Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwątpienie

Jak przetrwać wakacje w niepewnosci?

Polecane posty

Gość zwątpienie

Poznałam kilka dni przed wakacjami cudownego chłopaka. Chciał się ze mną umówić na randkę, ale odwołał nasze spotkanie bo jak mówił następnego dnia wyjeżdżał i nie miał na to czasu. Obiecał mi spotkanie po wakacjach. Mieliśmy pozostac w kontakcie, pisze do niego, ale od ponad miesiąca na moje SMS'y nie odpowiada. Żyję więc w zwątpieniu. Z jednej strony zapewniał mnie, że ma chęć na wspólną znajoność, a teraz po prostu milczy. Wiem, ze jestem zauroczona. Myślę ciągle o tym i dochodzę do przekonania, że jakby mu na mnie zależało to znalazł by sposób na to by dać znać o swoim istnieniu. Nie wiem co robić, bo nic się jeszcze między nami nie zaczęło. Czekać i myśleć o nim, pisać do niego, czy też zamilknąć. Nie wiem jak się zachować. Przez cały ten okres żyję w samych domysłach. Nie chcę go stracić, ale też nie chcę się narzucać. W końcu wakacje jeszcze nie minęły, a obiecał że spotkamy się po wakacjach. Poradźcie coś bo nie myślę już racjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bf
moze nie ma kasy na koncie - wyslij mu kod doladowujacy a wtedy jak nie odpisze to znaczy ze ma cie za przeproszeniem,... gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wysłałas mu kilka smsów i milczy to znaczy ze jednak nie chce juz kontynuowac znajomosci bo przeciez moze porzyczyc tel od kolegi i odpicac prawda? ja mysle ze moze on w wakacje poznał jakas dziewczyne zakochał sie i teraz boi sie Ci powiedziec prawdę wiec cie unika i czeka az sama zrezygnujesz czasem prawda jest brutalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraDuszyczka
nie dołujcie jej tak... :( Może jeszcze nie wszystko stracone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judy_tka
Napewno:) Na wszytsko jest czas:) Ale nie wolno przeciagać:) Wkacje, odpoczał kazdy a teraz z siła energii do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tj temat z 2005 roku ja wtedy mialam 23 lata i bylam piekna i mloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×