Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość poszukujaca...

Cos skutecznego na pocace sie dlonie i stopy?

Polecane posty

Gość poszukujaca...
ja sie czasami czuje po prostu jak nie z tej planety... niby to "tylko" pocenie, ale jak to wplywa na cale zycie to tylko my wiemy kropla - ja nie wyobrazam sobie byc z kims, no po prostu nie.. moja fobia doszla juz do takiego stadium, ze nawet jak wyjatkowo mam suche rece, a wiem ze za chwile bede musiala komus podac dlon to momentalnie sie poce! Wiec bedac z takim chlopakiem masz naprawde duzo szczescia🌻 i nie przejmuj sie, ze sie rozpisujesz, przynajmniej widzimy, ze nie jestesmy samotni w swoich problemach i obawach:) Czy mowiliscie kiedys komus o tym problemie? No bo jak sie do tego przyznac - wiekszosc ludzi uzna cos takiego za obrzydliwe, przyznac sie do cukrzycy czy choroby serca to nie wstyd i takiemu choremu mozna wspolczuc, moze liczyc na wsparcie. A jak mam komukolwiek powiedziec, ze pot splywa ze mnie jak wodospad... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedipur - potwierdzam
potwierdzam wszystko, co tu napisano o pedipurze bardzo skuteczny, nawet przy całym dniu chodzenia (i w zakrytych butach i sandałach) zero potu dłonie też suche, tylko psychicznie nie mogłam się przestawić, że wszystko ok. i myśląc, że są mokre, co chwilę je wycierałam ;] niestety ze skórą są pewne przejścia chwila pod wodą daje efekt wymoczenia jak przez kilka godzin, ale szybko mija po osuszeniu stopy wyglądają na wysuszone, ale wolę to niż pot i smród ;D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamtaksamo
Ja nie wierze w ten olejek:( tzn. nie przy takich nasilonych dolegliwosciach jak moje. Próbowałam pić szałwię (długo i dużo), pokrzywę(bo też słyszałam że pomaga) a efektów zero:( Właśnie umyłam buty, klapki, które były kompletnie przemoczone i śmierdzące buuuuuuuuuuuuuu.....a mojej szwagierce nie poci się noga WOGóle!!!!! To niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarrey
Mokre stopy, ręce i pachy to też mój problem.Kłopoty z pachami rozwiązałam Etiaxilem - czerwonym ( jest rewelacyjny , ale do stóp nie próbowałam), Antidral mi nie pomagał.Trochę zmniejsza potliwośc rąk i stóp Proftin-M zasypka z olejkiem, z drzewa herbacianego, ale całkowicie, jak Etiaxil, problemu nie likwiduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamtaksamo
Wszędzie Etiaxil i Antidral, nie ma nic skuteczniejszego np. za granicą? Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich dotknietych tym problemem. Tez borykam sie z nim wlaściwie od dziecka. Sadze, ze przynajmniej w moim przypadku zadne specyfiki nie pomogą, gdyż jest to problem natury psychicznej. Wnioskuje to stąd, ze w pewnych sytuacjach pocenie nie wystepuje- np. podczas urlopu, imprezy, w domu, itp, czyli wtedy, gdy jestem zrelaksowana, spokojna. Natomiast codziennie w pracy, wczesniej w szkole, a juz szczególnie podczas waznych spotkan, klasówka, dłonie i stopy wrecz \"ociekaja\" potem. Myśle ze moim problemem, jak i byc moze innych osob, które cierpią na nadmierna potliwosc dłoni i stóp ( o innych czesciach ciala sie nie wypowiadam, bo nie wiem, mi poca sie tylko rece i stopy) jest nadmierna nerwowosc, która jeszcze poteguje myslenie o tym, ze np. nie zrobie czegos albo gdzies nie pojde, bo NA PEWNO spocą mi sie rece.Wtedy na pewno sie spocą :( Mysle, zeby wybrac sie do jakiegos dobrego terapeuty... Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra łapa
ja przez spocone dlonie przez wiele lat balam sie z kimkolwiek wiazac. i do tej pory mnie to boli, ze jestem "inna" niz wszyscy, w wielu sytuacjach to klopotliwe, zwlaszcza jak ktos slownie zwroci na to uwage. poza tym ograniczone mozliwosci manualne do tego dochodza i inne przykre rzeczy. w ogole dziwna sprawa, nie wiem skad mi sie to wzielo, bo mam to od jakiejs 1 klasy podstawowki. a mam juz 22 lata. jesli chodzi o facetow, to np wiaze sie poki co nie z tymi co trzeba, bo boje sie ze wiecej mi sie moze nie nadazyc okazja do bycia w zwiazku. boje sie ze facetom moze to na tyle przeszkadzac, ze nie beda chcieli zwyczajnie ze mna byc:( dlatego zastosuje jeszcze etiaxil(antidral byl nieskuteczny-dzialal tylko tydzien), a jak nie to moze bede probowac z ets? jestem bardzo zdesperowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo poszukujaca
witam wszystkich mam ten sam problem mocno poca mi sie rece i nogi jest to wielki problem i teraz wyprobuje polecane przez was preparaty ale Antidral mi nie pomaga i mocze nog na przemian rowniez.nogi niszcza mi kazde obowie bo wygladaja jak bym jej przed chwilka wymyla nie raz noga mi spadla z klapka bo mokro chodzic latem ciezko prosze o porady dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nioueh
na pocace się stopy i co za tym idzie najlepszy jest kwas borny vel borowy kosztuje ok 2-3 zł mozna moczyć 2-3 razy nogi [ok łyżeczki na 2 litry ciepłej wody] a ociupinke wsypac co jakis czas do butów w 100% likwiduje pocenie i zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bidulka
CO MAM ZROBIĆ???? Ja również mam ten sam problem co Wy. Ja niedługo ide na wesele znajomych ze swoim chlopakiem i nie wiem co zrobic :( Przeciez ja umre ze wstydu jak mnie beda prosic do tanca a ja bede miec cale MOKRE łapy :( Chlopakiem swoim sie nie przejmuje bo mu to nie przeszkadza ale co zreszta??? Pomozcie , blagam. Moze jest jakis srodek dzialajacy chociaz przez jeden dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila__
Uzywalam Etiaxil, pedipur. Nie jest to wyjście na dłuzszą metę. I przy zaawansowanym poceniu odpada. A co sadzicie o tych zastrzykach. Niby drogie. Ale w większych miastach może są na to promocje. Zresztą ja chyba juz zaczynam odkładać na to. Może to jest wyjście? A co doCiebie Bidulka. To nie martw sie. Moze to co powiem bedzie glupie, ale na weselu jak sobie troszke wypijesz, kilka kieliszkow i zlapiesz lekką fazę to dłonie przestaną Ci się pocic. Glupie, ale pomaga na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocisko
Witam No to witam w klubie he he - nic śmiesznego ;(( Lato tuz tuz wczoraj byłam na zakupach i oglądałam te wszystkie piękne kolorowe klapki i co i dupa blada nigdy ich nie kupię bo noga po pierwszych 10 metrach spłynie mi z bucika :(((( Już też nie mam siły z tym walczyć , używałam antidriala teraz jestem na etepie exa i pocenie się zmniejszyło ale ręce nadal ociekają potem. Do butów polecam talk przeciwgrzybiczy - przynajmniej buty po miesiącu nie nadają się do śmieci - zadne pocieszenie nie ?? ale przynajmniej nie wstydze się ich zdjąć u ludzi. Ja też poważnie zastanawiam się nad zastrzykami z b- cośtam a co innego mi zostało?/ Tak się zastanawiam może brać coś łagodnego na uspokojenie może pomoże przynajmniej w sytuacjach stresujących?? Pozdrawiam wszystkich umęczonych :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamerkata
wiecie co mam ten sam problem z dłońmi i stopami :( najdziwniejsze jest to ze po alkoholu na lekkiej fazce, moje ręce się nie pocą.. chyba zostane alkoholiczką :( jak jestem w domu i czuje sie zrelaksowana to tez mi sie pocą, wiec to czyba nie jest sprawa dobergo samopoczucia w danej sytuacji . naszczescie pot ten nie ma zapachu, tak jak woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bidulka
Ja chyba tez zostane alkoholoczka :( Ja juz mam tak dlugo ten problem ze powinnien przejsc na kogos innego ... czy to fair??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bidulka
Ja chyba tez zostane alkoholoczka :( Ja juz mam tak dlugo ten problem ze powinnien przejsc na kogos innego ... czy to fair??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o pocenie sie dloni to moja kolezanka miala taki problem i po wizycie u lekarza okazalo sie ze ma nerwice.zaczela leczyc nerwice i pocenie ustepowalo wraz z postepami w leczeniu nerwicy pozatym ostatnio w jakiejs gazecie natknelam sie na temat nadmiernej potliwosci.siedzialam u fryzjera i nie zdazylam przeczytac dokladnie bo byla juz moja kolej ale z tego co zdazylam to bylo napisane zeby tego nie lekcewazyc bo moze to swaidczyc o jakichs powaznych schorzeniach naszego organizmu.tak wiec moze lepiej wybrac sie od razu do lekarza pierwszego kontaktu i skonsultowac problem-moze wysle na jakies badania albo do specjalisty.bo szukanie na wlasna reke jakiegos cudownego specyfiku moze jeszcze zaszkodzic a jesli okaze sie ze to rzeczywiscie objaw powaznej choroby to im szybciej do lekarza tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluńka
polecam na stopki talk przeciw poceniu sie stop ALTA, bedziesz miala po klopocie, ja tez mam taki problem, zwlaszcza w lato, jak chodze caly vdzien w jednej parze butow, bo prawie caly czas jestem poza domem, wiec nie mam innej mozliwosci, ale rano i wieczorem po umyciu stop zasypuje je wlasnie tym talkiem i to pomaga, szczerze polecam, poza tym ciesze sie, ze nie tylko ja mam taki problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiiila
Ja też mam ten problem i rzeczywiście po alkoholu pocenie ustępuje. Niestety nie można ciągle być na fazie i dlatego przetestowałam już wiele specyfików, aby pozbyć się tego cholerstwa, m.in. Odaban, Antidral, Etiaxil, Pedipur, Stoppot, szałwia..... Niestety nic nie pomogło. Jednak botuliny nie polecam, bo znajomej pomogło na tydzień, a 2 tys. straciła. Juz sama nie wiem co dalej robić, ta choroba zrujnowała mi życie zawodowe, świadomie izoluję się od ludzi,pomóżcie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca...
Witam wszystkich! Widze że po kilku ładnych miesiącach mój temat odżył:) Co do mnie to problem jest jaki był i nie zanosi się na zmiany😭 Idę na wesele za 2 tygodnie i już mi się słabo robi jak pomyślę co mnie czeka:/ Z tą "fazą" po alkoholu to nawet jest w tym trochę prawdy:D;) ale u mnie to "pomaga" tylko odrobinę a i droga do nałogu byłaby naprawde krótka jeśli to miałoby byc remedium;) Próbuję się trochę "wyluzować";) tabletkami uspokajającymi ale nie dość że wciąż zapominam je brać to nie grzeszą one wielką skutecznością... Pozdrawiam wszystkich i trzymta się bo wiosna piękna, mimo że nasze problemy zdecydowanie pogarsza (choć znając siebie za kilka dni napiszę że nienawidzę jak jest ciepło;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam to samo...
I normalne pocenie się pod pachami też... Na razie stosuję pod pachy etiaxil, ale średnio działa, a stosuję już ponad miesiac... Załamka:( no ale nie powiem jest trochę lepiej, przynajmniej się ze mnie nie leje... Na stopy i dłonie też chciałam tego spróbować, bo mam to samo z klapeczkami... i z tym alkoholem zgadzam się! Zawsze jak to jest możliwe wycieram dyskretnie dłonie przed podaniem ręki, a latem najczęściej chodzę w adidasach,bo się przynajmniej nie ślizgam,hehe....;) No nic, na pocieszenie pozostaje nam świadomość, że jest nas sporo z tym problemem... Acha, dodam jeszcze, ze ja faktycznie mam nerwicę :( Pozdrawiam i powodzenia w walce z potkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agada
Czesc Wszystkim,trafiłam tu po raz pierwszy i ....właśnie;ja mam problemy z pocącą się głową - koszmar.Z waszych wypowiedzi wynika ,że więcej jest osob,które borykają się z pocącymi się pachami , stopami i rękami.A CO Z TĄ GŁOWĄ??!! Kiedyś we włoskiej aptece kupiłam puder ,który sie nazywał Tofo 5 ,zastosowałam na stopy (pocące,śmierdzące) i dałam też koleżance z tym samym problemem - zadziałalo rewelacyjnie. Ale nadal mam pytanie - co zrobić z pocącą się głową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agada
Ten puder nazywal sie Trofo 5 - tak dawno to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam Andidralu,nie pomaga, osoby które uzywały Stoppot,odaban oraz pedipur prosze o informacje jak to działa,czy faktycznie jest skuteczne,możecie pzrywitac kolejnego członka sekty spocone dłonie i stopy chlip :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiiila
Mi Pedipur nie pomógł. Rewelacyjnie na stopy zadzialał Stoppot nie pociły się przez ok. 2 tyg., ale na dłonie klapa. Natomiast Odaban dla mnie jest dobry ale tylko na pachy tak samo jak Antidral i Etiaxil, ale jest to osobista sprawa i musisz sama na sobie wypróbować. Wyczytałam, że jest krem do rąk nadmiernie potliwych Farmona Nivelazione, ale jeszcze nie miałam okazji go kupić (cena ok.10zł). Nadmierne pocenie jest w mojej rodzinie genetyczne dosłownie kapie mi z dłoni i stóp, troszkę mniej pocę się pod pachami w pachwinach i pod kolanami, ohyda jak ciężko jest z tym żyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antdrial odstawiony,kupiłam Pedipur,zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptece usilnie mi wciskaja firme svr spirial ktos wiec co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikun
A ja mam z koleji problem bo przestalem sie pocic . |skora bardzo mi wyschla co spowodowalo ze moj organizm mi sie przegrzewa .Drobny wysilek powoduje wychodzenie milionow mikroskopijnych krosteczek a piecze jak zywy ogien . Pomozcie cos na nawrocenie pocenia PLIZZZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlak
zyje z tym ale coraz gorzej najgorsze jest jak poznam panne i ide z nia do jej mieszkania a tam ze ty...szlak buty zostaja za dzwiami a skarpetki przez okno heheh dopiero zaczynam profilaktyke Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-boy-18
Witam, na pocace sie pachy i wszystko inne polecam ODABAN. Troche szczypie przez pewien czas i kosztuje ok 50zl ale jest warty swojej ceny. W polskich aptekach niedostepny. Mozna kupic np. na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×