Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzi

znacie jakieś działające, sprawdzone tabletki pomagające na wzrost piersi???

Polecane posty

Gość gość
Każde tabletki opierające się na naturalnym składzie działają na podobnym mechanizmie. Fitoestrogenach, czyli roślinnych odpowiednikach estrogenów. Działają one jednak dużo słabiej niż ludzki hormon, dlatego nie można spodziewać się nie wiadomo czego. Tutaj przeczytacie o najbardziej popularnym sumplemencie tego typu - http://www.male-piersi.niebanalny.pl/tabletki-perfect-bust-sklad-dzialanie-opinie-i-cena-preparatu Ktoś tam ładnie napisał co będzie jak przestanie się jeść tabletki, to samo co gdy przestanie się spożywać magnes mając problemy z nerwami. To jest suplement oparty na naturalnym składzie więc nic nie stoi na przeszkodzie systematycznej bądź cyklicznej suplementacji nim. Za 200 zł czy jakąkolwiek kwotę nie uzyska się stałego efektu, trzeba to po prostu spożywać i piersi będą lepiej wyglądały, jeśli ktoś chce trwałego efektu to tylko zabiegi medyczne wchodzą w grę a i one wymagają niekiedy dodatkowych kosztów (wymiana wkładek, uzupełnienie preparatu macrolane). Można też pokochać swoje ciało, najlepsze rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zadziałały u mnie tabletki CC Fabulous Breasts. Całkowicie naturalny skład, efekty są bardzo zadowalające. Na początku piersi były lekko obolałe, ale po 2 tygodniach efekt ustąpił. Piersi rzeczywiście stały się większe i jędrniejsze. Zestaw znalazłam na vitalab.pl. Wydaje mi się, że to profesjonalna strona, godna zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika84
Z tego typu produktów dużym uznaniem cieszy się suplement Perfect Bust. Zanim ktoś się jednak zdecyduje warto dokładnie poczytać o perfect bust np. tutaj http://dyskretno.pl/tabletki-perfect-bust/ bo niektóre kobiety myślą że efekty pojawią się z dnia na dzień a to niestety nie działa w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki nie pomoga i tyle , taka wasza budowa, wiekszosc szczzupłych dziewczyn ma małe piersi., Dla tych co mają kompleksy polecam wejsc na strone zbiornik - tamczesto dziewczyny z bardzo małymi piersiami a faceci zachwyceni. Skąd taka pewnosc ze duze piersi to jest cos? to zalezy od kobiety od jej pewnosci siebie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Breastfem z USA mozna kupic w polsce zadne inne nie oferuja takiego skladu jak te ja kupilam 4 miesieczna kuracje ale po 3 tygodniach juz widze duza roznice a cena ponizej 100zl z tego co pogrzebalam w necie w USA stosuja je wiele kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że nieważny rozmiar biustu, ważna kondycja, tzn żeby był ładny i jędrny, toteż walczę, a mam niestety duży :O Co możecie polecić na wypełnienie i poprawę kształtu dziewczyny? Ja brałam Farmonę Nivelazione, efekty były, ale bez szału, teraz biorę Bust Up, od miesiąca, mam nadzieję, że pojawią się lepsze efekty. Zaczęłam też dziś pić czarnuszkę, mam nadzieję, że biust stanie się twardszy i bardziej sprężysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Breastfem NYV dzialaja ok. 20% powiekszaja biust z moich obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś bral jakieś tabletki, które nie zadziałały na powiększenie, ale za to ujędrniły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kurację do biustu 5 w 1 z serii Mama Care Efektimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione tabletki powiększające biust i które naprawdę mi pomogły to perfect bust na początku słabe efekty ale po miesiącu stosowania efekty widoczne jeszcze w połączeniu z żelem o tej samej nazwie przeszedł mi pomysł ingerencji chirurgicznej. Zamówiłam je na erozkosz.pl mają fajne zestawy promocyjne jak by ktoś coś ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te Breastfem z USA są bardzo dobre działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem ciekawa nazwy tych tabletek z USA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria350
mogę polecić wam tabletki które sama stosuje od 2 miesięcy. to dość nowy produkt na rynku i mysle ze warto go wypróbować. podaje linka http://nplink.net/Brg6zYtN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InneLinie
Cudów nie ma, można najwyżej ujędrnić. Tutaj mogę polecić Mama Care Efektima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako farmaceutka powiem jasno: nie ,ma takich cudów... kochajcie swoje małe piersi bo nie wiecie jak szybko pojawiaja sie problemy z dużymi... na zbiornik tv mozecie zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według badań przeprowadzonych przez US News And World Reports na 100 zdrowych kobietach 20 - 35 lat tabletki Breastfem NYV wypadły na 3 miejscu wśród najlepiej działających. Znajdę ten artykuł i wkleje w następnym poście. Coś w tym chyba musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka takich tabletek już przetestowałam i chyba Was zawiodę jesli napisze,ze nie działają. Nastawiałam sie na naprawdę wiele ponieważ mam mały biust i bardzo zależało mi na jego powiekszeniu. Jednak po 3 miesiącach brania kiedy efekt już powinien byc to go nie było :( Za to bardzo fajne okazało się serum na ujędrnie nie Frashe: http://kremnabiust.pl/ Nie powieksza aż tak bardzo ,, ale biust znacznie się uniósl oraz wygląda o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga332
moje piersi nigdy mi się nie podobały .spłaszczone i oklapnięte.zaczęłam brać breastfem tabletki 60 sztuk przez 2 miesiące.efekt przerósł moje oczekiwania.piersi się powiększyły ale nie to najważniejsze, zaokrągliły się i uniosły. już nie mam takich placków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
breastfem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka592
Ja kiedyś korzystałam z tabletek Prefect Bust i rzeczywiście mi pomogły. Nie były to takie efekty jakich można się spodziewać po operacji plastycznej, jednak były zauważalne i satysfakcjonujące jak ze tą cenę i okres czasu, prze który je brałam (6 miesięcy). Tutaj: http://biust-rank.pl/ macie ranking tabletek i kremów na powiększenie biustu. Po opiniach wygląda na to że produkty są dosyć skuteczne a i ceny nie odstraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w żadne tabletki tego typu. Wiele z nich może zdewastować zdrowie... Jeśli ktoś ma kompleks małych piersi, to zdecydowanie bezpieczniej jest wykonać zabieg tego typu http://www.klinikasfera.pl/powiekszanie-piersi niż faszerować się tabletkami, które często kosztuję duże sumy, a efektów niestety brak. Dobry chirurg plastyczny to alternatywa i kropka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam o tych wszystkich hormonach ale tak szczerze to średnio mi sie uśmiecha faszerowanie się feromonami tylko po to aby powiekszyć sobie biust ;/ Wolałabym jakiś bardziej naturalny sposób, krem ewentualnie w ostateczności tabletki. ogólnie widziałamże masa dziewczyn kupuje takie tabletki na allegro tylko jakie wybrać bo jest wiele rodzajów.Czy wszystko jedno i to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę Was kobitki.... małe piersi są piękne.... Wejdzice sobie na zbiornik czy na inną tego typu stronę i popatrzcie....... a jakbyscie zobaczyły jescze róznice po dzieciach- to chciałybyscie tylko małe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie. Na pewno nie jest to jedno i to samo. Preparatów jest bardzo dużo ale na allegro bardzo często są podróbki. Pewnie nie są szkodliwe ponieważ to jakis cukier w opakwaniu, ale i nie zadzialają. Najlepiej jakbyś zdecydowała sie na zakup takich tabletek w sklepie oraz poczytała sobie o tym, które są dopuszczone przez polski nadzór farmaceutyczny. Ze swojej strony polecam prefect bust ( plus dodatkowo żel - pewnie jeśli kupisz kilka opakowań to dostaniesz go w gratisie ponieważ w wielu miejscach są takie włąśie pakiety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się,ze na allegro widziałam również i ten perfect bust. Interesuje mnie bardziej żel. Ile kosztuje? Masz może skład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj składu Ci nie dam poniewaz wyrzuciłam opakowanie zewnętrzne i nie mogę powiedzieć. Jednak pamiętam,że zwróciłam na to uwage oraz był dosć naturalny ( szczegolnie jeśli porówna się to do tego co się sprzedają w drogeriach). A i sklepy mają swoje sklepy na allegro i pewnie sprawdziłaś sobie ten sklep. Nie wiem czy krem Ci coś da bo moim zdaniem lepiej powiekszają same tabletki perfect bust Ale możesz przetestowac jeśli Cię to ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×