Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość poszukujaca...

Cos skutecznego na pocace sie dlonie i stopy?

Polecane posty

Gość gość
Jezeli ktos chcialby porozmawiac osobiscie z osobą ktora ma ten sam problem czyli mna haha To niech napisze Podam fb czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zwycięski weteran
Witam, mam 15 lat i jestem chyba jedynym przedstawicielem płci męskiej na tym forum :) Ta, pocące dłonie... brrr okropne. Mam to samo co wy. Od paru miesięcy próbuję się tego pozbyć (wcześniej i tak umiałem to jakoś zatuszować). Najpierw stosowałem medispirant (beznadzieja), potem poszedłem do dermatologa. Pani przepisała mi krem o nazwie URO. Powiedziała mi, że jeżeli to nie pomoże to można spróbować botoksu (wolałbym nie). W tym kremie jest UROTROPINA(zapamiętajcie tą nazwę). Ta miła substancja jakoś wyłącza gruczoły potowe (przynajmniej w moim przypadku). W aptece nie było tego kremu ale miał przyjść na następny dzień. Ojciec pojechał po niego po paru dniach i kupił jeszcze jakiś stoppot (aptekarz powiedział że jest najlepszy). URO użyłem raz, nie zauważyłem efektów. Dzień potem spróbowałem stoppotu. Tak w ogóle to taki proszek, głównie urotropina (na opakowaniu pisze chyba po łacinie methamine) z dodatkiem silica. Wysypuje się tego trochę na mokre ręce, zakłada rękawiczki (cienkie) i idzie spać. Rano obudziłem się, umyłem ręce i... cały dzień wypociłem może 2% tego co zwykle. Dzisiaj jest 4 dzień (powinno się raz) kiedy tego używam i jestem zachwycony :) dłonie praktycznie przestały się pocić. Jedyny minus to to, że mam wysuszoną skórę, ale wystarczy że posmaruję kremem i jest ok :). A i jeszcze jedno. Wystarczy, że wsadzę dłonie pod wodę i po 10 sekundach skóra nasiąka wodą jak gąbka :D. Dla mnie to plus, bo kiedy dłonie delikatnie spotnieją to skóra wciąga wilgoć i dłonie pozostają suche. I żeby nie było stoppot, jak pisze producent, jest do stóp(ale na dłonie też działa). Uff ale się rozpisałem. Mam nadzieję, że ujmę cierpienia i wstydu chociaż jednej z was. Powodzonka :) A i nie zdziwcie się jak zobaczycie ten wpis na innym forum, bo powrzucam go jeszcze na inne strony.Tu akurat umieszczam pierwszy wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mialem problem ze stopami ale narazie pomagam sobie uzywajac lisc orzerchawloskiego ilisci kasztana 3.litry wody wsyoujewysuszone liscie gotuje nie doprowadzajoc do wrzenia przez 20 min przedzedzam dolewam wode tak bym mugl wytszmac jak wlorze nogi do miskirobie to przez 10 dniefekt jest na jakies dwa tygodnie i ponownie wracam i zaczynam od poczontkuSPRUBUJ @ TYGODNIE MASZ Z GLOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani jeszcze miesiąc temu i ja walczyłam z potliwością dłoni. Poznanie kogoś nowego to był dla mnie koszmar bo juz sama mysl o tym ze musze podać dłon powodowała ze ciekło z łapek... Chcesz wiedzieć jak się tego problemu pozbyłam,napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pozbyłaś się tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nic nie pomagało. Raz byłam na botoxie, na pachy. Nie życzę nikomu serii zastrzyków z trucizną kiełbasianą. Bolało i pomogło zaledwie na dwa miesiące. na dłonie i stopy nie zdecydowałam się nigdy bo nie wyobrażam sobie tego bólu. Pomógł mi dopiero Electro Antiperspirant Electro Antiperspirant zatrzymał pocenie Electro Antiperspirant nie zawiera chemii Electro Antiperspirant nie boli Electro Antiperspirant zatrzymuje u mnie pocenie na dwa miesiące i za nic już nie płace...... Raz kupiłam Electro Antiperspirant i nie wymienię go za nic na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jonoforezę. Jest to zabieg nieskomplikowany który wykonuję się samemu w domu, pod warunkiem posiadania aparatu do terapii nadpotliwości jonoforezą. Jeśli borykasz się z nadpotliwością dłoni, stóp w aparat naprawdę warto zainwestować. Terapia jonoforezą jest skuteczna, a zakup aparatu to jednorazowy wydatek, a nie jak w przypadku botoksu wielorazowy. Nie wiem jak w przypadku pach i twarzy, niestety nie przetestowałam, gdyż nie mam problemów z tymi obszarami. Chętnie odpowiem na pytania związane z jonoforezą. Mogę również wypożyczyć aparat, aby przed zakupem można było przetestować czy jest wart wydania pieniędzy. Kontakt: kamaglik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaKA25
Według mnie najlepszym blokerem tego typu jest Etiaxil. Jest bardzo skuteczny, nie ma nieprzyjemnego zapachu i nie podrażnia skóry. Najlepszy w swojej dziedzinie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Etiaxil Lotion działa bardzo dobrze, jak komuś za bardzo się pocą dłonie. Ja przy graniu na gitarze myślałam, że wybuchnę nie raz jak miałam śliskie dłonie od potu. Po użyciu komfort grania wzrasta mi o 1000%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że Etiaxil Lotion jest najlepszy jeśli chodzi o takie środki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, bardzo prosze o wysyłanie zdjeć dloni na ten adres e-mail: Kotarba.j@interia.pl, zajmuje sie ta przypadłością i szukam korelacji z budową anatomiczną dloni, będę bardzo wdzięczny za każdą okazaną pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądając tą dyskusję widziałem o wspomnieniu Electro Antiperspirantu. Podpisuję się pod tym i uważam, że nie ma innego rozwiązania pozbycia się nadmiernego pocenia dłoni stóp jak te urządzenie. Ja dodatkowo pociłem się jeszcze silnie pod pachami. Była to moja zmora i uwierzcie, że żaden chemiczny środek mi nie pomagał, były to wtedy pieniądze wyrzucone w błoto. A gdy jestem właścicielem urządzenia Electro Antiperspirant, w tej chwili już zapomniałem co to znaczy nadmierne pocenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antyperspirant do stóp L'Biotica, potem długo, długo nic. Genialny kosmetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriel

Ja także stosuję Electro Antiperspirant aż do dzis, w poprzedni piątek wykonałęm jedną procedurę podtrzymującą po 3 miesiącach bez pocenia!!! Kto wie może teraz  dłużej nie będę się pocić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Znalazłam ostatnio super drogerie na necie https://www.ezebra.pl/pl/menu/pielegnacja-157.html i teraz tam zamawiam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Electro Antiperspirant mówie wam jest cudowny, też go mam i oddał mi to co miałem przed tym jak nastapiło te silne pocenie - normalne życie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goguś

Odaban nie ma nic skuteczniejszego sa na allegro i na cryco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

kilka osób tutaj wpomina o electro antiperspirant, tez cos dodam od siebie, te cudo spadlo mi z nieba, kilka terapii i moge cieszyc sie życiem bez potu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo

Witam. Polecam tą aukcje. Glinka działa! Nareszcie problem spoconych dłoni nie wraca. 

https://www.olx.pl/oferta/spocone-dlonie-stopy-100-skutecznosci-CID87-IDBGe19.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej

Zakup Electro Antiperpspirantu było strzałem w dziesiątkę, ciekł ze mnie pot dosłownie wszędzie a te cudo zatrzymało pocenie. Dodatkowe adaptery które mogę używać na poszczególne części ciała są wygodne w użyciu ak jak sama terapia. Nareszcie mogę normalnie żyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jam mam ten najnowszy model, mi wystarczą 2 terapie podtrzymujące aby znowu sie nie pocic, działa jak należy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kochani mam do sprzedania sprzet do jonofrezy

oryginalny firmy Hightech Develompment

nie te domowej roboty  z allegro

wygooglujcie sobie electro perspirant - poczytajcie i jesli ktos chce kupic uzywany za 1/4 cene to prosze o mail: jonofreza_pomoc@onet.pl

Ja kupilam to urzadzenie 4 lata temu za 2500 zl. Sluzylo mi swietnie,redukcja potliwosci do ZERA! 

Aktualnie kupilam sobie ich najnowsze urzadzenie, gdyz efekty sa szybsze i dluzsze dlatego tego starego juz nie potrzebuje

 

W razie jakich kolwiek pytan poslijcie mail 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×