Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basiątko

czy faceci lubią lizać?

Polecane posty

Gość Basiątko

hej dziewczyny i chłopaki.Mam dość nietypowe pytanie:czy faceci lubią lizać wiadomo co?Dla mnie taka pieszczota jest bardzo przyjemna,ale słyszałam,że dla faceta to udręka.Mój się nie skarży,ale zastanawiam się czy nie robi tego tylko po to żeby mi było dobrze(a tak naprawdę nie może się doczekać końca).Napiszcie jak uważacie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............
moj facet zyc bez tego nie moze!Czasem mam wrazenie ze lubi to bardziej niz ja!UWIELBIA to robic i wiekszosc facetow tak ma!Osobiscie nie znam takiego ktory by nie lubil czy by sie brzydzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiątko
ja też zawsze tak myślałam tylko ostatnio koleżanka powiedziała,że gdzieś na forum były wypowiedzi facetów,którzy tego nie znoszą.Może trafili na takie ,które o siebie nie dbają(brak higieny i te sprawy).Dzięki za odpowiedź i proszę o więcej głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Element wywrotowy
Nie moge odpowiedzieć za wszytkich ale mój personalny pogląd na to jest bardzo prosty, lubie pieścic w ten sposób moją Partnerkę i ciesze się że sprawia jej to przyjemnośc..własciwie to szkoda że Jej teraz obok nie ma:(...bo chętnie popieściłbym ją w ten i inny sposób:P...hehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiątko
może ktoś coś doda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 22
hejka, ja mam inny problem, moja kobieta nie chce mi dać polizać nie wiem dlaczego. W sumie nie poruszałem tego tematu bo moze sie jeszcze wstydzi a moze to dlatego ze robi sie cała mokra i obawia sie ze bedzie to dla mnie nieprzyjemne ale ja chce to zrobić i to bardzo, zawsze jak tylko prubuje zejść niżej przytrzymuje mnie rekami i nie dopuszcza nizej, takze przechodzimy od razu do seksu ale powoli zaczyna mnie to nudzić. Może macie jaka porade zeby to przełamać. Naprawde ja kocham dlatego tez nie mam zamiaru specjalnie napierac ale chce jej sprawic przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalasia
mój uwielbia tu i tam ..wszędzie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienonie
Hmmm ale o co Ci właściwie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 22
już wiem czemu nie chciała dac się wylizać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 22
dorwałem ją jak sie rozdziewała i okazało sie że niesczególnie tam pachnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 22
Mam nadzioeje ze pomoże, najbardziej obawiam sie ze sie nie przełamie i seks bedzie nudny i taki sam. Kiedy mowie o swoich marzeniach seksualnych a minaowicie to gdzie chce to zrobic czyli w samochodzie, w lesie, na łace itp. ona mowi ze nigdy to mnie najbardziej przeraża na dodatek ja kocham ale nie chce nudnego seksu do konca zycia bo duzo strace ale mam nadzieje ze wszytsko z zcasem sie ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalasia
Masz rację on 22. Ile ze soba jestescie?? Proste ze zycie sexualne trzeba urozmaicać bo stanie sie nudne i męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy ma się ułożyć
co? jak będzie mieć nadwagę, obwisły cyc i braki w uzębieniu przenim? Mam wymieniać dalej :> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia 33
pasuje?? Nie osądzaj pochopnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 22
zapaszek był git - połączenie mokrej szmaty do podłogi z aromatem nieświeżego szprota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 22
jestesmy od 3 m-cy, znamy sie rok, współżyjemy od m-ca ale wczesniej współzyłem ona tez ale tylko raz, dodam ze jest wstydliwa ale podczas kazdego spotkania wstyd jest coraz mniejszy wiec mysle ze idzie to w dobrym kierunku chyba ze sie myle wtedy mam przekichane i chyba jedyne wyjscie to bedzie jak z nia porozmawiam na ten temat ale boje sie odrzucenia i wysmiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia 33
ojoj to nie jest dobrze....Ale każdy ma swoje gusta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 22
Nadiu 33 a co proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 22
Nadia co masz na mysli, tzn. ze lepiej nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 22
kupić jej mydła szarego mam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia 33
Jak idzie do przodu to dobrze. Nie możesz byc natarczywy, bo to zdecydowanie nie pomaga. Trzeba byc cierpliwym aby dojśc do celu i wtedy bedzie miodzio:) miesiąc współżycia to...malutko...co tu mówić...nie dziwię jej sie ze sie wstydzi, taka ma naturę. Na jej miejscu postapiła bym podobnie...tzn. wstydziłabym sie troszkę...ale to z czasem przechodzi , nie martw sie. Kwestia przyzywczajenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 22
a to ci kram :( a już myslałem że zanurzę jęzorek w jwj soczkach a tu taki psikus :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia 33
Oczywiście przyzwyczajenia do nowego partnera..i nowych przezyć..łóżkowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 22
Pocieszyłaś mnie dzieki, też tak sądze co najwyzej potrwa to troche dłużej ale od tego jest miłość. Mi chodzi tylko o to zeby było jej dobrze i zebym nie był złym kochankiem ale musi mi na to pozwolić inaczej sie nie wykaże i boje sie ze moze spróbowac z kims innym choc to watpiace bo taka nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia 33
Hmm....ja sie bawie w ten sposób...kupiłam sobie kremik jogurtowy o zapachu poziomek :) Gole sie tam i tu i wszystkie miejsca nim smaruje(oczywiście pochwy nie) moj facet to uwielbia, a ja przy okazji nie musze sie martwic o przykry zapach gdyby sie pojawił, mimo iż każdy sie myje przed stosunkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz idę ją umyć a potem poużywamy sobie mniam mniam :D wrzucę ją do wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia 33
Zacheć ja czyms...pooglądajcie jakies filmy erotyczne jak lubicie..moze jej to pomoże, lampka winka i będzie milusio:p to doda jej odwagi.A przedewszystkim pogadaj z nia tak na luzie.Powiedz ze sprawia ci to przyjemnośc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×