Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariuuuuuuusz

moja dziewczyna ma chyba obsesje !!

Polecane posty

Gość gość
Puszczanie sygnalkow / strzalek to wybieranie numeru, ale rozlaczanie sie prawie od razu, zanim zostanie odebrane. Zakochani tak sobie puszczaja. Ale "normalni" ;) ludzie tez, np. puszczaja taka strzalke jako informacje, ze juz dojechali itp. (przydatne, gdy malo na koncie albo w ogole bida i chce sie zaoszczedzic, bo rozmawiac nie trzeba, a informacja przekazana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 05:10 - to przecież temat sprzed kilku lat, już dawno po ptokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nic nie mam do strzałek informacyjnych które coś znaczą o danej godzinie:-) sama mam takie kody ,tu chodzi o lękowe sprawdzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chodzi raczej o kontrolowanie :) Ja jestem w związku na odległość, nie widzimy się przez większość czasu ale nie wyobrażam sobie żeby siedzieć cały dzień z komórka i puszczać sygnały a jak nie odpuści to foch albo co się stało to jest chore, ale wiem że ludzie tak mają zwłaszcza na początku znajomości. Owszem czasami popiszemy sobie smsy z większą częstotliwością, ale zdarza się że jesteśmy zajęci albo ja albo on i nie ma czasu. Czasami cały dzień zero wiadomości, dopiero wieczorem kilka, czy też rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×