Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magnolka

pytanie do kobiet dojrzalych, ktore nie maja dzieci

Polecane posty

Gość Magnolka

Jesli jestes kobieta dojrzala i nie masz dzieci, odpowiedz mi prosze na jedno pytanie: czy nie zalujesz i nigdy nie zalowalas tego,ze nie masz dzieci? Ja jestem mloda, ale dzieci miec nie chce. Przynajmniej przez najblizsze 10 lat (mam 24 lata). Tylko czasem nachodza mnie watpliwosci, co bedzie,gdy kiedys bede tego bardzo zalowac, a bede juz w wieku, w ktorym juz za pozno na rodzenie dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzieciata
Mam 44 lata i nigdy ani przez moment nie myślałam o tym, żeby urodzić dziecko po prostu nie miałam w sobie instynktu, żadnych ludzkich odruchów w stosunku do dzieci i żeby nikt przeze mnie nie cierpiał postanowiłam nie mieć potomstwa..... Czy żałuję???!!! Żałuję tego, że nie potrafiłam się postawić jak mi wmawiano, że kiedyś mi się odmieni ale w końcu i tak to udowodniłam, męża mam tego samego niezmiennie od 20 lat no i 2 cudne psiaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietna na razie
ja mam 31 lat i też nie chcę mieć dziecka. Kocham jednak męża i nie chcę się z nim rozwodzić-będe więc musiała się do macierzyństwa zmusić:( Nie sądzę bowiem, żeby udało mi się przekonać męża do rezygnacji z dziecka:( Zazdroszczę Ci więc niedzieciata,że Twój mąż też nie chciał mieć dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem
ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczy siexxxxxxx
nigdy nie zalowalam,bo na macierzynstwie nigdy mi nie zalezalo,mialam inne plany w zyciu i jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow......gsjj
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście nie mam nic przeciwko kobietom które nie mają dzieci z wyboru maja do tego prawo tylko nie potrafię zrozumieć faktu że nie chce sie mieć dzieci bo dla mnie to jest najwspanialsze doświadczenie w życiu szanuję waszą decyzje i wierze że jesteście szczęśliwe ale niestety nie potrafię zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdowa 67 lat
to naprawdę cudowna sprawa nie mieć dziecka. Taki bachor co krzyczy, chrzciny, bierzmowania, a potem dorastający podlotek czy młokos znowu wesela itp... Na co to komu? Jestem szczęsliwa bez tego przychówku. Teraz gdy owdowiałam - w 65 roku życia i jestem sama nareszcie mam taki spokój w domu!!! Nikt nie wydaje dźwięków z siebie. CISZA! Jakie to piękne! A jak będe cieżko chora - jak mąż - to i tak sama sobie wszystko zrobię. Albo nie zrobię. I tak dalej. Po kilku miesiacach ktoś będzie się chciał włamać do pustostanu i wtedy mnie odnajda martwą. Najlepsza śmierć w samotności! Tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lezba
aleś napisała debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jęczeć
wdowa67 masz racje. A nie, ze mają dzieci i ciągle słyszę jak to się muszą męczyć itp. Po cholerę decydują się na dzieci a później marudzą. Nienawidze takich matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babybaby
a co na tym topiku robią te co nie chcą miec dzieci???Ha!!CZEGO TU SZUKACIE?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babybaby
miałam na mysli forum,nie topik,czego szukacie na Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdowa 67
zniechęcamy takie jak ty dziecioroby do zapładniania się! Kopulacja TAK! Ciąża NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to ja to ja 222
dzisiejsze czasy sa jakie sa-praca,rozwoj,wyscig szczurow..osobiscie mam inne plany niz rozmnazanie sie,co w tym pieknego?obrzydliwy porod a potem dojenie przez dziecko przez 18 lat czasem dluzej...nie dla mnie,ja kocham wolnosc,niezaleznosc,podroze i na szczescie mam ukochanego ktory mysli jak ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babybaby
bezmózgowe mutanty zdarzają sie czasem dzieciorobom(czytaj.waszym rodzicom zdarzyłyscie sie wy:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeee beeee
Ja mam 21 lat, 3 letniego i dwumiesiecznego synka. Dopiero teraz dojrzalam do macierzynstwa i uwazam, ze nia ma dla kobiety najwspanialszej chwili w zyciu niz porod dziecka. To moje zdanie, nie neguje was za wasze poglady. Mysle jednak, ze gdybyscie trzymaly na rekach swoj wlasny skarb, zmienilybyscie zdanie. Nie kazdy musi miec potomstwo, jesli dziecko ma sie czuc niekochane to po co sie zmuszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaluje ze nie mam dzieci
ale co poradzic... ;) Nie bylo odpowiedniego materialu genetycznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczy siexxxxxxx
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 21 lat i dopiero teraz
dojrzałam do macierzyństwa?????????????????? chyba JUŻ , bo to cholernie wcześnie !!!!! może byś tak najpierw studia skończyła?????? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczy siexxxxxxx
niektore dziewczyny rozbrajaja mnie:O uczyc sie im nie chce ale plodzic dzieci a jakze...zalosnea potem beda biadolic ze brak pieniedzy..skad one sie biora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdowa 67 - prawdziwy spokój osiągniesz dopiero w grobie, ale jeśli będziesz wytrwale dążyć do celu, to jesteś już bliżej niż dalej celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalla ulzylo Ci jak
komus ironicznie dogadalas ;) Jesli tak lubisz... to pozostaje pogratulowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i po co O
Jak sobie pomyślę najpierw z wielkim brzuchem w ciąży,potem fizjologia porodu ,a później to już extremalna masa problemów,to zdecydowanie mówię:DZIECKO NIE.Zawsze mnie dziwiło po co kobiety chcą mieć dzieci,toż to wyje cały czas,marudzi,ślini się,robi pod siebie.A później dojrzewa ,wyfruwa z domu i ma rodziców za przeproszeniem w d...e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tez nie planuje posiadania dzieci. Nie czuje instynktu macierzynskiego, i nigdy go nie czulam. Nie ogladam sie za wozkami, nie zaczepiam bahorkow, po prostu nie czuje takiej potrzeby. Maz wie, ze nie chce miec dzieci, i akceptuje to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalla ulzylo Ci jak
Shalla---> Ty sie wlasnie wykazalas wiekszym infantylizmem ;) Faktycznie trzeba miec nieziemskie poczucie humoru, by sie taki "zart" podobal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i po co O
Z założenia topik jest dla dojrzałych kobiet ,Shalla.I takie tu się wypowiadają,może nie mieści się w Twojej ciasnej główce,że można żyć inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hangarnnnttt
kobitki a ile macie lat jesli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ochoty nikogo oceniac, ale w wieku 21 lat z dwojka dzieci to chyba lekka przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i po co O
30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×