Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzi

znacie jakieś działające, sprawdzone tabletki pomagające na wzrost piersi???

Polecane posty

Gość gość
Może i sobie przetestuję. Jak podziala to fajnie, jak nie to przynajmniej nie będe się zastanawiała co by było gdyby.... ile Tobie biust sie powiekszył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiar, może trochę więcej. Na pewno musiałam zmienić większośc biustonoszy.A te które były na mnie zbyt duże są teraz na mnie idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działają przede wszystkim preparaty produkowane w USA jak choćby Breastfem . Tamta metoda już zaczęła wypierać operacje plastyczne itp. Kuracja tymi pigułkami pozwoliła mi zwiększyć objętość biustu o jakieś 25% - 30% więc jest skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazłam taki artykuł może kogoś zainteresuje: Najskuteczniejszy jest estrogen (estradiol) ponieważ estrogen jest kobiecym hormonem który odpowiada za to że m.in w okresie dojrzewania rosną dziewczynkom piersi, ponieważ w okresie dojrzewania wydziela się dużo estrogenu w organizmie (dlatego właśnie rosną piersi) Jeśli kobieta ma dużo estrogenu w organizmie (wysoki poziom estrogenu) to jej piersi są duże, jędrne. Oczywiście tego hormonu nie można umieszczać w pigułkach bez recepty ale są preparaty które pobudzają wydzielanie już będącego w organiźmie nakierowując bezpośrednio na zwiększenie objętości biustu. Najbardziej sprawdzonym są tabl. Breastfem NYV produkowane chyba w USA. Jedna - dwie kuracje wystarczą żeby uzyskać widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jaki jest sens łykania tabletek i pakowania w siebie niewiadomo czzego?Ktoś to atestuje, sprawdza…? Nie boicie się? Powiem wam tak -moja siostra jak chciała sobie powiększyć biust, to odkładała przez pół roku kasę i zrobiła w Enel-Medzie. Lekarz najpierw milion badań zlecił, wywiad przeprowadził, po operacji też się nią opiekowali bardzo dobrze. Ma piękny biust i zdrowy organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdziewczyna
atutem są duże piersi ja tego niemam.od kiedy biorę breastfem jest inaczej piersi się powiększyły.aby kuć żelazo puki gorące dokupiłam jeszcze jedno opakowanie.jestem w trakcie brania.nie wiem jak będzie na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najlepsze są ProBreast Plus, sama stosuję tę kurację już pół roku i szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pigułki Breastfem stosują je gwiazdy filmów tych brzydkich :) w USA bardzo skuteczne ja zmieniłam po 2 miesięcznej kuracji rozmiar miseczki z A na DD. Jak któraś z Pań jest zainteresowana proszę pisać podam miejsce skąd mam w Polsce albo po prostu wpiszcie w google ja tak znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję ProBreast od jakiegoś czasu :) Kuracja bardzo wygodna i dająca super efekty :) Jędrniejsze i większe piersi ! <3 SUPER! Tutaj jest link od producenta z niższą ceną niż w sklepach http://nplink.net/7xftRkKV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zdziwiła tutaj wczesniejsza wypowiedz koleżanki. Pyta się czy nie boimy się brać tabletek i jednocześnie reklamuje tutaj zbaieg medycyny estetycznej. Wbij sobie lalu do głowy,że to właśnie operacja jest o wiele bardizej niebezpieczna i może dawać negatywne efekty. Tak wiec nie jest polecana. Absolutnie. Tabletki na powiekszenie biustu zawierają w sobie fitoestrogeny. Sa to substancje pochodzenia roślinnego, które spełniają w organizmie podobne działanie jak estrogeny. TAK WIĘC MOGĄ DZIAŁAĆ. o ile oczywiście dobierzemy te dobre. Z tych dostępnych w Polsce to wiem,że chyba tylko perfect bust coś takiego zawiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jest dopuszczone przez apteki czy zamawia się tak na rympał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pytasz się czy jest to bezpieczne czy nie to tak. Perfect bust jest dopuszczony do sprzedaży przez krajowy rejestr farmaceutyczny. Dowiedziałam się wcześniej zanim kupiłam. Tak samo poczytałam sobie opinie ( a i tak zdecydowałam się ostatecznie bo koleżanka wcześniej stosowała i polecała). Tak to pewnie bym się nie zdecydowała bo wcześniej miałam dość duże wątpliwości. Teraz nie mam bo powiększenie widzę. Niewielkie, bo cudów nie ma się co spodziewać ale jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie mam się co nastawiać na powiększenie o 2 rozmiary ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzałyście tabletki na porost piersi Larbust ? koleżanka stosuje i bardzo chwali. Ja się jeszcze zastanawiam nad zakupem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dwa raczej nie bo tyle mniej więcej powiększa operacja plastyczna ;) Ale o jeden rozmiar spokojnie możesz powiększyć. Właśnie o tyle udało mi się powiększyć biust za pomocą tych tabletek. Musiałam wymienić bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny aktualnie biorę tabletki Perfect bust. Przez pierwszy miesiąc i czuję bolesność piersi. Niewiele ale jednak jest. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak normalne. może to wynikać z powiększenia piersi. Jeśli jest to lekka bolesność to nie musisz się martwić. Sama tak miałam.Chociaż pewna nie jestem na 100% czy powodowało ją branie tabletek perfect bust czy może mój cykl miesięczny ponieważ czasami biust boli sam z siebie :) Ale na powiększenie tabletkami to musisz trochę poczekać. Bo pierwsze ujędrnienie po tych tabletkach widziałam w drugim miesiącu brania.Nie wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paułuina
ProBreast jet super :) Serdecznie POLECAM z całego serducha <3 W końcu czuję się bardziej kobieco :) Warto sprobować chociaż jednej kuracji i się przekonać : http://nplink.net/06mSemtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimmin
Bardzo ładne działanie ma ProBreast Plus :) W opakowaniu jest krem i tabletki także stosowanie zewnętrzne i wewnętrzne daje lepszy efekt :) Wcześniej chyba dziewczyny podawały linki :) Warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddeal
Fajny jest krem push up Floslek, pięknie ujędrniający piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pro breast polecam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himantop
moja żona bierze breastfem .jestem zdziwiony i zachwycony efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam różne środki,jedna najskuteczniejsze okazały się te tabletki: https://bit.ly/2t0imGt . Na efekty trzeba było długo czekać,dopiero po kilku tygodniach regularnego stosowania zauważyłam różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33zielonooka
kupiłam amerykańskie tabbletki breastfem.dzięki nim uratowałam się przed nożem a depresję miałam straszną w wieku 22 lat nie potrzebowałam stanika.teraz otyle się to zmieniło że mam piersi .nie duże ale zawsze piersi.wcześniej sterczały tylko brodawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara 9554
Wcześniej stosowałam ProBreast Plus i o dziwo efekty fenomenalne oraz utrzymują się po przerwaniu stosowania . Szczerze Polecam ! Link do produktu :http://nplink.net/7xftRkKV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama akurat mam fajny biust, ale moja siostra zawsze narzekała na rozmiar i w końcu zdecydowała się na zabieg bo niestety żadne tabletki nie dadzą takiego efektu. U doktor Żukowskiej - świetnej specjalistki z Łodzi robiła operację, pomogła jej dobrać odpowiednie implanty i ich rozmiar. Na prawdę sobie Monika chwaliła tą lekarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×