Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradziłam

zdrada

Polecane posty

Gość zdradziłam
RomanoProdiż ---> nie, nie dowie sie, nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promek_Atomek
Zali mi tego goscia bo moze być w porzadku wobec Ciebe a ty jestes dla niego zwykła ...(cenzura)!!!!! Jak któs tu napisał zeby sie nawet 10 razy zastanowic co sie robi a jak mało to 11, 12, 13 a nawet 14 raz!! A pozatym po co było tyle pić?? a skoro raz sobie tak pozwoliłas wypic to skad wiesz ze niebedzie kolejnego razu?? przeciez tego niekontrolujesz później!! Mam nadzieje ze koles sie dowie masz racje moze nie teraz bo mu nie powiesz ale moze kiedys czasem... zreszta pamietaj świat jest mały, kto wie moze przez zprzypadek sie pozjnaja w najmniej oczekiwanum momencie i sie wygada... moze nie. Sumujac to co powiedziałem to uwazam ciebie za najgorsza z najgorszych dziewczyn jakiemoza bło spotkac!! Dlaczego pytasz! Bo łamiesz dwie zasady bycia w zwiazku!! 1 ZDRADA , 2 KŁAMSTWO (lub niedopowiedzienie zalezy jak to nazwiesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się przekonałam, że nie warto mówić prawdę!! nie zdradziłam nic z tych rzeczy, po prostu raz skłamałam i nawet nie bylismy razem, po czym powiedziałam całą prawdę w kilka dni po tym jak do siebie wróciliśmy i to zrujnowało cały nasz wieloletni związek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodzież Wszechpolska
Ludzie! Nawróćcie sie nim bedzie za późno! Tylko chuć wam w głowie! Boga w sercu nie macie?! Jak możecie godzić sie na seks bez ślubu?! Jak możecie godzić sie na związki z cudzoziemcami?! Najważniejsza jest czystosc, rodzina! Opamietajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mów muale dbaj bardzooooo
a sumienie Twoje niech nie da Ci o tym fakcie zapomnieć :-) Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecinko ile ty masz lat ..zadajesz takie durne pytania...swędziała d...a to co tu wypisujesz takie durnoty.Alkohol jest dla mądrych ludzi..zapamietaj to sobie na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradziłam
no i nie powiedzialam mu gadalismy o tym co by bylo gdyby.... on powiedzial, ze niewybaczyl by mi zdrady, ze kochal by mnie nadal, ale tez nienawidzil i nigdy juz nie chcialby ze mną byc.. no i nigdy mu nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrada boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×