Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lesiu

czy lubisz faceta typu maczo ?

Polecane posty

Gość pewne jest....
no upije sie Toba ..ups miało byc z Toba;) i kiedy tylko chcesz i zaplanujesz:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyskakujac jak Filip z konopii pragne odpowiedziec na pytanie tytulowe: czy lubisz faceta typu maczo? i dalej czy ..liczy sie dla Ciebie facet \" maczo\" czy normalny chłopak ..? normalny zdrowy maczo/romantyk/spontaniczny- mnie sie podoba taki typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinka...
Planowanie -heh kusisz. Ja lubie maczo z tej beczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
no to bardzo urozmaica ten topic, ale jakoś ja osobiscie nie byłem tego ciekawy upijacie się tak beze mnie? kurczaku jak mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinka...
Ja moge wszystko [dowartościowany kurczak]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest....
kuszenie zostawiam tobie..:P i obiecuje ,ze moge nawet z beczki pic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinka...
Ja to bym powiedziała ze nabroiłes troszke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
wszystko i dużo, kurczak Ty prawdziwy kogut się robić dziękuję za podsumowanie nt. ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka....
;-)👄👄👄 I pewne jest ze to nie ostatnie kuszenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
czy byłoby życie gdybyśmy od czasu do czasu nie nabroili trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zółty kurczak
Ja zawsze jestem grzeczna i teraz grzecznie sie zegnam Miłego zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
pa kurczaku, drobiazgów układających sie w większą całość, chyba że te drobiazgi nie pasują do siebie, jak niektóre wypowiedzi:P do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest....
z tymi wypowiedziami ..to taki mały drobiag z innej beczki:P tez sie zegnam z Wami ....:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywka
i poszli sobie.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj post byl celowy a jakze :) zeby moze te nieco puzzlowata nicosc rozwodnic jeszcze :) - taka specyfika forum, kazdy ma prawo do wypowiedzi o ile nie niesie w sobie wulgaryzmow, bo tego nie lubie, to chyba wszystko ok prawda? Ale zdaje sie Ty nie podzielasz mego zdania, poniewaz zachowujesz sie jakbys bronil swego folwarku, co, boisz sie, ze Ci dziewczyny zbuntowac zechce ? ;) Nie ma obawy, zaraz zapewne dziewczeta obrusza sie, a wiec pragnelam natrafic na dyskusje dot meritum i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
ni eboje sie ani buntu, ani Twoich opinii, nawet przyznaję Ci rację, że każdy śpiewać może, jeden lepiej, drugi troche gorzej nie jestem ani właścicielem folwarku, ani topicu, ani tym berdziej dziewczyn, a dyskutować lubię tylko na niektóre tematy, do nich niestety nie zaliczają się tematy czy kobiety wolą facetów..... co kozystając z tego, że każdy może... powiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie ciesze sie, ze osiagnelismy wzgledny consensus, wiesz, nie mam czasu czytac calego watku ale jak w takim razie trafiles tutaj jesli nie po to, aby rozmawiac jakich mezczyzn preferuja kobiety? Pisze prace o motywach dzialania ;) tak wiec bede wdzieczna uzyskujac krotka i jasna odpowiedz, z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
najpopularniejszym motywem jest lenistwo, ale w moim przypadku był równie inteligentny motyw jakim jest nuda co to za praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
czuję się wykorzystany, nic więcej Ci nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez- czy moja szczerosc nic nie znaczy? jesli kogokolwiek kiedykolwiek wykorzystywalam to tylko w celach naukowych ;) Jestes patriota? nie chcesz wspomagac polskiej nauki ? ;) OK ja o nic nie pytam przeciez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
myślę, że Twoja stpka jest adekwatna do tej sytuacji:) wspieram to co dobre....dla mnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chwila a uznam ze zanadto zachowawczy jestes ;) moze nawet i nieco bojazliwy, bo i coz ja moge zrobic nieznajomemu? a stopka ma sie do tej konkretnej rozmowy tak jak przechwalki faceta ze znanego skeczu, do rzeczywistosci. Jesli wiec pisze say no more itd to taki skrot myslowy do relatywizmu forum. Wszystko dobre, kazda polemika byle ze smakiem ;) Zegnam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
żegnaj, nie oceniaj zbyt szybko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez....... wlasnie konkludowalam w kierunku relatywizmu i wzglednosci ocen jakichkolwiek, tak wiec ponownie ciesze sie, ze racje mi przyznajesz :)choc w nieco przewrotny sposob hmm moze powinnam przeniesc sie na topik dla pijakow i tam wyuczyc sie jasnego :) wyrazania mysli [ bez podtekstow prosze] pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
no prosze jakie konkluzje , wzglednośc jest bardzo niebezpieczna bo czyż nie wszystko zależy od punktu odniesienia, zawsze można znaleźc taki, który pozwoli wytłumaczyć to co robimy no proszę, dośc naukowo wyrażasz swoje mysli, we wszystkim tak masz:p? bawi Cię to? ludzie pijani zawsze realizując swoje pragnienia zwsze wybieraja proste sposoby, ma to swoje zalety ale czasem również wady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty kurczak
Witam a teraz z innej beczki-->twój nick jest bardzo wymowny:D Pozytywko-w końcu udało mi sie dziobnąć sprawdź skrzynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywka
cześć kurczaczku cieszę się...nareszcie... sprawdzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×