Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość poszukujaca...

Cos skutecznego na pocace sie dlonie i stopy?

Polecane posty

Gość poszukujaca...

Naprawde mam juz dosc - z tym nie da sie normalnie zyc:o Na pachy pomogl Antidral, ale na dlonie i stopy nie dziala. Przypuszczam, ze w tematach o poceniu znalazlabym jakies informacje, ale tam sie glownie rozmawia o pachach i sa starsznie dlugie:( Jesli mieliscie tez taki problem i znalezliscie jego rozwiazanie - prosze, pomozcie... Jestem zainteresowana nawet srodkami dostepnymi tylko za granica. Z gory bardzo dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorówa
stoppot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem tu nowa
ja szczerze polecam odaban, zastosowałam g0 na skórę głowy i częściowo twarz ZADZIAŁAŁ już po pierwszej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz prosze
cos wiecej na ten temat mozna go uzywac na twarz? nie poraznia skory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca...
a gdzie kupilas odaban? Bo czytalam, ze w Polsce mozna go dostac tylko przez internet, natomiast za granica jest dostepny w aptekach - czy tak jest naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem tu nowa
nie podrażnia skóry twarzy użyłam go dopiero dwa razy psikałam preparat na płatek kosmetyczny i posmarowałam czoło, skronie kark z tyłu i wcierałam w skórę głowy. Przez godzine swędzi skóra i trzeba mieć jakąć drapaczkę :D czułam też jakby ściągniętą skórę na czole. Dla mnie działanie tego preparatu to prwadziwy cud. Moja głowa była prawie ciągle spocona, włosy kleiły się do skóry po prostu koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem tu nowa
poszukująca kupiłam ten odaban właśnie za strony internetowej, właściwie tam jest tylko adres mailowy, napisałam zamówiłam i mam. Kosztuje z przesyłką ponad 70 zł ale kurczę wart jest tej kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno
trzeba w szałwi moczyć stopy, słyszałam, że pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca...
szalwia nie pomaga, nawet stosowana wewnetrznie:o dziekuje za dobre checi, ale prosilabym o sposoby, ktore wyprobowaliscie na wlasnej skorze, lub wiecie, ze pomogly komus bliskiemu... chodzi o naprawde solne pocenie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca...
SILNE mialo byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde 70 zl
??? To drogo!! Wolalabym jednak cos z apteki :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca...
a ten odoban mozna kupic w aptece np w Wielkiej Bryt. czy w Niemczech??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem tu nowa
myślę, że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca...
dzieki:) ktos ma jeszcze pozytywne doswiadczenia z pedipurem odobanem, albo jakims innym specyfikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedipur
mi pomogl ale zniszczyl skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedipurka
pedipur jest dobry ale wysusza skórę (miałam popękane pięty) poza tym skóra robi się trochę biała (w zgięciach, szczelinkach) jak po mące ale najśmieszniejsze jest jak posiedzisz troche w wannie masz dłonie i stopy tak wymoknięte jakbyś ze 2 dni nie wychodziła z wody! :) poza tym same plusy - mi pomógł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca...
cyniczna --> ty mi sie tu nie wpieprzaj😠 zazwyczaj twoje uwagi sa cyniczne ale trafne, a tu trafilas kula w plot:P nie masz chyba pojecia o tym problemie i wk... ludzi takimi bzdurami😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca...
podnosze:) czekam na dalsze opinie o juz wymienionych i innych specyfikach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżunia
Bardzo dobre na pocące się stopy jest zwykła SODA . Spróbuj moczyć o dowolnej porze dnia nogi w sodzie. Udowodniono , że soda zabija bakterie odpowiadające za pocenie się stóp. Musisz często zmieniać skarpety , ponieważ przez pot wychodzą zanieczyszczenia z organizmu . To ważne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca...
dzieki Elzunia🌻 teraz nie moge tego niestety wyprobowac, ale na pewno kiedys skorzystam z twojej rady:) tylko obawiam sie, ze u mnie to bardziej skomplikowana sprawa, niz tylko bakterie... za to skarpety zmieniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gooory
pomozcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamtaksamo
O poszukująca to DOKŁADNIE tak jak ja:( mamten sam problem i nic, NIC kurse mi nie pomaga na dłonie i stopy, nawet etiaxil, antidral, pedipur i inne badziewia. O odabanie znowu to słyszałam kilka pozytywnych ale i negatywnych opinii a ja już tyle kasy wydałam, buuuuuu..... buty to mam na pół sezonu, bo mokre i śmierdzą:( ble i próbowałam tabletek bellergot i maśći robionych, oj trudny przypadek jestem. Także cię rozumię w 100%. A na temat tej co pisze o wodzie i mydle to się nie wypowiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etiaxil tez dobrze dziala przeciwpotnie . proponuje niebieski na poczatek. do kupienia w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zadziała na zbyt mocne pocenia ale na 100 % zadziałało na przykry zapach stóp. A mianowicie zanurzenie na 5-10 sekund nóg w zimnej wodzie rano i wieczorem. Przez co najmniej 90 dni, a najlepiej przez całe życie gdyż w ten sposób można się także hartować. Tanie i skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca...
mamtaksamo --> 🌻mnie nawet nie pociesza to, ze nie jestem sama z takim problemem, przykro mi, ze ktos tez ma zrabane zycie przez takie cos😠 ale przynajmniej ty jedna potrafisz mnie zrozumiec. A jak widze co napisala cyniczna to mnie kolejny raz krew zalewa😡 szkoda ze niektorzy nie potrafia zrozumiec, ze przyczyna nie jest brak higieny!I W ogole jak powiedziec komus, kto pyta czemu ty nie to, czemu nie tamto, ze sie unika wszelkich krepujacych sytuacji, bo sie ma skarpety nadajace sie do wykrecania, a z rak kapie:o co do bellergotu - u mnie rowniez porazka:o mozna po nim zasnac na stojaco, sucho w ustach, a pocenie zmniejszone w bardzo niklym stopniu... dzieki za rady, naprawde doceniam, ale obawiam sie ze moczenie czymkolwiek, co nie jest bardzo silnym specyfikiem pomoze:( jestem juz naprawde zmeczona.. przynajmniej mi lepiej, jak sie wreszcie moge wyzalic... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca...
mialo byc: ze moczenie czymkolwiek, co nie jest bardzo silnym specyfikiem NIE pomoze ... przepraszam za pomylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamtaksamo
Kiedyś w chwili ogromnej desperacji przekopałam cały internet w poszukiwaniu pomocy. Znalazłam takie forum specjalnie dla takich jak my:) Może tam znajdziesz coś ciekawego? Sama już nie wiem co z tym robić, ciężko to zaakceptować, buu...., wiem, że są ludzie na świecie, którzy mają gorsze problemy i zchorzenia, ale pocenie się to tak uciążliwa sprawa, że mało kto zdaje sobie z tego sprawę, jakie przynosi to upokorzenia w życiu, i jak trzeba podporządkować tej dolegliwości życie i zwykłe proste czynności... http://users.nethit.pl/forum/forum/erytrofobia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obinka
Super dobrym i sprawdzonym środkiem na pocenie się stóp jest zasypka PEDISEPT ,produkawana w Wejcherowie. Kosztuje koło 10 zł. Nie wiem, czy dostępna jest w aptekach ale raczej tak, bo produkowana przez farmaceute. Sprzedawałam ją kiedyś w drogerii i wszyscy klienci z tym problemem bardzo sobie ją chwalili, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×