Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość poszukujaca...

Cos skutecznego na pocace sie dlonie i stopy?

Polecane posty

Gość otek
sprobujcie undofen,dostepny w aptece,cena ok 20zl,warto,pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfjhggh
tez mam taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest dobrze
pedipur-mnie pomaga :D jestem zadowolona choć spotkałam się z opiniami, że powoduje rogowacenie naskórka... jak narazie jest ok ;] Ok 10 zł i w dodatku wydajny bo wystarczy kilki kropel 1-2 razy w tygodniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szitters
A co będzie najlepsze na dłonie? Tylko żeby było dostępne w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaa_a
tez mam taki problem ale tylko latem, zima z kolei mam strasznie przesuszoną skórę stóp i dłoni. Ale byłam ostatnio u kosmetyczki i poleciła mi kwas borny. Jeszcze sama nie próbowałam ale chcę kupić i to wypróbować...dam znać jakie efekty po tym specyfiku. Pozdrawiam. Trzymajcie się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wójciech
ja również mam skuteczny sposób na pocące się dłonie. używam tylko jednego rodzaju skarpet - Dermasilk z jedwabiu zupełnie nie czuc spocenia jest przez cały dzień uczucie świeżości. wcześniej używałem kobiecych stopek Dermasilk (pod zwykłą skarpetę bawełnianą) ale teraz juz są męskie skarpety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam probleem z stopami od paru miesiecy kiedy przestalam palic i przytylam 12kg. niewiem czy ktos z was ma tez tak okropnie ze nawet jak zalozy buty to brzydki zapach toczy sie wokol niego. niedlugo ide na wesele a potem na 18 i niewiem jak to zwalczyc. niektorzy mowia ze sa gorsze choroby ale to jest tez naprawde trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryto
ja mam taki sam problem przestalem palic ,przytylem ok 15 kg i zaczely mi siei okropnie pocic stopy, nawet jak mam buty na stopach to czuje ten nieprzyjemny zapach , pomocy co mam zrobic z tym fantem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia5066
Wlasnie mam zamiar kupic Antidral na pocace dlonie oraz pachy . Czy pomaga na dlonie? Jesli uzyje go na pachy to bede musiala przestac sie depilowac?Slyszalam ze to cos strasznie szczypie po depilacji . Opiszcie ten produkt jakie ma plusy i minusy. Z góry dzięki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał_19
Witam, może niemam pojęcia o waszych problemach i sie na tym nieznam. Dokładnie rok temu miałem straszny problem i poceniem sie stóp. Moja babcia wyczytała gdzieś( może to śmieszne) żeby dokładnie w maju jak wszystko kwitnie. Wyjść boso na ranna rose.Uwierzcie mi że byłem 2 razy pochodziłem po trwaniku, co prawda nogi mi sie ubrudziłt heheh. Ale naprawde pomaga. Po 2 takich zabiegach problem minoł. W tym roku też własnie mi sie to zaczeło i czekam na mojową rose. PS Podobno też pomaga wywar z pokrzyw ale nie stosowałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie czuje sie swobodnie
Dołączam się do was, niestety też mam podobny problem:/ pocą mi sie pachy, dłonie i stopy;/ Problem z pachami rozwiązałam etiaxilem, na szczęście pomaga mi bardzo skutecznie. ale pachy u mnie nie były najgorsze, najgorsze mam dłonie. etiaxil nie pomaga, a ja mam już faktycznie chyba jakąś nerwicę i sama sie nakręcam przez te moje dłonie. Tzn jak wiem, ze za chwile będe komuś podawac ręke, pocę sie wręcz automatycznie:/ gdy sytuacja jest bardziej stresująca, z rąk mi dosłownie kapie. To bardzo utrudnia kontakty z ludźmi, zresztą sami wiecie jak jest. Jak z kimś tańczę to cały czas myśle o moich dłoniach, zreszta myśle o nich chyba zawsze;/ cały czas unikam jakiegokolwiek kontaktu i dotyku no bo wlaśnie - jak mam kogoś dotykac takimi mokrymi rękami? stopami się tak nie przejmuję, bo na szczeście nawet jak sie poca, to przynajmniej nie smierdzą;] no i nie poca sie az tak wybitnie. no i stóp ludziom kurde nie podaję............ niektórym sie wydaje, że ten problem jest mały ale nie zdają sobie sprawy jak bardzo utrudnia zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie czuje sie swobodnie
a i jeszcze: antidral mi nie pomógł na dłonie, skóra mi praktycznie zeszła a pot się dalej lał. na pachy nie stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka..
Cześć wszystkim! Tak się cieszę, że znalazłam kogoś z tymi samymi problemami! Kurde ja już nie wiem co robic?!?! Dłonie i stopy pocą mi się tak strasznie, że wstyd mi gdziekolwiek iść!! Przez to wszystko ciągle chodzę zestresowana, bo nie wiem czy przypadkiem nie będę musiała komuś ręki podać, albo ściągnąć butów!! Na pachy pomógł mi antidral i jest ok! Spróbuję z tym kwasem bornym... czy ktoś już próbował? Proszę ratunku!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poconcy
Rada dla wszystkich silnie pocących się. Ograniczyć spożywanie płynów do około 1 litra dziennie (wystarczy do prawidłowego funkcjonowania organizmu), poza tym przyzwyczaić się do tego stanu i żyć, bo ręce macie, nogi też, chodzicie i rękami machacie. A co mają powiedzieć Ci, dla których los był bardziej niemiły (nie mogą chodzić, cierpią na zanik mięśni itd..) oni by chcieli mieć tak jak my( pocić się po całości), byle normalnie funkcjonować. Pozdrawia Andy (żaden z 34 leków mi nie pomógł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokrałapa x
Mam ten sam problem..pocace sie dłonie , jest to naprawdę krępujące w życiu prywatnym jak i zawodowycm nikomu nie podasz ręki bo zaraz sie pytają dlaczego? z chłopakiem nie można za ręke chodzić bo aż głupio. no cóż jakieś dwa dni temu kupiłam ANTIDRAL zapłaciłam za niego 19,60 stosuje go codziennie .. Po jakim czasie widać działanie tego leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutro ci powiem
zdecydowanie etiaxil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulla
Mój przyjaciel borykał się z nadmierną potliwością dłoni i stóp i wybrał się na serię dość drogich zastrzyków z czegoś, co jest pochodną popularnego w chirurgii plastycznej botoxu, czyli z czegoś również zawierającego w swoim składzie jad kiełbasiany. Brzmi złowieszczo, ale facet ma spokój z krępującym poceniem się od dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustynna
Ja mam podobny problem, moje dlonie i stopu są potliwe, szczegolnie latem i w sytuacjach stresowych, dosłownie pot spływa strużkami. Wstyd podać komuś dłoń, iśc z chłopakiem za rękę albo pisać na egzaminach i potem oddać taką kartkę komuś... Dodatkowo moje ręce baaardzo czesto marzną. Jeśli nie są spocone to wręcz odwrotnie lodowate. Tak czy siak nikogo nie dotykam, bo wszyscy odskakują na kilometr ( no chyba, że robię komuś dowcip:D) Kiedy marzną mi ręce stają się sine... albo pojawiaja sie na nich naczynka. Co mam robić, zeby pozbyć się potliwości? Lekarz mowi, że zimne dłonie to oznaka złego krążenia, ale nie skierowal mnie na zadne inne badania i nie mam pojecia jaka jest dokladnie przyczyna mojego stanu. Nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poconcy
Do Pustynna. Znajdz chłopa z podobnym problemem i macie po kłopocie. Razem dacie rade i stresów mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabka123
Pustynna, ja mam to amo.Na pachy pomogl mi etiaxil, na stopy i rece tez stsuje etiaxil, skora jest "dziwnie nszorstak" na rekach ale wole to niz mokre...czasem sa troszke spocone stopy ale malo..moze dlategoze codziennie nie stosuje...na stopy i rece stosuje ten sam etiaxil w kulce co pod pachy, kiedys kupilam etiaxil specjalnie do stop ..nie pomogl, zle sie wcieralo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabka123
etiaxil kupuje na allegro bo jest znacznie tanszy..w aptece 55 zl a na aegro z apteki 29/30 zl....zawse zamawiam wieksza ilosc bo tez dlakolezanek i wysylke mam wowczas gratis..a czasem naqwwet dostaje duzo probek innych kosmetykow, np.vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokra dloń
Mam 13 lat i mam ten sam problem. Moje dłonie są nie do opanowania, dosłownie cieknie z nich woda. jest to okropnie krepujące... W domu nosze rękawiczki a w szkole zabieram chusteczki i podkładam sobie pod dłoń w trakcie pisania. jeszcze nie stosowałam żadnego środka...POMOCY. Co polecacie ???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopy80
Witam wszystkich! Przeczytalem wszystkie watki i proponowalbym, by nowi zrobili to samo zanim zaczna pytac, co jest polecane. Podsumowanie: Nowe osoby moga sprawdzic nastepujace specyfiki, ktore wg mnie niektorym pomagaja z wiekszym lub mniejszym skutkiem: - Etiaxil - Pedipur - Stoppot - Antidral - Odaban Ja osobiscie mam problem tylko ze stopami. Rece chyba delikatnie bardziej poca mi sie niz powinny. Czytajac jednak, ze niektorym wrecz scieka pot - mnie to nie dotyczy. Osobiscie na STOPY stosowalem, Etiaxil, Pedipur - aktualnie mi sie skonczyl, ale wydaje mi sie najbardziej skuteczny. Pedipur zniszczyl mi skore, dlatego przestalem go uzywac. Pytania z mojej strony do innych cierpiacych na nadpotliwosc stop: 1. Czy po zalozeniu skarpetek, butow, przebywaniu w pomieszczeniu odczuwacie uczucia goraca, ktore jest nastepnie efektem pocenia? 2. Jakie macie doswiadczenia z Odabanem na stopy? (kupilem wlasnie przez internet - nie stosowalem jeszcze) 3. Czy rowniz odczuwanie wrazenie, ze pot jest scisle powiazany z sytuacje w ktorej sie znajdujecie? Np gdy pracuje zdalnie z domu nie mam problemu z poceniem. Bedac w pracy juz mam. Jakie wowczas wtedy stosujecie metody? Przezwyciezyliscie to jakos psychicznie? Zycze wszystkim efektow w walce z tym trudnym temate. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuup
czy ktoś ma doświadczenie z zastrzykami z botoksu na dłonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie byłaś. Wiesz, klinika klinice nie równa. Jeżeli miałabym się wybrać na taki zabieg, to tylko do renomowanej kliniki, takiej jak IQ Medica. Zatrudniają najlepszych specjalistów, więc można mieć pewność, ze efekt będzie taki, jak będziemy tego chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Odaban czy etiaxil ? to kwestia indywidualna. Mnie bardziej pasuje etiaxil pod wzgledem skutecznosci, ale odaban duzo mniej podraznia skore - praktycznie w ogole. Etiaxil strasznie niszczy skore pod pachami, za to skutecznie hamuje wydzielanie potu. W moim przypadku wystarczylo zrobic raz 3-dniowa "kuracje", powtorzyc raz w nastepnym tyg i mialam spokoj na 2 tyg. Zero potu, zero jakiejkolwiek wilgoci i zapachu pod pachami. Gdzies tam przeczytalam opinie o odabanie, skusilam sie, ale zeby byc zadowolona z jego skutecznosci to niestety nie jestem. Jak stosuje go 3 razy w tyg to mam 1 dzien spokoju, a pozniej wszytsko wraca i tak w kolko od 4 miesiecy. Jedynym jego plusem jest to, ze tak nie szczypie po pachami i mozna go stosowac juz 24 h po goleniu i to tyle z jego zalet. Wybór nalezy do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e654
Na pocące się stopy polecam sprawdzony lawendowy deo spray do stóp. Super chłodzenie i zapobieganie nadmiernemu poceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×