIC. WLACZAM AWARYJNE, MACHAM, GESTYKULUJE-GEST KRECENIA GŁKĄ. SWIECE JAK CHOINKA STOJAC NA SWIATLACH. PANIE PATRZA,ROBIA OCZY, ZNOW PO SOBIE I W KONCU PANI KIEROWCA STUKA SIE W CZOLO,PUKA W SKRON I MOZNA WYCZYSTAC Z RUCHU WARG- KRETYN. RUSZYLA BEZ SWIATEL DALEJ, ZBIERALO SIE NA ZAMIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w związku z cenami benzyny przechodzę na autobusy ... która z pań zmierzy się z autobusem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj nie zauważyłem jeszcze nieumiejętnej i frywolnej za kierownicą i .... oby tak dalej .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawy topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dn 24.04.2017 r. kierowca o nr rej KWI 32812 okolo godz wpoldodziewiatej rano w Wieliczce, kolo kampusu, nie chcac mnie przepuscic, bo chcialam go wyminac - skrecil w lewo tarasujac mi droge i stanal. Zaczelam trabic, a ten wysiadl z wozu. Zatarasowal droge i uniemozliwil mi manewr mijania. Malo tego, naprzeciwko przyjechal samochod, ktory chcial przejechac, oczywiscie nie mogl bo ten matol zatarasowal mu droge. Jeszcze chcial zebym wysiadla z auta, trudno powiedziec czy byl pijany, ale sadze ze tak. Nie dosc ze postapil wbrew przepisom to jeszcze chcial sie klocic. Glupota i matolstwo tak podsumuje tego kierowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem kobietą, ale uważam, że to mężczyzna jest lepszym kierowcą. Kobiety jeżdżą wolniej, nie mają pewności, wolno podejmują decyzję. Mój ojciec, ok. 70 lat, i jest o wiele lepszym kierowcą od niejednej kobiety, która mogłaby być jego córką. Nie znam kobiety, która dobrze jeździ... Mężczyźninsą pewniejsi i szybciej podejmują decyzję.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×